Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Форум Уорз!

Аз отивам от страната на победителите, щот така е по - лесно. Искам жокер - тежка артилерия! Мобо, Овъре... Елате, че ми тряате! :)

аз съм пас. то понякога трябва и малко състрадание да се показва към ощетените от природата.

Link to comment
Share on other sites

Мълчи! Ти пишеш на "е" вместо на "я" за страдателни форми, женски род. Spelling Nazi is not pleased :ghost

 

Това е работа на grammar nazi. Ти не се бъркай :Ь.

Link to comment
Share on other sites

I'll show you the way ... абе хората като не знаят какво искат , защо се мъчите да им наложите нещо , което ще ги обърка съвсем , но пък от друга страна те разчитат на ваш съвет .

п.п. CLOSED !

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Еова стана масово. Апъл не издържаха и минаха на интелски процесори. Ама айде, тук не му е мястото. Иначе мнения много.

Не е само затова, но определено заслуга има уин-а.

 

Мухахахахаха, гледам и тук си се изказал мъдро по въпрос, по който изобщо не си в час. Бравос. Сега остава да дадеш и една статистика колко процента си слагат уин на мака още с излизането от магазина. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Има ли нещо в което не си най-информираният, най-знаещият, най-можещият... ? :) Разбирам, че четеш, но все пак...

Link to comment
Share on other sites

По принцип очаквахме отговор в този стил:

Ами всички искат да си сложат Win защото е най - доброто. Ще се намерят няколко заблудени които да си използват MAC. Като проценти говорим за над 90%.
Link to comment
Share on other sites

don't feed the Troll... Един Thief e толкова значим и интересен колкото го направите вие... не разбирам защо все още му придавате тежест, която няма. Излишно му вдигате акциите, като му обръщате толкова внимание. Щото той с това е известен - оня, дето спори с всички и все е прав и всичко знае. :) Демек - не с някакво свое качество, а с това че сериозни хора му връзват на акъла и се опитват да водят интелигентен разговор с него...

Link to comment
Share on other sites

Overman, защо наяха така човека бе, не съм видял да спори за други неща така самоцелно, само се е запънал за Маковете.

Link to comment
Share on other sites

Чакай, това е моя звезден миг. Нека да му се порадвам ххааах :) Интересно защо го казва човек, за който това важи десетократно повече...

Link to comment
Share on other sites

that's right, man... за пръв път си прав - никога няма да постигнеш и една десета от това което са постигнали хората с които се опитваш да се мериш. Тежко е, знам, но свиквай по-добре...

Link to comment
Share on other sites

Е ти да не намекваш, че на човек му е толкова голям, колкото са му постовете ? Ще ти се...

От друга страна, едва ли някога, някой ще те стигне по брой постове посветени на спора. Keep up the spirit.

Link to comment
Share on other sites

На цялата страница има точно 2 поста които леко се отдалечават от офф топик :)

 

Иначе си мисля как колкото и да се опитват да ме прецакат винаги ще се връщам и няма да се откажа докато не постигна своето !

Self buff ftw ! :P

Link to comment
Share on other sites

Има ли нещо в което не си най-информираният, най-знаещият, най-можещият... ? :) Разбирам, че четеш, но все пак...

 

Има разбира се. Например ако на някой му хлопа дъската не бих се осмелил да му давам напътствия. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Току що проумях как напълно може да се избегнат всички проблеми със звуков дизайн, мастъринг, миксиране и т.н. !!

 

Отговорът е тук:

:D

 

[Edit] Sick sick fucks! :devil

[/Edit]
Link to comment
Share on other sites

И как точно? Виждам само една компилация от chiptunes.

 

Много пъти сме говорили по тоя въпрос и пак ти казвам че явно нищо не си разбрал от това за което ти говоря. За да създадеш нещо добро със подобен 8bit synth... се иска много по-добро познаване на нещата отколкото примерно музиката която аз правя (или поне се опитвам да правя) с Reason... процес който на тебе ти се вижда изключително сложен и бягаш от него.

 

Това е много по-advanced и се иска триджи по-голям майсторък :)

Link to comment
Share on other sites

Пич... това е като... матрицата... или го чувстваш и разбираш колко е голямо и велико като го чуеш... или не... :D

 

Nevermind, просто от една седмица в офиса по 9 часа слушам chiptune радио по цял ден. И се промих тотално.

 

Но chiptune рулс много по прицип.

 

[Edit] Добре, луд ли си, всичко са арпежиота и бд-цсс бд-цсс перкусии... Майсторлъка на чиптюна за мен се крие в правенето на луда, надъхваща водеща мелодия. А за това не се иска да си tech geek, иска се да знаеш гами и да имаш малко въображение. Или пък весела, закачлива и наивна мелодия... И т.н. А сега малко от обратното - от чиптюн на старомодни инструменти: тук :laughing: [/Edit]

 

[Edit 2] Айде докато сме на темата да издрусаме всички тематични линкове!

 

http://www.chipamp.org/ Плъгин, който добавя на един път поддръжка за рипове на музика от всяка конзола, за която можеш да се сетиш, плюс Commodore 64 и Amiga. После с голямата торба на Zophar.net и айде, 5 mb - 20 часа музика от детството :D [/Edit 2]

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...