Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Форнети май западат. Днес си взех попрепеченки гризини БЕЗ кашкавал. Голям фън!

има нещо такова - по обяд бяха студени ;)

Link to comment
Share on other sites

Темата се напълни с як спам.Нека поне и аз да поспамя малко.

 

Тъпа сесия!Смотано ми е!Немога да се съсредоточа.Незнам кво да правя....

Link to comment
Share on other sites

По цял ден си блъскам блъските с тая баня. На бас, че не съществува по-нефункционално разположен прозорец.

Единственият вариант е да има вана, ама не се кефя на идеята.

Още по-малко ме радва опцията да имам баня без прозорец...

Поне да го бяха направили по-голям, та не ме е яд. Сега и китки не мога да си гледам там...

 

Блех.

 

Иначе животът е хубав :)

 

Edit: Дали пък да не обиколя съседите, за да видя те как са решили проблема с банята, а? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

От личен опит - имам вана 10 год. у нас и не е ползвам - причина - прекалено голям неоправдан разход на вода :)

Като искам да се плечукам - ходя на басейн, като искам да се накисвам - ходя на парна баня или сауна :)

Link to comment
Share on other sites

дали да реагирам на няколко бледожълти аларми, които ми се появяват във фонов режим из ежедневието, за да задействам алгоритъм "ревнив и опасен" или пък да изчакам да ми светне някоя яркочервена лампа, но тогава пък ще е вече късно за прилагането на тоз алгоритъм и ще съм пропуснал отново своя шанс да си беснея на воля..... хмммм.

ала-бала-ница....

 

 

и утре е ден.

Link to comment
Share on other sites

Днеска посетих по няква случайност един университет тука в Лондон и веднага ми се изясни какво значи университет. То едни поляни, то едни басейни, то едно езерце, ама то една компютърна зала цялата с Dell машинараиики, ама то скенери, то принтери, то ксерокси, па то интернет, пък места за инвалиди, пък то климатици и даже работят, едно такова чистичко направенко да ти се приучи само като го гледаш. Мидълсекс юнивърсити е въпросния университет, ся таман се сетих. И пътя до университета с бабунките, между дърветата, самия университет не е в центъра на града ами на доста по-спокойно място. Абе красота. Ще кача тия дни снимки, не са много добри ама се добива няква преддстава все пак :) Минава ми че искам да уча в такъв университет, но няма да ме огрее :)

Link to comment
Share on other sites

Е, така е Килерине, нещата са различни. Аз да ти покажа и снимки от моето колежче, дето като за в Америка е сравнително доста зле...зеленко, подреденко и хубаво. Пак има хиляди кусури, ама то къде няма. Да не говорим какво става на местата, където реално имат пари (моето е бая бедно колежче) и се разпростират.

Link to comment
Share on other sites

Намерих си кабела за телефона та няма да е след няколко дни :) Нямаше време да снимам всичко ама и така се вижда поне една част от университета :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таман бяха окосили тревата и не можаха да я приберат щото заваля :)

Link to comment
Share on other sites

ФФффф, Килър, пусни един GPS до тая сграда, ще се спусна с NASA, искам да живея цял живот в стаята на втория етаж, прозореца с бръшлянчето!

 

Ех, Ингиланд, Ингиланд... Ще отида ли някога да живея в теб... Не за парите, а за усещането...

Link to comment
Share on other sites

Тая зеленинка около университета прави гледката уникална! Едва ли някога ще видим нещо толкова чисто и подредено тука.. :(

Link to comment
Share on other sites

То ще видиш някъде ама ще е за малко докато не го осерат студентите и преподавателите. Това е проблема в България, че никой не му пука и сере където му падне.

Link to comment
Share on other sites

Predizvikvam Curunir i Sandman na bira nqkoi pyt! :P Ili na bira Xbox 360 party, 4e 6a mi pisne da si igraq sam. :P
Първо да измислят симулатор с клавири и тогава... Иначе за бири - може! :)
...
Извинявай, ама ... бах тоя университет, разбираш ли! Представям си кралицата къде живее!
Link to comment
Share on other sites

Кралицата живее в Бъкингам къде да живее :) Другия път като минавам от там ще снимам, но честно казано няма много за снимане. Всичко е оградено с доста високи стени и отгоре даже има бая злобна бодлива тел и други такива секюрити джаджи :) Нямам идея дали може да се влезне на нещо като посещение или дали организират няква обиколка, но ще проверя щото и аз искам да видя къде живее кралицата :) Сигурно ще има някви посещения из двореца, не мое да няма.

 

П.С. Сега се сетих един приятел като гледа тия ми ти стени и охрани и вика тя в затвора живее кралицата :) И отвънка като погледнеш може и така да се каже :)

Link to comment
Share on other sites

Айде тогава и аз да се покажа... Снимките са правени бая отдавна, но в момента нямам достъп до по-актуални, защото не съм си в Beloit, WI. Иначе то си е същото...Beloit College...

 

DSCN3431.th.jpg

DSCN3427.th.jpg

DSCN3434.th.jpg

DSCN3436.th.jpg

DSCN3432.th.jpg

DSCN3438.th.jpg

DSCN3426.th.jpg

dscn3423us9.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Killer - какво учиш всъщност и къде по-точно.. някви подробности... питам защото и аз нещо се зарибявм по идеята да си продължа образованието по някое време в england :) може би си писал в някоя друга тема но... ако можеш да ме насочиш с 2-3 думи ще ти бъда благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

Кралицата живее в Бъкингам къде да живее :) Другия път като минавам от там ще снимам, но честно казано няма много за снимане.

 

Весо, я кажи как я кара бабата, че скоро май ще идва време да се кълна във вярност към Нейно величество? :D

Link to comment
Share on other sites

и двата показани университета са си направо селски дупки на фона на истинските университети, за които знаят не само хората от съседния град

Link to comment
Share on other sites

и двата показани университета са си направо селски дупки на фона на истинските университети, за които знаят не само хората от съседния град

 

А защо не поразмишляваш например върху простичкия факт как въпросните "селски дупки" превъзхождат многократно по всички показатели всички български университети взети заедно?

Link to comment
Share on other sites

Добро утро :) Времето е точно каквото го харесвам , а ако стане малко по-мрачно ще е идеално..слушам си музичка и след малко се изстрелвам към Безистенъ да пия 1 кафе.Лек и приятен ден на всички! :)

Link to comment
Share on other sites

и двата показани университета са си направо селски дупки на фона на истинските университети, за които знаят не само хората от съседния град

Ами щом тези не те задоволяват,иди в някой "истински" :rolleyes:

Перфектни са си,красота! Ей такова нещо би ме предразположило мен да стана пълен зубар,цял ден да уча и да не правя нищо друго :D :love :love :love :love

П.С. - никога обаче няма да забравя барачките на ПУ-то,не съм учила в по-голяма мизерия.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...