Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Половината от тука сте за психиатър.

Воглаве с тебе....

Мое и да успея да дойда на джумбиша...ама пък да не пия...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ами до преди половин час бях на глюкоза, бре човек!Мога да пия, естествено, това няма да ме спре, ама не искам да ме пратят за по-дълго в болница.Стигат ми 4 часа мизерия и след това една банка глюкоза в къщи.Сега няма да пипна химия поне един месец.

Link to comment
Share on other sites

Какво ти се е случило? Натравяне?

Като стана въпрос за липсващи половинки - миналата година и аз бях като вас, само, че не бяха дни а месеци - 4 месеца! Първия месец беше кофти, но по-нататък посвикнах. Тази година ми се случи за 10 дена и не ми направи кой знае какво впечатление.

 

Ако се чувствате добре, не се безпокойте - ще го преодолеете!

Ако даден експеримент е успешен - нещо в апаратурата се е повредило!

Link to comment
Share on other sites

олее чувствам се като в 9ти клас хахахха

 

 

всеки следобед по 3-4 цхаса в октоо ... доволно количество бира , и нещтичко за пушене :) старите приятели с мен ... бивши гаджета под път и над път :D :D :D

 

единствената разлика са дисекциите , които ми изкривяват деня понякога

 

 

 

олеее не ми се беше случвало скоро , като ме питат как съм , и аз кажа добре , наистина да го мисля :D ... party all the time

Link to comment
Share on other sites

Половината от тука сте за психиатър.

 

Това, приятелю, си е пълна илюзия. Не знам кое те е накарало да мислиш по този начин. Не си прав, не сме половината за психиатър. Може и да сме повече, може и да сме по-малко от половината. Но истината, обгърната от цялата тази илюзия относно психиатъра е, че един психиатър няма да е достатъчен. Но нали има приказка, която умните хора са казали - всеки луд с номера си. А тук повечето сме си с цяла програма ;)

Link to comment
Share on other sites

Yorkie точно така човече, като се събуждаш сутрин си пускай дива музика да ти вдига настроението и да не ти пука, все пак живота продължава, отдай се на нещата който те радват , а не си ги правил от доста време, разпускай на 100 % и се забавлявай , живота е кратък за да се затваряме в себе си ;)

 

днес кафето е суууупер , пожелавам всеки който пие кафе , да му е хубаво като моето ,

 

Лек и като гледам може би и слънчев ден на всички :punk

 

Не може да не ти пука, не си от камък бате. Има време и това ще стане, вече 5-та оферта отхвърлям за 2 месеца и не знам защо... верно съм се издухал...

 

По темата: Допреди 2 дена никой не можеше да ме убеди, че Plazma е по-качествен от LCD, ама като гледам какви JVC-та дойдоха от К & К, почвам да се замислям :)

Link to comment
Share on other sites

Това, приятелю, си е пълна илюзия. Не знам кое те е накарало да мислиш по този начин. Не си прав, не сме половината за психиатър. Може и да сме повече, може и да сме по-малко от половината. Но истината, обгърната от цялата тази илюзия относно психиатъра е, че един психиатър няма да е достатъчен. Но нали има приказка, която умните хора са казали - всеки луд с номера си. А тук повечето сме си с цяла програма ;)
Или както каза веднъж farrell - "всеки номер с лудия си" :)

Границата между интелекта и лудостта е ръба на бръснарско ножче и се определя по-скоро от предразсъдъците на самите хора. Всеки от нас има своите кътчета в мозъка, пълни с идиотски идеи, просто на малко им стиска да го покажат. Ако разкрия някои от мислите и идеите, които понякога прелитат през мозъчето ми - сигурно доста хора биха ревнали за осмирителна риза и бяла тапицирана стая... И съм уверен, че доста от хората са така. Просто не всеки е достатъчно силен да го признае и на самия себе си ;]

 

Иначе последно време съм твърде раздразнителен и гневлив, това ми минава през главата...

Link to comment
Share on other sites

като спомена бялата стая - понякога ми се е искало да си имам една стая, цялата някакви такива меки работи по стените, само че не бяла, а черна. И да си влизам вътре, когато нещо не ми е кеф и да си се блъскам, блъскам... докато целия ми гняв и негативно настроение останат по стените на тази стая, те да стават все по-черни и по-черни... И после да си седна на дивана спокоен, да гледам новините, да си заспя като спокоен пич. Ех мечти, мечти...

Link to comment
Share on other sites

Как така?

 

Кихнах...А бях без противогаз...Имам късмет, че не беше оловен азид или живачен фулминат - сега само с добро(надявам се) щяхте да ме споменавате.От тук нататък нямам право на грешки.

Link to comment
Share on other sites

Кихнах...А бях без противогаз...Имам късмет, че не беше оловен азид или живачен фулминат - сега само с добро(надявам се) щяхте да ме споменавате.От тук нататък нямам право на грешки.

А на здраве (и живот) :)

Дано да няма други такива инциденти.

Link to comment
Share on other sites

Пак е събота и пак съм на работа :) яко, а?

 

/me is listening (Bulgarian National Radio - Horizont) using Screamer Radio v0.3.8

 

Минава ми през главата, че хората в бранша явно не си знаем цената:

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopi...entry1495084841

Link to comment
Share on other sites

Защо всеки селянин, на който мама и тати са от някое диво село и са минали да го изс*рат в София, израснал е със самочувствието на столичанин, ми се прави на велик и ми възхвалява София, която даже боклука не може да си оправи O_o?

 

А, да се похваля-> epenis.gif

Link to comment
Share on other sites

моят пък няма и 8 санта :blush:

Карай ве то и с малка пишка става mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

опс сетих се за един стих от декамерон mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Малко путе с къдрав мъх , где да дяна своя плъх?

Слушай Бачо ти добре

по средата на мъха има дупка за плъха.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...