Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

За пореден път се убеждавам, че едно от най-секси нещата, които могат да накарат момиче (визирам себе си) да се разтопи и да и се прииска кекс, е мъж, който готви (или поне се старае да ти помогне в кухнята). Мммммммммммм :love

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Жалко за всички губещи същества от женски пол, че не са около теб като готвиш, наистина !!! Момичета, съединявайте се... :punk

Link to comment
Share on other sites

1 прекрасен ден в Марково.. :music

Link to comment
Share on other sites

Абе,душа.../gal4enceto/...не ти ли се изгаря много косата като си я правиш такава нафърфалякана :wacko: да де,на такива "фафли"...

Утре пак работа дамн ит :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Абе,душа.../gal4enceto/...не ти ли се изгаря много косата като си я правиш такава нафърфалякана :wacko: да де,на такива "фафли"...

Утре пак работа дамн ит :ph34r:

Важното е да не го правиш често, ако абсолютно всеки ден си вафлирам косата (или изправям), т.е. ако я обработвам термично с преса, естествено, че ще се проскубя. Просто не прекалявам. Веднъж на седмица примерно. Или ако я вафлирам, а не изправям, тя така или иначе си държи 8-9 дни. Поне моята, защото е доста суха и не се омазнява лесно. Мога да те вафлирам ако искаш, само кажи.

Link to comment
Share on other sites

Мога да те вафлирам ако искаш, само кажи.

Това звучи като жаргон на бг мафията:

"-Шефе, саму кажи и шъ гу вълфлиръми тоя..." :lol:

Link to comment
Share on other sites

На работа съм, правим лаф, колегата е донесъл лаптопа и вместо да сервирам, пиша тук, чудя се какво да правя. Макар че после като дойде шефът на Стъклен свят и наистина свят ще ми се завие... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз снощи си кадаифирах косата... Тоест легнах си с мокра, намазана с балсам, коса и... сега ми е къдрава като кадаиф :]

 

Пфф... мразя мързеливите дни. Цял ден те боли глава, мързи те да направиш едно кафе, от което да спре да те мързи и... те мързи...

 

И понеже ме е обхванал мързела - не ми се прави нищо. Мога да яхна коча и да отлетя някъде да си троша костите и ставите, но не... ще седя пред компютъра, ще дебна по форумите като ястреб за мнение, за което да се заям и... нищо...

Дано успея да се преборя с тоя затворен кръг...

 

Ред: Пфффхахахахахаххахахаха, знам, че ще повторя нещо казвано и преди, знам, че ще повторя нещо, което и аз съм казвал преди, това е толкова изтъркано вече, но... Иване, ти си кретен! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Баси странното. Има хора в хотела, но никой не дойде да закусва. Още не сме вдигнали блокмасата, защото чакаме някой заблуден клиент да хапне... А е вече обяд. Каня форума да дойде да обядва тук :) (шега). Ще ми се да имах тази оторизация.

Link to comment
Share on other sites

Каня форума да дойде да обядва тук :) (шега).

 

Ний сме тъпи, прости селяни и от бъзици не разбираме ;)

Link to comment
Share on other sites

Толкова гадни ли се готви в тоя хотел?!

 

Редакция:ОЛЕЛЕЕЕЕ НЕ!!!!!!!!!!

 

Гледам бетата на Firefox и се плясвам по челото:

Има я на какви ли не езици: албански, кюрдски, сръбски, монголски, МАКЕДОНСКИ, но няма на български... Mozilla ни се подиграват!

Link to comment
Share on other sites

Бих дал 2000 лв за upgrade, само и само да видя GRID на ultra high настройки! Това е най-красивият racer, да не кажа най-красивата игра въобще! Все още не мога да се концентрирам върху състезанието и вместо това зяпам околностите, сенките, отблясъците, пушека. Да не говорим за звука - мравки ми лазят по гърба, когато минавам през тунел.

 

И което е още по-хубаво - играта не е само графика. Идеята за кариера е много добра, управлението на колите не е дървено, няма никакви тунинги-мунинги и настройки -СУПЕР!!! Само ако ги нямаше омразните дрифтове...

След като прочетох тоя пост си свалих играта и въпреки,че не мога да я пусна на Ultra high ми изглежда мега красива...Управлението е супер,кариерата също, а кво да кажа за така наречените FLASHBACKS...абе супер игра!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

След като прочетох тоя пост си свалих играта и въпреки,че не мога да я пусна на Ultra high ми изглежда мега красива...Управлението е супер,кариерата също, а кво да кажа за така наречените FLASHBACKS...абе супер игра!!! :punk

Браво бе, ся ще ме накарате да я сваля :lol: Стига че от утре съм в сесия :lol: Требе се учи :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Аз снощи си кадаифирах косата... Тоест легнах си с мокра, намазана с балсам, коса и... сега ми е къдрава като кадаиф :]

 

Пфф... мразя мързеливите дни. Цял ден те боли глава, мързи те да направиш едно кафе, от което да спре да те мързи и... те мързи...

 

И понеже ме е обхванал мързела - не ми се прави нищо. Мога да яхна коча и да отлетя някъде да си троша костите и ставите, но не... ще седя пред компютъра, ще дебна по форумите като ястреб за мнение, за което да се заям и... нищо...

Дано успея да се преборя с тоя затворен кръг...

 

Ред: Пфффхахахахахаххахахаха, знам, че ще повторя нещо казвано и преди, знам, че ще повторя нещо, което и аз съм казвал преди, това е толкова изтъркано вече, но... Иване, ти си кретен! :rofl:

 

ааа а аз си мислех че само мене ме мързи да се движа в неделя :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мога да ви кажа, че GRID не е и на половина толкова яка, колкото е Pro Street! Поне по мое мнение!

Link to comment
Share on other sites

Сесия - SUX :tongue :zzz

 

2та част от подписа ми :lol: -->> Насладете се, custom made :P

 

Мдаааа кофти е

 

Браво бе, ся ще ме накарате да я сваля :lol: Стига че от утре съм в сесия :lol: Требе се учи :crazy:

 

Късно си се сетил чадо :lol: :lol:

 

Така да ми се спииии

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...