Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Чудя се как един филм, успя да ме накара да се разчувствам толкова много и за първи път да се разплача, След като в тежки моменти съм искал но не съм могъл????!! :cry :cry

 

Пич, явно не си толкоз твърд. Аз от филми никога не съм се разплаквал, а ти наистина тежки моменти в живота си едва ли си имал и дано нямаш. Не всички тежки моменти са за пищене и реване, а напротив!

 

Всичко зависи от конкретния случай.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Това се случва когато човек задържа всичко в себе си, само и само да не се поддаде на чуствата си пред другите. В стремежа си да се направим на по-корави, отколкото сме всъщност, натрупваме огромно количество нерви, които в един момент избиват. Това не е критика и не е заяждане, не го приемай лично. Говоря от личен опит и знам какво е усещането. Колкото повече задържаш, толкова по-зле става когато се отприщи задържаното. Добре е, че ти се е случило по-раничко. В крайна сметка може и човек да излезне от тебе :)

Link to comment
Share on other sites

Това се случва когато човек задържа всичко в себе си, само и само да не се поддаде на чуствата си пред другите. В стремежа си да се направим на по-корави, отколкото сме всъщност, натрупваме огромно количество нерви, които в един момент избиват. Това не е критика и не е заяждане, не го приемай лично. Говоря от личен опит и знам какво е усещането. Колкото повече задържаш, толкова по-зле става когато се отприщи задържаното. Добре е, че ти се е случило по-раничко. В крайна сметка може и човек да излезне от тебе :)

dа,бе няма нищо лошо в тва да поцивриш малко,само че не пред хората!позволих си тоя лукс само веднъж и тва ми го натякват цяяяяяяяяяял живот! за тва рев-само сама!кофтито е когато стане нещо като с повръщането-точно пред вратата на wc-то :wacko:

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми минава през главата, че някои модератори си нямат, какво да правят и от скука се заяждат с населението измислят правила и затварят теми.

 

Смешно, жалко, тъпо - техна си работа :) Ако и в живота са таквиз - горко им!

Link to comment
Share on other sites

"i like the sex with you after the parties,

i wanna go over your body!"-ми минава през главата,+:"yes,i'm single-and that's how i wanna be!" :allien

Link to comment
Share on other sites

"i like the sex with you after the parties,

i wanna go over your body!"-ми минава през главата,+:"yes,i'm single-and that's how i wanna be!" :allien

Mislq si: "Koq beshe taq pesen" + "Taq Farrell razbi me4tite na 1/2 ot foruma." :woot

edit: Setih se :D

Link to comment
Share on other sites

Пич, явно не си толкоз твърд. Аз от филми никога не съм се разплаквал, а ти наистина тежки моменти в живота си едва ли си имал и дано нямаш. Не всички тежки моменти са за пищене и реване, а напротив!

 

Всичко зависи от конкретния случай.

 

Виж ся не знаеш какво детство съм имал, и как съм обикалял и киснал с месеци по болници още преди да почна училище демек 7- години...

 

Това се случва когато човек задържа всичко в себе си, само и само да не се поддаде на чуствата си пред другите. В стремежа си да се направим на по-корави, отколкото сме всъщност, натрупваме огромно количество нерви, които в един момент избиват. Това не е критика и не е заяждане, не го приемай лично. Говоря от личен опит и знам какво е усещането. Колкото повече задържаш, толкова по-зле става когато се отприщи задържаното. Добре е, че ти се е случило по-раничко. В крайна сметка може и човек да излезне от тебе :)

 

Тук съм съгласен с теб, макар че аз се опитвам да преобразувам тъгата си в агресия все остава по-малко...

Link to comment
Share on other sites

Ами май е нещо като секс диетата-не правиш нищо друго освен секс.

 

 

След мастурбация един мъж отваря бутилка с газирана вода и казва:

-Хубаво е след секс да се пие шампанско!

:) /това трябва да се изкара от контекста/ :)

Link to comment
Share on other sites

На повече от 1/2 защото жените са много по-малко от това.

Е...да, ама има и доста, които боли ги... за фарел. :evil (сорка фарелче, нищо лично)

От там е 1/2. Пък и к'во и се натискат всички толкова, я някой да прати снимчица, баси. Толкова ли е божествена?

Друго си мисля....що пък шампанско? :unsure: (от поста на juji)

Някой от вас пил ли е шампанско след секс? Аз май не познавам такива хора. Преди да, ама след...? :wacko: След секс цигара да, ама шампанско....?

Link to comment
Share on other sites

Е...да, ама има и доста, които боли ги... за фарел. :evil (сорка фарелче, нищо лично)

От там е 1/2. Пък и к'во и се натискат всички толкова, я някой да прати снимчица, баси. Толкова ли е божествена?

Друго си мисля....що пък шампанско? :unsure: (от поста на juji)

Някой от вас пил ли е шампанско след секс? Аз май не познавам такива хора. Преди да, ама след...? :wacko: След секс цигара да, ама шампанско....?

