Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

след 7 часа съм на поправителен изпит по философия. минава ми през главата че ще ми е*ат майката ако ме пиат примерно каква е разликата м/у интелекта и интуицията, щото в тъпия учебник пише че са две съвсем различни неща и нямат нищо общо, а според мен едното зависи от другото...оффффф не ме интересува, като го взема тряа да правим сбирка на "Самотно с ръце", че ми тряа малко релакс...

 

айде поздрав с Enigma - Principles of Lust

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата, че напоследък съм станал доста спонтанен и емоционален... нещо даста неприсъщо за мен. Ще трябва да поработя върху изкореняването на тези дефекти преди да е станало късно и да съжалявам.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че скоро трябва да акам ... отново ...

бтв Смятам довечера на "Самотно с Ръце" да подразня farell щот ни ма аресвала ко съм писал ... ем ни мои вечно свирки да се въртят тряя са иде и после по обратния път да са връщат нищата ... бтв мисля че скоро тряя си сложа снимка дупето че да се види къде ми е мозъка ...

Link to comment
Share on other sites

Мисля че днес доволно ще се напоркам с някакъв алкохол и ще се наплущя с пелмени :P :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

така ме цепи главата,че нищо не ми минава през нея.мисля само за аулин.и слушам грас,някаква си нова бг банда-мисля си,че са бая в г*з*

фак,мисля си,че откачам,ще ида да се омагьосам,йе йе йес.

Link to comment
Share on other sites

След 7 часа отново съм на изпит. Борси и борсова политика. Нищо незнам. Ще ми :hump: майката...дано пищовите свършат работа. Все едно. Отивам с идеята че няма да го взема...b0r3d яви се вместо мен бе!!!

Link to comment
Share on other sites

След 7 часа отново съм на изпит. Борси и борсова политика. Нищо незнам. Ще ми  :hump: майката...дано пищовите свършат работа. Все едно. Отивам с идеята че няма да го взема...b0r3d яви се вместо мен бе!!!

той е лесен бе младеж, даже може да покажеш иновационния си дух като импровизираш и смятам, че под 4 няма да имаш :P :D

Link to comment
Share on other sites

Абе незнам за иновационен дух обаче нииииииищо не чаткам дмем. ЛМС, ЧСБ, фючърси, бушели - звучат ми като имена на южно-африкански секти батка :crazy: луда работа. Чета, но не разбирам. Все едно...винаги има септември...пък и октомври :P Ще видим...

Link to comment
Share on other sites

За сефте в тази тема ще напиша нещо сериозно:

 

.. днеска ми е много крив ден всичко ми криво в момента и се чувствам много самотен и си мисля довечера като се прибирам от работа ако някаф мангал ми изкочи и или да го смеля от бой или да ма утрепе ... (или жив и победител или мъртвец и пораженец средно положение да няма).

Link to comment
Share on other sites

Ами минава ми мисълта , че трябва да се обадя на един приятел за да се разберем кога ще ходим тая вечер на бирфеста , но и също мисълта , че съм се застоял в тоя форум и чета мислите на другите му усери :D

Link to comment
Share on other sites

каквоооо ли не минава през тая моята глава :laughing: сега се чудя да започвам ли да чета 'записки по българските въстания' или не :huh: че нещо не ми харесва като обем :blink: ама май ще ми се наложи :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Апък на мен мимина през главата ( ще пътувам другиден за щатите ) , че ще стане нещо гадно. Майка ми е казвала че колкото повече си мисля за нещо лошо толково повече възможността то да се случи е по-голяма . Простотии разбирасе но си представете че е така. Ако е така пишете ме мъртав :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много често ми минават сценки на насилие през главата. Не съм някакъв психопат или нещо от сорта, но някой път като си седя примерно с някоя приятелка или авер, ми минават разни сценарии как им извивам врата, или как им цепвам 2-3 туката и им забучвам нещо в окото... И това в нормите на мохабеда, говорим си сладко, миролюбиво, и това изведнъж ми излиза в съзнанието. Това често ме плаши, мисля че трябва да ида да се прегледам...Между другото мразя да гледам разни психо филми, или такива с форма на насилие където се лее тонове кръв, най много леко екшънче.

Не си направих труда да прочета предишните 7 страници, но се надявам да няма хора на които да им минават мисли през главата като моите. ;)

Link to comment
Share on other sites

Много често ми минават сценки на насилие през главата. Не съм някакъв психопат или нещо от сорта, но някой път като си седя примерно с някоя приятелка или авер, ми минават разни сценарии как им извивам врата, или как им цепвам 2-3 туката и им забучвам нещо в окото... И това в нормите на мохабеда, говорим си сладко, миролюбиво, и това изведнъж ми излиза в съзнанието. Това често ме плаши, мисля че трябва да ида да се прегледам...Между другото мразя да гледам разни психо филми, или такива с форма на насилие където се лее тонове кръв, най много леко екшънче.

