Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Даа.. винаги късмета е бил на моя страна даа.. :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
смяната на часа много ми харесва :love :tongue :wub:

и на мен също ми хареса тази смяна,

сега ставам от вчера по обяд си легнах , и като видях колко е часа викам ма*ка му , но после като разбрах и ми стана добре :)

Сега ако мога да се сетя какво трябваше да свърша днес ,ще е много добре :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Нее, хич не е яко да си имаш лаптоп! Седя си аз в Онда, пия разкошно карамел макиато и си бачкам кротко! Само ако можеше да сменят диска – от 2 часа съм тук и въртят едни и същи етно мелодийки. След малко ще взема да си поръчам я Arch Enemy, я Slipknot. Кой знае как ще ме изгледат :)

 

Честно, София не е толкова зле, колкото си я представях!

Link to comment
Share on other sites

Седя си аз си мисля колко ми е тъпо днес в неделя, как нищо не ми се прави и колко много неща имам да правя! Само, че сега хапнах и си гукам с душито си и след малко ще правим преводи, така че да ви кажа...денят хич не е толкова лош всъщност. Домакинската работа може да почака, а вечерта дори мога да врътна едно кафенце със съквартирантката си, която трябва да се прибере и да ми разкаже подробно за нещата около нея!

Хубав и слънчев ден на всички...макар, че като гледам през прозореца, слънцето се е изгубило по трасето!

Link to comment
Share on other sites

ох,олекна ми :) признах си една голяма 4-месечна лъжа ,без драми,без вряви :)

остава още една(оппа..няколко,като се замисля :pirate ),ама не му е дошло времето :bgrin: :tongue :wacko: :ghost

Link to comment
Share on other sites

ох,олекна ми :) признах си една голяма 4-месечна лъжа ,без драми,без вряви :)

остава още една(оппа..няколко,като се замисля :pirate ),ама не му е дошло времето :bgrin: :tongue :wacko: :ghost

 

Ей заради такиша като вас се разпадат връзките, не такива които лъжат, а такива които си признават. Мълчете си бе хора!

 

...нищо лично :)

Link to comment
Share on other sites

Ей заради такиша като вас се разпадат връзките, не такива които лъжат, а такива които си признават. Мълчете си бе хора!

 

...нищо лично :)

може ли само да уточня, че си признавам на мама :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

може ли само да уточня, че си признавам на мама :ph34r:

 

ясно... ама пак важи :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не съм нормалееен, не съм нормалееен!(По Контрол)

Иначе - купих си много яка чаша за кейфънси, мноо ма кефи...

Link to comment
Share on other sites

Пу! Опитвам се да сметна разпределението на общинските съветници в Пловдив и да си върна спомените за квотата Хеър, ама пусто успявам да разпределя само първите 38 и после - не помня как се правеше. Помощ! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Пу! Опитвам се да сметна разпределението на общинските съветници в Пловдив и да си върна спомените за квотата Хеър, ама пусто успявам да разпределя само първите 38 и после - не помня как се правеше. Помощ! :bgrin:

 

 

http://www.mestniizbori.com/index.php?opti...2&Itemid=29

Link to comment
Share on other sites

Не се отваря... иначе тук е обяснено горе-долу, ама мандатите в примера са много малко число и е лесно.

Link to comment
Share on other sites

Моля, моля, моля, нека гурутата от форумите на Frets On Fire декодират новия формат по-бързо и напишат extract-ори за музиката от Guitar Hero 3!

 

Пулсар продават китари в пакет с Guitar Hero 2 XBox, утре купувам да го ева! :punk

 

Съседе, дръж се, ще има жица, ама много! :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Или часовника на форума вече изостава с 8 минути или на мен ми се губят 22 минути от живота Оо.

Едит: Първото е =D.

Link to comment
Share on other sites

Новият форумен банер повече се ядва :)

 

Аз съм със другия скин и ми е айлячец :D

 

kopche ? Защо си си говорила с Волен ?

Link to comment
Share on other sites

1. Върнаха ме от НДК до Орлов мост в най-любезните задръствания в 18:30 ч., само за да завъртя пет телефона. Ама си говорих с Волен Сидеров, което ме прави малко по-щастлив човек. :hmmm: :nugget:

2. Опитвам се от една седмица да се сдобия с Outlook, който да ме организира до края на живота ми, и ето докъде го докарах:

* свалих си имидж файл, който трябва да се прехвърли на CD

* взех "назаем" последното служебно CD, за която цел успях да бръкна в заключено шкафче

* включих нелегално компютъра на директорите, който е единственият със записващо устройство

* записах диска

* компютърът, на който исках да го изпробвам, не ме пусна, защото не съм администратор.

:blowup:

 

Какво се случва, бе? :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...