и аз тва се питам,ама... :ghost

иначе не знам що шампанско-по принцип изобщо не го поркам-виж бира вече е друго! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

:) Хехе... Добре, бира след секс. Не вярвам да си имала това предвид. Колкото до шампанското, след секс бих посегнал само на една бутилка Дон Периньон.

 

bingo!даже много я обичам и преди-ама мноо wc става wink.gif

ААААААААААаай.......:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

:) Хехе... Добре, бира след секс. Не вярвам да си имала това предвид.

bingo!даже много я обичам и преди-ама мноо wc става ;)

Link to comment
Share on other sites

С повечко практика няма нужда от много тичане до кенефа. Зора е да удържиш първия напън. После чааак накрая като приключиш, отиваш и всичко наведнъж. Верно малко като кон се чустваш докато пишкаш, ама пък кефа е невероятен :)

Link to comment
Share on other sites

Току-що осъзнах, че искам да си счупя крака :huh:

Някакви хора ще ми идват на посещение, ще се суетят наоколо, ще има много сладки неща, които ще носят...

И ще ми пишат разни мили неща по гипса. :zzz

(Ама че извратено съзнание имам :wacko: )

Link to comment
Share on other sites

Току-що осъзнах, че искам да си счупя крака :huh:

Някакви хора ще ми идват на посещение, ще се суетят наоколо, ще има много сладки неща, които ще носят...

И ще ми пишат разни мили неща по гипса. :zzz

(Ама че извратено съзнание имам :wacko: )

aко искаш-дай ша ти помогна! :lol: :devil

иначе сериозно-плашиш ме! :ghost

Link to comment
Share on other sites

Аз къто бях малка много обичах да съм болна, защото всички се суетяха около мене :)

 

HemophiliacInMe, не си чупи крака :) . Пукни го само. Така ще си по-малко в гипс :)

Link to comment
Share on other sites

Удоволствието от болката при счупване е толкова голямо, че напълно ще затрие удоволствието, че други хора се въртят около тебе, тоест смисъл няма. Измисли нещо друго по-добре.

Бях си счупил веднъж само пръста на крака и то беше достатъчно, за да не искам повече никога нищо да си чупя. Неудобствата надхвърлиха многократно удобствата.

Link to comment
Share on other sites

Какво ли няма да направят жените за да са център на внимание :)

Не сте добре с главите, това мога да ви кажа само ;)

Аре и ти се изказа - "жените"... Според мене мъжете са по-майстори в това. Всяка жена ще ти каже кой преживява по-тежко една проста настинка - мъж или жена ;) ама всъщност това са глупави обобщения, де... Исках да кажа, че всеки се е чувствал понякога така...

 

Ама имам един "колега", който в името на тая "кауза" дори идва с бастун и куца, влачи крака и се прави на полу-парализиран... Може и да му хванех вяра, че не е добре, ама на другия ден припка като младо яре... Като знам, че най-обича да се оплаква, за да предизвиква съчувствие, и ако се направиш, че не забелязваш (то на всички им е писнало от простотии), се разхожда няколко пъти около тебе, пъшкайки... Повтаря и потретя високо, докато реагираш. Иначе в неочаквани ситуации - много бързо се придвижва, преди да се усети, че днес му е "болен" ден ;) :P ;) Абе пълен смях - всеки луд с номера си, някои са си цял цирк сами за себе си. :lol: :woot

 

HemophiliacInMe, и аз съм го пробвала като малка това - наистина е приятно да се грижат за тебе... Да ти кажа, възможно е и без да си чупиш крака, а и за по-дълъг период. Огледай се около себе си - все ще намериш някой, дето го носят на ръце, без нищо да му е счупено... Много са поучителни такива неща :rolleyes: :)

Link to comment
Share on other sites

Това беше шега, мамка му. Какво ви става не знам, всеки го взима навътре все едно живота му зависи от това, едва ли не. Искаш ли да спорим кой прави повече усилия за да привлече внимание, и да е център на вниманието. Не съм измислил аз прашките, прозрачното бельо, късите полички, Уондърбра йеее, и т.н., ебати. Не че няма и мъжленца дето се справят добре с тази роля, ама все пак, то си е функция на жената. Жената ако не успее да привлече внимание, си остава стара мома. Ама май напоследък взеха да се обръщат нещата, и мъжете забравиха какво са или поне какво трябва да бъдат. Ама пък тва е дълга тема не ми се говори по нея. Освен това съм пийнал и не е момента да се опитвам да мисля :) :beerchug Наздраве на всички, и си живейте живота докато има какво да живеете :)

Link to comment
Share on other sites

Освен това съм пийнал и не е момента да се опитвам да мисля :) :beerchug Наздраве на всички, и си живейте живота докато има какво да живеете :)

Минава ми през главата, че за утре имаме уговорка за някакви бутилки водка и подобни работи :smile1:.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...