Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Май продуцира някакви "забавни" предавания по БТВ...но вобщи линии човекът си спечели каквото му трябваше и слезе от сцената да си "живее живота" ;)

 

да не говорим,че почти всички Момичета на късмета са минали през..него :D

Link to comment
Share on other sites

Май продуцира някакви "забавни" предавания по БТВ...но вобщи линии човекът си спечели каквото му трябваше и слезе от сцената да си "живее живота"

 

 

True, true...

 

Продуцира любимото ми предаване, заради което всяка събота ставам неприлично рано - на бате Енчо шоуто :)

Link to comment
Share on other sites

Офф тая стачка е бати обърканата работа.Никога не знам кога имам час,а когато разбера той обикновенно е минал щото даскалката е решила да го измести :angry: .Стискайте палци утре да отида навреме за математиката-нея като най-важен час от общо трите,които имам я фащам :)

Link to comment
Share on other sites

Еми, пожелавам ти успех. То понякога и такива неща се случват, но..такъв е живота! И на мен днес ми вдигнаха нервите, ама то аз затова съм аз..някой да ме ядосва и да ми се качва на главата после... о аз съм била най-добрата на света...дрън-дрън!

Само, че аз ще спра да да върша каквото и да било за другите да ги видя тогава!

Сега лека нощ защото имам намерение да си лягам и да ми стане лежерно! Чао! :punk

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че остават още три дни докато се прибере при мен любимото... съвсем ще се депресирам до тогава... как издържате, когато сте разделени от сърцето си? аз карам на апратура... дано издържи...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че остават още три дни докато се прибере при мен любимото... съвсем ще се депресирам до тогава... как издържате, когато сте разделени от сърцето си? аз карам на апратура... дано издържи...

 

 

Ти наистина ли го мислиш? Ако с милото ти сте заедно от скоро, ок разбирам те..но после всичко се променя. Дано да ти липсва така винаги, когато не е до теб!

А ако сте отдавна заедно...е тогава..Поздравления!

Link to comment
Share on other sites

сериозен съм като прокурор... три години са одавна, нали? никога няма да се промени... всяка раздяла е една малка смърт, нали знаеш? е искам да съм безсмъртен пък...

Link to comment
Share on other sites

Оувъре,една WEB-camera и видео-чат всяка вечер няма ли да помогне(принципно говоря)...

да бе така помага,че нямам думи :wacko: още повече ме сдухва факта че го виждам,а не мога да го пипна :( :(

ov3rm4n,твойте 3 дни ми се видят цвете пред мойте 10 :( :cry :(

Link to comment
Share on other sites

да бе така помага,че нямам думи :wacko: още повече ме сдухва факта че го виждам,а не мога да го пипна :( :(

ov3rm4n,твойте 3 дни ми се видят цвете пред мойте 10 :( :cry :(

ееех, да ви имам проблемите... Вашето мило поне знаете, че когато и да е си идва при вас, а моето мило след 2-годишна връзка в момента обича друго "мило" и е щастлива и не й пука , а аз от 2 месеца вече падам, падам падам и не знам въобще дали някога ще спра!

 

Радвайте се хора, ценете всеки момент, защото после когато сте осъзнали какво губите... абе, не питайте...

Link to comment
Share on other sites

ееех, да ви имам проблемите... Вашето мило поне знаете, че когато и да е си идва при вас, а моето мило след 2-годишна връзка в момента обича друго "мило" и е щастлива и не й пука , а аз от 2 месеца вече падам, падам падам и не знам въобще дали някога ще спра!

 

Радвайте се хора, ценете всеки момент, защото после когато сте осъзнали какво губите... абе, не питайте...

Пич не се депресирай. Личния ми съвет е да последваш нейния пример. Трябва да ти престане да ти пука за нея и да гледаш напред.

 

Пожелавам ти в най - скоро време да започнеш нова връзка която да те накара да се усмихнеш и радваш на живота.

Link to comment
Share on other sites

Пич не се депресирай. Личния ми съвет е да последваш нейния пример. Трябва да ти престане да ти пука за нея и да гледаш напред.

 

Пожелавам ти в най - скоро време да започнеш нова връзка която да те накара да се усмихнеш и радваш на живота.

 

 

Yorkie точно така човече, като се събуждаш сутрин си пускай дива музика да ти вдига настроението и да не ти пука, все пак живота продължава, отдай се на нещата който те радват , а не си ги правил от доста време, разпускай на 100 % и се забавлявай , живота е кратък за да се затваряме в себе си ;)

 

днес кафето е суууупер , пожелавам всеки който пие кафе , да му е хубаво като моето ,

 

Лек и като гледам може би и слънчев ден на всички :punk

Link to comment
Share on other sites

Момчета и момичета...Ако виждате надписа в подписа ми - ОПАСНО ЗА ГЛУПАЦИ - не цъкайте на него...Оказа се, че и аз съм бая тъпак.... :angry1 :sick

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...