Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

xmmm some coffe :tongue I Like coffee , I Loke coffee Готино кафееееее , не е за вярване че станах преди нахалния телефон да ме събуди

днес май ще има осветление навън и настроението пак ще е на 6

 

Лек и спорен ден на тези който смятат че ще е такъв и на останали също разбира се

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

вдигам си рейтинга в арената,навън е хубаво времето и отивам да се видя със съученици/чки,и май още няма да учим,и съм в добро настроение :music B) :wub:

 

Едит: и май станаха много "И"-та Х)

Link to comment
Share on other sites

Нееееее... От германките по-грозни НЯМА! ( говорим за момичета от народа, не някакви супер модели )

Мислех си, че съм открил единственото красиво момиче от Германия, тя се оказа грузинка O_o. Което разби още един мит - че грузинките са грозни =D.

Link to comment
Share on other sites

Българското си е най-хубаво...Защо ПО ДЯВОЛИТЕ! като обясниш на някой да не пипа нещо, той си завира носа право там?И защо хората не четат помощните материали?!?!?!!?!!?! :angry1

Link to comment
Share on other sites

kopche ? Защо си си говорила с Волен ?

Защото ми влиза в работните задължения :P Между другото - ако не влиза "в роля", си е напълно порядъчен и учтив господин. :) Жена му - също.

Link to comment
Share on other sites

А може когато смяташ, че не е в роля, всъщност да е в роля, а иначе да е в нормалното си състояние :)

 

You never know...

 

Чел съм за него. Оказа се, че е прочел повече книги, отколкото са общите килограми на цяла партия. Въобще доста еродиран човек... с утвърдени принципи :)

Link to comment
Share on other sites

Чел съм за него.

Мда и аз съм чел, че Хитлер бил масов убиец и ядял детски бъбреци на закуска, а Ева Браун можела да изчука взвод есесовци. :lol: Пише се ерудиран.

 

Няма ли да свършва тоя дееееееееееееееееееееееееен!

Link to comment
Share on other sites

с утвърдени принципи :)

Точно с това не мога да се съглася... ама всичко е въпрос на лична хигиена :smile:

Link to comment
Share on other sites

Утре заминавам за Русе. Дано няма мъгла на Шипка и да е сравнително топличко, за да хапна едно мляко на чист въздух.

Link to comment
Share on other sites

Защо??? Вече 1 седмица не ми отваря zamunda.net ... ся и ако някой ми отговори :D

 

върти се някаф слух че някаф "ГГбит user се опитал да хакне замундата и затва са банали цялата мрежа"

незнам колко е вярно просто тва чух :bgrin:

и на мен не ми я отваря и аз съм на ггбит :(

Link to comment
Share on other sites

Товарния влак! А пред очите - едно мноооого хубаво девойче :wub: .Довечера сме заедно на премиера... :happy:

Link to comment
Share on other sites

Товарния влак! А пред очите - едно мноооого хубаво девойче :wub: .Довечера сме заедно на премиера... :happy:

 

Аз па съм на Ivory Twillight в Пъзела, ае честито =D, дано си прекараш добре.

 

 

Ivory Twilight тези,които изпълняват песни на Nightwish ли бяха

 

Същите :].

Link to comment
Share on other sites

Аз па съм на Ivory Twillight в Пъзела, ае честито =D, дано си прекараш добре.

Мерси.Мноо поздрави на Ригана, ако още бачка там :) И на тебе да ти е яко, аз веднъж им бях на концерт, ама не им се изкефих...

Link to comment
Share on other sites

Екипировка, виза, речници, разправии, Русия, раница, проекти, учене, Русия,нови хора, Санкт-Петербург, Москва, Калининград, Иркутск, Поволжието, снимки, пиене, Русия, студ, Сибир, Русия!

 

А, да : и резервен черен дроб!

Link to comment
Share on other sites

След чаена чаша греяно вино, сега си пийвам чайче с мед... плана е поне литър чай за вечерта.

Утре трябва да съм здрав! Ник'ви грипни вируси и да не си създават илюзиите, че ще ги приютя!

 

Минава ми през ума, че с приближаването на рожденния ден ставам все по-зъл, по-злобен, агресивен и дребнав... Снощи съм си надупчил врата на стаята с туристическия нож... Всичката тази злоба ме разболява! Не знам защо, но... бая ме е обзела тъмната сила...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...