Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

DON_CHEFO, on 19 Apr 2017 - 02:10, said:

Като сложим факта, че сефте тръгвам да правя подобни неща... Не подозирах, че такова нещо може да е проблем. Посочвам измежду масив от данни да ми изкара определено нещо, а в следващата клетка с If да даде описание на вече конкретно избраното в първата клетка. Сиреч утре със 7 май бяха кода ще се покажат всички стъпки(елементи и начин на формулиране на оферта) за покрив. Интересно се получи. Макар и на някои да им се струва примитивно. Нещо подобно трябва да измисля сега и с цените На материали и труд, разделени по дивизии. И накрая да променя формулите в Plan Swuift ама там ще ям големия кор. Всеки много знае, много съвети дава(а шефа само заповеди) обаче като им кажа - дайде идея за база. Мълчание. И това при все, че моята заплата е най-ниска с голяма разлика предполагам

Каква функция ползваш? Интересно ми е, защото аз ползвам комбинация index-match и е малко тромаво.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

От Младост до Манастирски Ливади... Безпроблемно си стигнах...

 

Ти в Младост ли живееш :), че май те засичам от време на време и се чудя дали си ти :)

Link to comment
Share on other sites

Целия албум е такъв. С feat.

Има си и негови, които пак не са както трябва

Имаше се предвид, че последните 3 години вече не прави транс, а нещо си друго.

 

Днес реших да чуя двойния му албум - има яки резачки и като цяло ми допадна ; неприятно впечатление ми направиха абсурдните нива на RMS-а, които макар и да оправдавам отчасти предвид стила на тази музика, все пак си мисля, че е доста прекалено да го надуеш до -7dB. :online2long:

armin.jpg

Link to comment
Share on other sites

Днес реших да чуя двойния му албум - има яки резачки и като цяло ми допадна ; неприятно впечатление ми направиха абсурдните нива на RMS-а, които макар и да оправдавам отчасти предвид стила на тази музика, все пак си мисля, че е доста прекалено да го надуеш до -7dB. :online2long:

 

Не знам какво си линкнал. :) Ще му напишеш ли името?

Link to comment
Share on other sites

Днес реших да чуя двойния му албум - има яки резачки и като цяло ми допадна ; неприятно впечатление ми направиха абсурдните нива на RMS-а, които макар и да оправдавам отчасти предвид стила на тази музика, все пак си мисля, че е доста прекалено да го надуеш до -7dB. :online2long:

 

Тоя тренд тръгна още от 90те, има си имe: Loudness War

Link to comment
Share on other sites

Тоя тренд тръгна още от 90те, има си имe: Loudness War

 

За пръв път чувам. :P

 

П.П. Преди години съм писал статия за това.

 

 

Не знам какво си линкнал. :) Ще му напишеш ли името?

armin.jpg

Link to comment
Share on other sites

За пръв път чувам. :P

 

П.П. Преди години съм писал статия за това.

 

Това не му е албума. Това му е годишната компилация от тракове на други изпълнители. :)

Link to comment
Share on other sites

Купих си масло за брада от един Био Магазин партньор на BradaBrat, отворих го и се оказа, че е гранясало. Реших, че докрай ще си търся правата и Писах на Bradabrat. Казаха, че ще ми пратят ново масло за тяхна сметка.  :santa:  И утре ще отида да си взема парите от био магазина.

Link to comment
Share on other sites

Купих си масло за брада от един Био Магазин партньор на BradaBrat, отворих го и се оказа, че е гранясало. Реших, че докрай ще си търся правата и Писах на Bradabrat. Казаха, че ще ми пратят ново масло за тяхна сметка.  :santa:  И утре ще отида да си взема парите от био магазина.

Те там са такива надценки че спокойно могат да си позволят да заменят на всеки оплакал се. Ти дълга брада ли искаш да моделираш или е къса и  просто искаш да се поглезиш?

Link to comment
Share on other sites

Най-дълга ми се била брадата като на Лазар Ангелов. И нищо, че съм зверски убав така - сърби мамичката му и я махам след няколко седмици.

Link to comment
Share on other sites

Те там са такива надценки че спокойно могат да си позволят да заменят на всеки оплакал се. Ти дълга брада ли искаш да моделираш или е къса и  просто искаш да се поглезиш?

Искам да пробвам малко по-дълга.  Имам гена, но без поддръжка мясам на просяк-клошар :D Та за това имам нужда от малко козметика и ще ида да ми я оформят другата седмица. 

 

Чефо Сърбежа минава след 4тата седмица :)

 

Нещо такова гоня като цел. 

Levi-Stocke-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Клошарията няма да се оправи с това кремче, тя зависи от това колко са зачистени бузите, гушата, също и с машинка за подстригване да се подравнява където расте по-бързо. Всяка брада гъста или рядка, права или къдрава може да се оформи по някакъв начин, само търпение да имаш. Естествено не може да се взимат за модел филмови герои които цели екипи професионалисти ги приготвят по един час за сцена от 10-20 секунди.

 

Сърбежът наистина и при мен започва на втората-третата седмица и след още една-две изчезва.

Link to comment
Share on other sites

Това не му е албума. Това му е годишната компилация от тракове на други изпълнители. :)

 

My fault - видях CD1 & CD2 и чак после се усетих, че и минали години е правил така. :)

 

...но възмущението "-7dB" си остава. ;)

Link to comment
Share on other sites

Клошарията няма да се оправи с това кремче, тя зависи от това колко са зачистени бузите, гушата, също и с машинка за подстригване да се подравнява където расте по-бързо. Всяка брада гъста или рядка, права или къдрава може да се оформи по някакъв начин, само търпение да имаш. Естествено не може да се взимат за модел филмови герои които цели екипи професионалисти ги приготвят по един час за сцена от 10-20 секунди.

 

Сърбежът наистина и при мен започва на втората-третата седмица и след още една-две изчезва.

Бузите не ги пипам в Момента само врата си зачиствам с бръсначката. Другата седмица ще видим какво ще стане. 

Имам машинка, но малко ме е шубе да я ползвам, че да не стане зял всичкото чакане. 

Иначе да, иска се търпение :) 

 

Нещо такова за оформянето. 

Link to comment
Share on other sites

Искам да пробвам малко по-дълга.  Имам гена, но без поддръжка мясам на просяк-клошар :D Та за това имам нужда от малко козметика и ще ида да ми я оформят другата седмица. 

Нещо такова гоня като цел. 

Levi-Stocke-1.jpg

С татуировките ли? :))

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че...

Това бившият ми шеф, които се е пенявил, че ми плаща за тоя, дето духа. И след напускането ми на мое място е наел ТРИМА човека, да ме вика да му върша работа, но вече на хонорар и съответно сумата е, която кажа аз (а бизнесът му да не се е разширил изобщо) е наистина прайслес! А фактът че ми и прехвърля клиент с верига обекти, понеже осъзнава, че не може да се справи с него без моето присъствие във фирмата му, Направо ме кара да джизвам в гащите от кеф, на всеки пет минути при това! А, че това е наистина мъжкарска постъпка от негова страна, никак не намалява гадничкото ми злорадстване.

 

П.п. това май трябваше да е в темата с фукните.., балиго. Ама ей ся ще си налея една мярка Столично Амбър (да се чете като кило, щото толкова ми събира халбата) и хич няма да се терзая повече за правилността на темата :))

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...