Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Защото са путки. Същото нещо са и пишлеметата. Говорят, че искат умна и добра жена, а тичат по путки. Всичко си е на мястото. А ти пък какво общо имаш с това? Не си ли над тия неща?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Защо путките казват, че искат умен мъж, а реално искат винаги най - простия?!?!?!?! Или : "Защо путките са прости?"

 

 

Иване. :lol: Чудя се какво ти става?. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Fuck you , I won't do what you tell me :punk: Тва ми минава през главата , някой да познава без гугъл :Р

Link to comment
Share on other sites

Fuck you , I won't do what you tell me :punk: Тва ми минава през главата , някой да познава без гугъл :Р

 

Тоя номер с познаването "без google" нещо е модерен, а? Some of those that burn crosses are the same that hold office, ще кажа аз...

Link to comment
Share on other sites

Писна ми да повтарям, че НЕ + глагол = разделно писане!!!

 

НЕ ЗНАМ, НЕ МОГА, НЕ ИСКАМ!!!

 

Вече поправям хората за всяка правописна грешка. И аз ставам spelling nazi. Според гугъл няма такава болест, при която поправяш хората за правописни грешки.

Link to comment
Share on other sites

@Killer - какво учиш всъщност и къде по-точно.. някви подробности... питам защото и аз нещо се зарибявм по идеята да си продължа образованието по някое време в england :) може би си писал в някоя друга тема но... ако можеш да ме насочиш с 2-3 думи ще ти бъда благодарен :)

 

Не уча тука приятелю, дойдох да работя :) В университета попаднах, щото отидохме да му позлваме "селската" компютърна зала :) Там пък работи едно българче охрана и т.н. дълга и широка :) От друга страна, тук в Лондон нямаш никакви грижи да работиш и да учиш, ако си решил. Имаш много бонуси, хората са готови да те разберат и не виждам проблем акто наближи момента да ми се обадиш да проверя на място каквото те интересува.

 

Весо, я кажи как я кара бабата, че скоро май ще идва време да се кълна във вярност към Нейно величество? :D

 

Момчиле, бабата е пич. Навсякъде е :) Връща данъци, дава разни бонуси, абе бабето е мноо яко :)

 

Мамка му & прасе трябваше миналото лято да си с мене :devil

 

В тази къща си пихме бирата - в NEW MARKET. Малко снимки и от близкия CAMBRIDGE - и там пихме бира хахаха:

 

 

Въпросните бири:

 

ЕДИТ: Току що ми хрумна че може би няма да отвориш снимки от дата.бг там ......

 

Правилно ти е хрумнало, че тука дата няма, освен заглавната страница :) Но има Арена и Замунда и Уарез :) Трябвало миналото лято да съм с тебе ама не бях, така че ти ела тва лято за да си с мене :) Да идем в Гъската и да се напукаме яко с бири като за начало :)

Link to comment
Share on other sites

...Не уча тука приятелю, дойдох да работя...

Кога успя толкова бързо да заминеш, до онзи ден те гледах покрай щъркелите и изведнъж...в Англия :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря много за отговора :) Може би след време че в момента имам план за изкарване на хубава заплата в пловдив ;)

 

btw - за хората с проблеми с путките.. докато ги наричате путки... имате проблем ;)

Link to comment
Share on other sites

Тоя номер с познаването "без google" нещо е модерен, а? Some of those that burn crosses are the same that hold office, ще кажа аз...

Това ако не е на RATM, овца да стана!

 

Edit: Ху'с да меън! А'м да меън! :lol:

 

Edit 2: Диалектически материализъм??? WTF???

Link to comment
Share on other sites

Минава ми, че се нуждая от чаша добро кафе, за да се поосеферя малко, че иначе хич ме няма. А и данеби да заспя зад волана по път към вкъщи. :D

Link to comment
Share on other sites

btw - за хората с проблеми с путките.. докато ги наричате путки... имате проблем ;)
Хм... последно време рядко се случва да съм толкова съгласен с теб :]

 

Иначе, чето ви безгугълна залъгалка:

The bleeding hearts and artists

Let him get away with murder.

Let me hammer him today?

 

Редакция: Минава ми през главата това:

1212484521_39.jpg

5 човека на място, 12 ранени, сред които 10 в критично състояние. Май игри като Carmageddon, GTA се приемат от някои хора прекалено сериозно... Имам чувството, че спускането по скална пътека с 40-50 km/h е по-безопасно от карането на шосеен велосипед...

 

Карайте пили бе, няма проблем. Дружеството на велосипедистите поздравява дружеството на автомобилистите с КариZма - Минаваш през мен...

Link to comment
Share on other sites

Хм... последно време рядко се случва да съм толкова съгласен с теб :]

 

Иначе, чето ви безгугълна залъгалка:

The bleeding hearts and artists

Let him get away with murder.

Let me hammer him today?

 

Редакция: Минава ми през главата това:

1212484521_39.jpg

5 човека на място, 12 ранени, сред които 10 в критично състояние. Май игри като Carmageddon, GTA се приемат от някои хора прекалено сериозно... Имам чувството, че спускането по скална пътека с 40-50 km/h е по-безопасно от карането на шосеен велосипед...

 

Карайте пили бе, няма проблем. Дружеството на велосипедистите поздравява дружеството на автомобилистите с КариZма - Минаваш през мен...

 

Lele maiko. Tova kyde e, koga e? Dai malko pove4e info, napravo statiq, ako moje.

Link to comment
Share on other sites

poss12=-23;?!

 

Пак превеждам английски, писан от китайци.

 

HEALTH LOSING WEIGHT! това трябва да е "здравословен начин за отслабване"

 

Но по нормалната логика на английския е "тегло, което вреди на здравето", също както "mind altering drink" е "питие, което влияе на мозъка". Ако надолу е все така с езика и трябва да прекарвам по една минута в мислене и гадаене на значенията, ще им го таксувам като специализиран.

Link to comment
Share on other sites

Курунире, за теб е engrish...

 

Иначе... снимката я взех от друг форум, където се дискутираше тази тема. Но намерих и статия...

 

Която показва, че информацията от другия форум е неточна... Оу, чудесно има и видео. Дано да е на английски, че тук нямам звук...

Link to comment
Share on other sites

Снимката дето из целия форум съм публикувал

 

Пешо не че нещо, но последвах линковете дето си дал и от това, което аз чета разбирам че Alejandro Alvarez е успял да убие само един от колоната и да вкара 7 в болница, от които 3 леко ранени и 4 по-тежко, но вече "стабилизирани" както се казва..... Я моля те ми обясни как ги видя тия 5 убити, 10 критични и т.н.

 

Разбира се относно DUI си напълно прав...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...