Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе тоя Henry VIII е бати тъпия *******************************************! :angry1 Да убие точно Ан Болейн!Малиии,направо като си помисля и :pirate Пълен мърльо.

Да беше убил плейн Джейн м.м. :angry:

Link to comment
Share on other sites

А защо не поразмишляваш например върху простичкия факт как въпросните "селски дупки" превъзхождат многократно по всички показатели всички български университети взети заедно?

Опита категорично показва, че въпреки наличните показатели - резултатите са различни...

Link to comment
Share on other sites

Намерих си кабела за телефона та няма да е след няколко дни :) Нямаше време да снимам всичко ама и така се вижда поне една част от университета :)

 

Мамка му & прасе трябваше миналото лято да си с мене :devil

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2

 

В тази къща си пихме бирата - в NEW MARKET. Малко снимки и от близкия CAMBRIDGE - и там пихме бира хахаха:

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3, СНИМКА 4, СНИМКА 5, СНИМКА 6, СНИМКА 7, СНИМКА 8, СНИМКА 9, СНИМКА 10, СНИМКА 11, СНИМКА 12, СНИМКА 13, СНИМКА 14

 

Въпросните бири:

 

БИРИ 1, БИРИ 2

 

ЕДИТ: Току що ми хрумна че може би няма да отвориш снимки от дата.бг там ......

Link to comment
Share on other sites

Току що обядвах грас с пилешко и се натъпках като... И смятам да отскоча до магазина за някоя биркичка, че инак дежурството няма да има край.

А и без друго започнах от рано с бирата поне да изкарам докраи денят с нея. :D

Link to comment
Share on other sites

Току що обядвах грас с пилешко и се натъпках като... И смятам да отскоча до магазина за някоя биркичка, че инак дежурството няма да има край.

А и без друго започнах от рано с бирата поне да изкарам докраи денят с нея. :D

 

Добре бе пийч - аз например когато съм на работа не близвам, без значение че няма кой да ми дири сметка - как става така че ти на смяна по 4-5 бири омяткваш?

Link to comment
Share on other sites

Е 4-5 бири не са нищо

Аз например като бях барман 8 месеца в едно заведение нямаше смяна без значение първа или втора в която да не съм пил. Едно че ми беше по кеф да бачкам така, а друго че отношението към клиентите е съвсем друго, пък и не ми трепереха ръцете :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е 4-5 бири не са нищо

Аз например като бях барман 8 месеца в едно заведение нямаше смяна без значение първа или втора в която да не съм пил. Едно че ми беше по кеф да бачкам така, а друго че отношението към клиентите е съвсем друго, пък и не ми трепереха ръцете :lol:

 

Само на 19 си, а вече ти треперят ръцете ако не си пил? :blink: По-добре спри докато можеш (ако можеш!!!). Иначе ставаш медицински случай и няма да натрупаш богат жизнен опит :excl: Алкохолизмът е вид наркомания, просто опиатът е по-вкусен...май.. Казвам го само от наблюдения, не от опит :excl:

Link to comment
Share on other sites

Кат си на 19 говориш така, за да впечатляаш, а не щот се е случвало... Да го е праел 10-15 пъти. Най - много.. При това само 2ри смяни.. Но е важно, че е лепнал пост, в който пише иначето!

 

"Щом клубът не е взел лиценз за Европа по тези критерии, то няма право да вземе и за българското първенство.

БФС може да разреши участието на ЦСКА в първенството, но рискува УЕФА да направи проверка и да отнеме лиценза на футболния съюз.

Затова сме длъжни да спазваме правилниците", заяви Борислав Попов.

 

Дори не съм си мечтал за нещо ТООЛЛКООООВА красиво!!!

Link to comment
Share on other sites

Кат си на 19 говориш така, за да впечатляаш, а не щот се е случвало... Да го е праел 10-15 пъти. Най - много.. При това само 2ри смяни.. Но е важно, че е лепнал пост, в който пише иначето!

 

 

Като не знаеш защо говориш с мисълта, че си прав.

Мога много да споря, защото си знам положението.

Това че съм на 19 не значи абсолютно нищо при положение че пия и се оливам когато има случай, ако няма - сам си правя. Нямам за цел да впечатлявам никой, а това за треперенето го вметнах ей така.

И не само втори смяни, най- вече първи пиех повече. Кое да съм правел 10-15 пъти ???

Link to comment
Share on other sites

Кат си на 19 говориш така, за да впечатляаш, а не щот се е случвало... Да го е праел 10-15 пъти. Най - много.. При това само 2ри смяни.. Но е важно, че е лепнал пост, в който пише иначето!

 

Иване, прочети и темата за алкохолиците изпосталели, където младежа обяснява подробно схемата на собственото си пропадане и тогава пак ми пиши...

Link to comment
Share on other sites

Иване, прочети и темата за алкохолиците изпосталели, където младежа обяснява подробно схемата на собственото си пропадане и тогава пак ми пиши...

 

Ето че някой ме е разбрал правилно.

Като споделям нямам за цел хвалене, понеже ако Психара мисли че има нещо похвално в това - добре.

Просто искам да кажа с две думи на така наречените "псевдо" алкохолици, които само говорят, а от 3 бири умират, че това да пиеш и да не можеш да се напиеш от промишлени количества алкохол нито е похвално, нито е приятно като последствия и преживявания

Link to comment
Share on other sites

Какво имаш предвид под заблуден ?!?! lol

Обясни ми моля те разбирачо с опит и последствия в пиенето ако обичаш

Link to comment
Share on other sites

Просто искам да кажа с две думи на така наречените "псевдо" алкохолици, които само говорят, а от 3 бири умират, че това да пиеш и да не можеш да се напиеш от промишлени количества алкохол нито е похвално, нито е приятно като последствия и преживявания

Защо даваш акъл на хора които не искат да те чуят? Изобщо не ми пука за глупавите хора... нека се тровят с алкохол избивайки комплексите си. Тъкмо ще намалеят като бройка .. така че в момента в които ги предизвикваш да се доказват правейки се на големите пиячи... правиш една дългосрочна инвестиция с цел подобряване генетичния фонд на човечествтото.

Link to comment
Share on other sites

правиш една дългосрочна инвестиция с цел подобряване генетичния фонд на човечествтото.

 

 

Може това да е целта

 

Защо даваш акъл на хора които не искат да те чуят?

 

Щото съм добра душичка

Link to comment
Share on other sites

Az ot 3 biri sa napivam basi qkoto :lol:

 

Ами ако знаеш колко пъти ми се е искало и аз да съм така, за да ми излиза евтинко :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...