Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Минава ми през главата, че от година несъм бил толкова зле физически, а психически от четири.

 

На човек неможе да му се случи нищо по-лошо от това да се роди.

 

Грешиш за по-лошото. Могат да му се случат много по-лоши неща. Едно от тези неща е да се отчая и да остави живота да го смачка. Да изгуби вярата в себе си. Да се предаде... Съжалявам, че ми се налага да го напиша. Има толкова много неща заради които си струва да се живее.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Грешиш за по-лошото. Могат да му се случат много по-лоши неща. Едно от тези неща е да се отчая и да остави живота да го смачка. Да изгуби вярата в себе си. Да се предаде... Съжалявам, че ми се налага да го напиша. Има толкова много неща заради които си струва да се живее.....
Всичики останали неготиви са следствие от това което казах, затова единствената компенсация е да живеем по възможно най-добрия начин или кой-както може.

 

Ейй човек да не смее да се отчая веднъж :D

Link to comment
Share on other sites

Мисля си да изчисля детерминантата на МАТРИЦАТА, като я развия по 666-ти ред...

 

Аз съм нео и владея тъмната сила, аз съм властелина на герданчетата, fart Stinkious...

 

Някой да спре тая глупава песен... Dimmu Borgir що се излагат да преиздават тъпи албуми... и да ги преиздадат още по-тъпи...

Link to comment
Share on other sites

Всичики останали неготиви са следствие от това което казах, затова единствената компенсация е да живеем по възможно най-добрия начин или кой-както може.

 

Ейй човек да не смее да се отчая веднъж biggrin.gif

 

Като казах че съжалявам, че трябва да напиша по-горното, наистина съжалявах. Мисля че при тебе, поне според това което чета от доста време, отчаянието е едно постоянно състояние на духа. Не знам какво ти се е случило, не те познавам, нямам против да те познавам, но ако си така винаги, мисля че трябва да направиш нещо по въпроса :) Знаеш ли, интересното е че като чета проблемите на другите, някак си забравям моите. На един кръстопът съм в последно време и не знам накъде да хвана. И като взема да мисля по въпроса и ме хваща страх. Хайде да пиша и аз по темата, все пак. Напоследък ми минават две мисли през главата. Едната е "Майната ви на всички", а другата е "Ок, да продължаваме нататък". Чудя се коя от двете ще надделее, и не знам дали тази която победи в спора ще е правилната. Но пък ако знаех отговорите на всички въпроси дето ми се въртят из главата, сигурен съм, нямаше да е такъв купон :)

Link to comment
Share on other sites

Но пък ако знаех отговорите на всички въпроси дето ми се въртят из главата, сигурен съм, нямаше да е такъв купон :)

 

Ами така си е де! Тогава би изчезнала тръпката от живота, вълнението от неизвестното...

Иначе какво ми минава през главата... "Ами сега накъде?!" :confused ето това си мисля, защото предстои да завърши определен етап от живота ми - навърших 18, завършвам гимназия и на есен живот и здраве ще съм студентка. Както казва една приятелка :Всичко сега е по-сериозно! :blink: И е логично да започна да се чудя какво ще стане с мен, с живота ми...Изпитвам известна доза страх (е може и да е малко повече :D ), но пък от друга страна се вълнувам, интересно ми е какво ми предстои да се случи...

Link to comment
Share on other sites

Като казах че съжалявам, че трябва да напиша по-горното, наистина съжалявах. Мисля че при тебе, поне според това което чета от доста време, отчаянието е едно постоянно състояние на духа. Не знам какво ти се е случило, не те познавам, нямам против да те познавам, но ако си така винаги, мисля че трябва да направиш нещо по въпроса :) Знаеш ли, интересното е че като чета проблемите на другите, някак си забравям моите. На един кръстопът съм в последно време и не знам накъде да хвана. И като взема да мисля по въпроса и ме хваща страх. Хайде да пиша и аз по темата, все пак. Напоследък ми минават две мисли през главата. Едната е "Майната ви на всички", а другата е "Ок, да продължаваме нататък". Чудя се коя от двете ще надделее, и не знам дали тази която победи в спора ще е правилната. Но пък ако знаех отговорите на всички въпроси дето ми се въртят из главата, сигурен съм, нямаше да е такъв купон :)

 

По принцип винаги съм отчаян, но и винаги съм се държал и се надявам да имам причина да продължавам да го правя. Но понякога се случват неща, които те карат съвсем сериозно да се замислиш дали цялата тази борба и страдние наистина си заслужават мъките. Досега това ми се е случвало двапъти. Сега е втория път. Намерих си причина да продължа, да издържа на всичко, но дали Причината ще намери смисъл в мен... пак го подкарах по ревливата.

 

По темата:

минава ми през главата, че съм на 22.

Link to comment
Share on other sites

поглеждам към часовника 12:37am и започвам да си мисля(трудно за мен но факт)!!!!

Абе аз нормален ли съм?

Обяснение защо съм си задал този въпрос!

12 и половина минава а аз седя пред писито и чета постове в тема която

изобщо не мога да разбера за какво става въпрос.

Одговор на въпроса.

Явно НЕ!!!!

