Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

You don't need to boovaaaa

I don't need to beeeee

 

Hamster стегни се, сряда не е депрес, сряда е Малък Петък! Rejoice! :D

 

:D Iskam na selo pri Xbox-s! Ne mojah da mu se naradvam. Igraeeeeeeee miiiiiiii seeeeeeeeeeeee! :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Току що обядвах в приятна, домашна обстановка. Сега, някой от вас, би ли могъл да ми дефинира за чий трябва да се разделя с комфорта на домашното огнище и да ходя да работя?

Link to comment
Share on other sites

Отивам да правя вело-плаж!

Тва да го приемаме като ти караш колело, а слънцето те пече?

Link to comment
Share on other sites

Грррр....

"Вело"... дразни ме ти, дразни ме... Че и на всичкото отгоре си претоварих дясното коляно и трябва няколко дена да... <потръпвайки от отвращение> почивам...

Поне тази вечер ми е простено да не карам - една стара любов наминава към "обичаната" ни столица... Ще видя що за човек е станала за тези години...

 

Между другото - забелязвам нещо тревожно. До съвсем скоро, хората ме определяха за 19, максимум 20 годишен... От едно известно време, всички хора, които не са ме виждали последните месеци ми казват, че изглеждам пораснал, възмъжал... Мамка му, не искам! Вече като питам на колко години изглеждам предположенията са 24-26... Яко съкс...

Link to comment
Share on other sites

Е ти си си на толкова. Какво се пазиш, не си жена, че да се целиш в младоликост. Пък и така повече ще ти се лепят женските, те обичат по-така, не да изглежда като на 20 мъжа. И стига си се стискал за гащите, няма да направиш бебета на цяла България :P

 

[Edit] В устенцата ви, жълтури!

 

By taking in the suitable-reduced quantity of heat as well as more exercise, balance for quantity of heat shows quite minus, then assisting a certain quantity of weight-lose product for relaxation.

 

WHAT? WHAAAT?!? [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Е ти си си на толкова. Какво се пазиш, не си жена, че да се целиш в младоликост. Пък и така повече ще ти се лепят женските, те обичат по-така, не да изглежда като на 20 мъжа. И стига си се стискал за гащите, няма да направиш бебета на цяла България :P

 

[Edit] В устенцата ви, жълтури!

 

By taking in the suitable-reduced quantity of heat as well as more exercise, balance for quantity of heat shows quite minus, then assisting a certain quantity of weight-lose product for relaxation.

 

WHAT? WHAAAT?!? [/Edit]

 

Tva vse edno go e prevejdala na google prevoda4kta :D

 

Като по-подходящи за намаляване количеството на топлината, както и повече упражнява баланс за количество топлина показва доста минус, а после да подпомага определено количество тегло-загубим продукт за релаксация.

 

Nuff said.

Link to comment
Share on other sites

[Edit]

 

Ужас са жултугите. И на мен ми се е случвало да си имам работа с подобни текстове. А по едно време водех и кореспонденция на една фирма за слънчеви панели - пълен смех. Странното е, че китайските ми колеги в колежа говорят английски по-добре от каквито и да е други азиатци...освен една малайзийка, ама те са бивша колония...не се броят. Независимо от това всякакви официални документи или там каквото е официално е пълен ташак...

Link to comment
Share on other sites

Новия на дистърбт определено рулз!

Link to comment
Share on other sites

Тва да го приемаме като ти караш колело, а слънцето те пече?
Нещо такова - събличам се гол до кръста и хем карам, хем хващам тен, хем не ми става много жега, защото ме духа вятъра.
Link to comment
Share on other sites

В устенцата ви, жълтури!

 

 

добре го каза! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сенатор Барак Обама ПРЕЗИДЕНТ!!! Черен президент на САЩ, черен шампион във Формула 1

Link to comment
Share on other sites

В устенцата ви, жълтури!

 

 

добре го каза! :lol:

Буахахахахаха! И аз т'ва си помислих!

 

Иначе... обявявам днес като ден за депресия! И си давам срок до утре да съм си ОК. ;]

Link to comment
Share on other sites

Е... не е точно черен... но ще се радвам ако спечели ;)

 

;)

 

Достатъчно е черен (на живо съм го виждал), за да не спечели... Американците са много свободомислещи хора за някои неща и ужасни консерви за други. Американският президент е нещо много конкретно - бял мъж на средна възраст, протестант. Не е жена, не е черен, не е жълт, не е католик, не е евреин, не е мюсулманин, не е атеист, не е млад... Има един, който е католик...и него го оправиха. От другите категории наистина няма.

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минават едни особени психопатски мисли свързани с много мъчения на дадени представители на човешкия вид..

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минават едни особени психопатски мисли свързани с много мъчения на дадени представители на човешкия вид..

Пак ли искаш да биеш някой,да го гориш,да го режеш...само да не съм аз :cry :cry :cry

00:00 rocks

Link to comment
Share on other sites

Нямам думи.. разплаках се от смях: Паркира 1 приятел колата пред тях в близост до 1 казани на булеварда. Зад казана се подава лазейки мангал целия в бронз(лепила някакви) и държи СУРОВО ПИЛЕ В РЪКАТА СИ !? Изпаднах в паника от смях..просто не може да се случи.

 

kato kachi snimkite moq aver shte gi postna! Mir vam!

Link to comment
Share on other sites

Достатъчно е черен (на живо съм го виждал), за да не спечели... Американците са много свободомислещи хора за някои неща и ужасни консерви за други. Американският президент е нещо много конкретно - бял мъж на средна възраст, протестант. Не е жена, не е черен, не е жълт, не е католик, не е евреин, не е мюсулманин, не е атеист, не е млад... Има един, който е католик...и него го оправиха. От другите категории наистина няма.

В такъв случай човечеството отива по дяволите щом се базира на подобни стереотипи а не го интересува дали човека е стойностен или не. В такъв момент спирам да бъда критичен към хората от които зависи нещо толкова важно като избора на президен на САЩ... и просто им показвам средния пръст :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...