Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

След чаена чаша греяно вино, сега си пийвам чайче с мед... плана е поне литър чай за вечерта.

Утре трябва да съм здрав! Ник'ви грипни вируси и да не си създават илюзиите, че ще ги приютя!

 

Минава ми през ума, че с приближаването на рожденния ден ставам все по-зъл, по-злобен, агресивен и дребнав... Снощи съм си надупчил врата на стаята с туристическия нож... Всичката тази злоба ме разболява! Не знам защо, но... бая ме е обзела тъмната сила...

Същата злоба изведнъж изникна и при мен... и с всеки изминал ден става все по-лошо..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мързи ме да дишам...климатикът бачка на 30, разплул съм се на стола като бакпулвер, очите ми скляпат, прозявам се като дирижабъл, искам масаж, искам пъпеш, искам да гледам Saw 4...мрън!

 

 

Лигня!

Link to comment
Share on other sites

тая боя има наркотичен ефект, влизам и си мисля за едно,две питиета

Сега пляяяс един душ и айдее на черешатааа

кой сега е номер едно , кой сега е омазан с АМВ :lol: ......

Link to comment
Share on other sites

Баси мрънкалниците сте,честно! Два месеца си чешете задниците и накрая - не ми се ходи! Безобразие!

Попрафка направиха вече 4 месеца почифка :)

Мен ми минава , че утре трябва да се подмий колата и да се оправят 2-3 дреболии преди зимата . Пак искам да купонясвам но тези излизания посредата на седмицата не ми се нравят само защото липсва съня :punk

Link to comment
Share on other sites

Пия греяно винце уж за да се лекувам, нещо взема да ми става веселко такова... Такова лечение пада, че... Наздраве на всички!

Link to comment
Share on other sites

Ей тва е! на момчета са му откраднали акаунта, почва даскало, лепи тъпи постове из форума... На къде върви неговия живот... :( Дано да има бизнес, който да наследиш...

Link to comment
Share on other sites

Пия греяно винце уж за да се лекувам, нещо взема да ми става веселко такова... Такова лечение пада, че... Наздраве на всички!

За греяна ракия знам ама греено вино немога си го представя какъф вкус ще има :blink: Я сподели рецептата . По-добре напълни една кана нарежи 1 лимон изчакай малко , разбъркай и пиии докато не забравиш че си болен :) Заради комшията ми се допи и на мен само песни за маса надува цял ден .

Link to comment
Share on other sites

Ей тва е! на момчета са му откраднали акаунта, почва даскало, лепи тъпи постове из форума... На къде върви неговия живот... :( Дано да има бизнес, който да наследиш...

Да защо не.Но ти не знаш нищо за мен така че недей да говориш мн.

Link to comment
Share on other sites

Мноо ме накефиха Ренегат тая вечер. Евала им на момчетата, много добре се представиха :) Ай лека и мека че утре ми трябва трезвен клонинг да иде на работа вместо мене :)

Link to comment
Share on other sites

Кога най-сетне ще свърши работният ден. Днес просто не знам на кой свят се намирам. Дано да успея да издържа до 20.30h без да направя накой гаф! на вас пожелавам пълзотворен и спорен ден!!!!

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че скоро, по-точно след 2 дена, ще ковна 3 години във форума. Много или малко, дано да е било за добро. :)

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че през последните седмици си изпълних петилетката в кратки срокове. Лудо копче съм.

Пожелайте ми успех, остават ми само още 7 дни. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че през последните седмици си изпълних петилетката в кратки срокове. Лудо копче съм.

Пожелайте ми успех, остават ми само още 7 дни. :smile:

Успех :)

А на мен ми минава през главата , че вече не разбирам нищо...

Link to comment
Share on other sites

Успех, копче.Хехе, баси къмсета, тъкмо намерих що-годе свястна жена и трябва да замина...Ирония..Боли ме грездея и там има кой да ме чака :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...