Не си направих труда да прочета предишните 7 страници, но се надявам да няма хора на които да им минават мисли през главата като моите. ;)

 

Има :)

 

Абсолютно същото нещо , си мисля понякога...

Или примерно ако влезна в някаква компютърна фирма се замислям какво ли ще стане, ако взема някаква част и я шибна в главата на продавача със всичка сила... :blink:

Ей така, без да ми е направил нищо, даже ми беше приятен човекът, за който си помислих това... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Много често ми минават сценки на насилие през главата...

Спокойно вече май сме трима(+simbata) ;) Аз обаче наблягам на хладните оръжия(най-често брадва или сатър). Незнам...открих, че това адски много ми помага да се успокоя когато съм набрал на някой. Просто когато излея гнева си по този начин се чувствам удоволетворен до определена степен и едва ли не не ми остава омраза, която да излея for real. The_Ufo пробвай да наблягаш на хоръри и слашъри - поне на мен ми помагат когато съм ядосан. Все едно филма е гъба, която попива стреса който се е насъбрал в мен. Друг вариант е да си ги записваш тези работи...не е задължително да е разказ. Просто опиши какво точно правиш, до най-малката подробност. После ако искаш го изхвърли. Поне при мен самия процес на писане действа успокояващо.

Link to comment
Share on other sites

минава ми прз празната глава,колко е лошо да си пиян и да падаш и ставаш из някви калища,и после да ти се хилят готини пичове :bgrin: :tongue :wacko: :wir

Link to comment
Share on other sites

минава ми прз празната глава,колко е лошо да си пиян и да падаш и ставаш из някви калища,и после да ти се хилят готини пичове :bgrin:  :tongue  :wacko:  :wir

Нали ти казах да не пиеш ... не е полезно ... престави си че може да ти изникне голяма мустак от толкова пиене и да трябва да си го осукваш по цял ден.

 

он: Ся ми минаа през глаЪта че ми тряяят мноо пари ... трябва да ма приемат неаде ама да не е най-малоумната хава и че тряя ми пораснат ушите :) както и че до края на работния ми ден остават 8 часа и половина.

Link to comment
Share on other sites

mинва ми хемо,колко ме е наплашила с нейните ръкавици и щуротии,че чак я сънувах да говори за някви ДЪРЖАВНИ ръкавици :wacko: :bgrin: :tongue :wir

Link to comment
Share on other sites

Аз пък разбрах защо сънувах откачения сън с двете камили със съпротивления R и r. Такава задача ми се падна на изпита...

(е, не с камили де)

Link to comment
Share on other sites

Спокойно вече май сме трима(+simbata) ;)

Четерима сме аз много се плаша от такива мисли защото след тях венага идва мисълта "Ами ако някой път взема че наистина го направя" и почвам да се спичам

...и някви такива филми.

Link to comment
Share on other sites

...

Друг вариант е да си ги записваш тези работи...не е задължително да е разказ. Просто опиши какво точно правиш, до най-малката подробност. После ако искаш го изхвърли. Поне при мен самия процес на писане действа успокояващо.

 

Прав си - много помага! Ето тук излях малко агресия и злоба... Доста ми олекна после.

Link to comment
Share on other sites

Спокойно вече май сме трима(+simbata) ;) Аз обаче наблягам на хладните оръжия(най-често брадва или сатър). Незнам...открих, че това адски много ми помага да се успокоя когато съм набрал на някой. Просто когато излея гнева си по този начин се чувствам удоволетворен до определена степен и едва ли не не ми остава омраза, която да излея for real. The_Ufo пробвай да наблягаш на хоръри и слашъри - поне на мен ми помагат когато съм ядосан. Все едно филма е гъба, която попива стреса който се е насъбрал в мен. Друг вариант е да си ги записваш тези работи...не е задължително да е разказ. Просто опиши какво точно правиш, до най-малката подробност. После ако искаш го изхвърли. Поне при мен самия процес на писане действа успокояващо.

А аз сънувах, че убивам куче, като му забивам една инжекция с отрова... Просто го убих, а после се чудех как да прикрия следите (беше някакво специално куче, добре гледано). Изпитвах страх, че ще ме хванат, а не че съм убила псето (аз по принцип не обичам кучета), но се събудих, защото сънят се превърна в кошмар... Какво трябва да значи това?

Иначе сега си мисля дали взаимоотношенията с приятеля ми ще са същите след един месец, когато отново се видим :unsure: :wub:

Link to comment
Share on other sites

Оле ако те видя да нараниш куче - пожелавам ти да можеш да бяхаш по-бързо от мен :angry1 :angry1

 

Иначе ми минава през ума, че intestis пак ще ме коментира, че вървя и пиша навсякъде :wir

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...