Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
^_^

Ае, дано да имаме една истинска снежна и студена зима, защото от 1 година имам нова дъска за сноуборда и още не съм я сефтосал!

Пич, имам пълен комплект ски, като само обувките може евентуално да са ми омаляли, а не съм карал този век...

Знаеш ли как ме сърбят колената да понамачкам витошкия сняг!?

 

Редакция:

004305626.jpg

И това ми минава през главата - отново съм в спамерския бизнес :Р

 

Втора редакция:

Ти мани, аз ски не съм карал от 3 години, яд ме е, че си продадох старите :/. Тази зима усещам, че ще разцепя и сноуборда и ските :].
В този ред на мисли си нямаш идея как ми се е прикарало лекичък "freeride"...
Link to comment
Share on other sites

Пич, имам пълен комплект ски, като само обувките може евентуално да са ми омаляли, а не съм карал този век...

Знаеш ли как ме сърбят колената да понамачкам витошкия сняг!?

 

Ти мани, аз ски не съм карал от 3 години, яд ме е, че си продадох старите :/. Тази зима усещам, че ще разцепя и сноуборда и ските :].

 

"freeride"...

 

На неотъпкан сняг? ;]

Link to comment
Share on other sites

Само да не си останете с очакванията...че и тазгодишната зима може да е с температури от порядъка на 20 С :blink:

 

Ех,тва глобалното затопляне е голяма хава и много планове обърква по принцип :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

На неотъпкан сняг? ;]

Може и да е отъпкан, ако някой друг дивак е минал преди мен. Просто извън пистите, места, където няма да се блъскаш с други скиори... Най-много да те отнесе някой бордист, щото извън пистите са като у дома си ;]

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си намеря екипировка, не мога да си намеря екипировка,не мога да си намеря екипировка,не мога да си намеря екипировка....

Link to comment
Share on other sites

Вие тука усещате как ша разцепите пистите със ските,а ние с още един приятел кроим планове как ша разцепем с моторите по къра и по пътя :D .Като ни умръзне да дрифтим и да падаме решението е лесно-яко вериги навити по гумите и глей ко стаа :lol: :lol: :lol:

 

Тая зима ще е разцепваща-моля се само за мноооого мноооого сняг :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Dubrutru na kochinata.Deniat e super, makar che vali, kafeto si struwa, jenata do mene se okaza kuchka(shto li se uchudvam)...Abe wsichko e nared! :D Pojelavam vi priqten den.

Link to comment
Share on other sites

Молете се да не реша да карам пак сноуборд тази зима. Последно карах преди 2 години. Имах толкова уникални изпълнения... Няколко инструктора се учудиха че съм жив след паданията.

Link to comment
Share on other sites

много мераклии се събрахме тука :) цяло чудо е ,че и аз тая година се моля за сняг,но съм твърдо решена да й разкажа играта на тая дъска до мен :tongue

 

искам да си стоя в нас на топлоооооо :( никъде не ми се ходи в тоя дъжд :( а трябва :angry:

Link to comment
Share on other sites

ей този дъжд много ме мори , нека си е мрачно или да се извали , к'во е тва лигавене само :sick

 

в т'ва кафе да няма кокаин ,много странен вкус има :unsure:

някой е отмъкнал мехурчетата на този спрайт :(

 

П.П. Ай честото инфлацията !!! :wir

 

Лек и усмихнат ден на всички :D

Link to comment
Share on other sites

много мераклии се събрахме тука :) цяло чудо е ,че и аз тая година се моля за сняг,но съм твърдо решена да й разкажа играта на тая дъска до мен :tongue

В момента в Сараево какъв сняг вали не е истина. Може би от години не съм виждал толкова. За капак съм с летни гуми на колата а зимните ми са в Пловдив.

Вечерта ако имам интернет ще кача и малко снимки.

Link to comment
Share on other sites

Зарибих се по Deathstars. Ако харесвате Рамщайн, ще харесате и тях, гаранция :].

Link to comment
Share on other sites

А аз откривам една руска група - Алиса...Много яка...

 

Ну а мы, ну мы - пидерасты,

Наркоманы, нацисты, шпана,

Как один социально опасны

И по каждому плачет тюрьма.

Мы пена в мутном потоке

Пресловутой красной волны.

Так об этом пишут газеты,

А газеты всегда правы.

Все это Rock-n-Roll.

 

Link

Link to comment
Share on other sites

чета си книжката и съм повече от доволна ,че след няколко часа благодарение на тази книжка ще съм щастлив непушач :P :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...