Link to comment
Share on other sites

По принцип винаги съм отчаян, но и винаги съм се държал и се надявам да имам причина да продължавам да го правя. Но понякога се случват неща, които те карат съвсем сериозно да се замислиш дали цялата тази борба и страдние наистина си заслужават мъките. Досега това ми се е случвало двапъти. Сега е втория път. Намерих си причина да продължа, да издържа на всичко, но дали Причината ще намери смисъл в мен... пак го подкарах по ревливата.

 

По темата:

минава ми през главата, че съм на 22.

 

Виж, то всеки има такива състояния. Но от скромния ми опит, мога спокойно да заявя:"Да, струва си !!!" :) Приемай трудното с усмивка и не се страхувай :) Няма от какво всички умираме един ден :) Важното е докато сме живи, да се чустваме наистина живи :)

 

KILLERINCHO съм, просто забравих да излезна от на брат ми акаунта :)

Link to comment
Share on other sites

Хайде да пиша и аз по темата, все пак. Напоследък ми минават две мисли през главата. Едната е "Майната ви на всички", а другата е "Ок, да продължаваме нататък". Чудя се коя от двете ще надделее, и не знам дали тази която победи в спора ще е правилната. Но пък ако знаех отговорите на всички въпроси дето ми се въртят из главата, сигурен съм, нямаше да е такъв купон :)

 

Това си е доста често лично моя дилема и да ти кажа, струва ми се, че всичко опира до пустата човешка гордост. Установил съм, че когато тегля една майна на всички, тогава разбирам, аджеба имам ли приятели или не. Изолирам се и когато някой се сети "абе тоя Пешо жив ли е, дай да го чуя" разбирам, че има хора, за които знача нещо повече от поредния познат.

 

Човек трябва да си претегля ценностите и да прецени кое колко значи за него. Ще цитирам баща ми "когато човек тръгне на дълъг път трябва да вземе малко багаж" тоест да изхвърли част от по-малко нужните неща, да се откаже от някои, за да може да задържи други... а не да седи още на стадий опаковане и да не може да реши кое да вземе.

 

Здраве и щастие на всички...

Link to comment
Share on other sites

В някакъв филм съм от снощи,толкова глупости да се случиха,че чак се чудя как е възможно.И май съм лош човек,щото май не ми пука за взаимоотношениятя на някои хора :wacko:

Link to comment
Share on other sites

В някакъв филм съм от снощи,толкова глупости да се случиха,че чак се чудя как е възможно.И май съм лош човек,щото май не ми пука за взаимоотношениятя на някои хора :wacko:

и аз така,само дето не си мисля че съм лош човек!сигурна съм ,че съм изключително добра :P

Link to comment
Share on other sites

Това си е доста често лично моя дилема и да ти кажа, струва ми се, че всичко опира до пустата човешка гордост. Установил съм, че когато тегля една майна на всички, тогава разбирам, аджеба имам ли приятели или не. Изолирам се и когато някой се сети "абе тоя Пешо жив ли е, дай да го чуя" разбирам, че има хора, за които знача нещо повече от поредния познат.

 

Човек трябва да си претегля ценностите и да прецени кое колко значи за него. Ще цитирам баща ми "когато човек тръгне на дълъг път трябва да вземе малко багаж" тоест да изхвърли част от по-малко нужните неща, да се откаже от някои, за да може да задържи други... а не да седи още на стадий опаковане и да не може да реши кое да вземе.

 

Здраве и щастие на всички...

 

Както казах, така ни е заложено от зодията :) Толкова ми е познато, че няма накъде :) Около мене има поне още 5-6 скорпита, та имам огромни наблюдения :)

Link to comment
Share on other sites

"Вече е време да помисля за мене,живота е кратък,обидно кратък!Ще танцувам сякаш никой не ме гледа и ще харча сякаш пари не ми трябват,ще намеря някой по мен да полудява,с тебе и без тебе живота продължава..."

 

ей тва ми минава през главата....страдам и си еба*о работата!Ех как мразя да съм влюбен....шибана работа....винаги си падам по момичета с които немога да имам бъдеще майна.... :cry

Link to comment
Share on other sites

100 грама сладост и неизмерима горчилка, най-хубавият подарък, който съм получавал.

 

Едно болезнено спокойствие минава през главата ми.

Link to comment
Share on other sites

Радвам са, че не ми е минал некоой кол през кафата, ма иначе ся ми минава през главата, колко тъпо може да бъде три дена у Велинградо - един не лош град.И колко се радвам, че се върнах у филибето, където I belong.И понякога ми минава силна режеща болка, когато стоя мноо време пред щайгата.

Link to comment
Share on other sites

Току-що ми се потвърди една от теориите.

Ето откъде идва целият проблем покрай празниците... Коренът произлиза от "празен" :huh:

При стария правопис е било праздник; да, произлиза от "празно", т.е. не се прави нищо, както и неделя е от не делям, не правя нищо.

Било е до Девети септември праздник...

Празните празници...

Link to comment
Share on other sites

Току-що ми се потвърди една от теориите.

Ето откъде идва целият проблем покрай празниците... Коренът произлиза от "празен" :huh:

При стария правопис е било праздник; да, произлиза от "празно", т.е. не се прави нищо, както и неделя е от не делям, не правя нищо.

Било е до Девети септември праздник...

Празните празници...

 

Ахахах т'ва ми хареса.Т'ва обаче със смяна на правописа(там нов-стар)е до голяма степен мноо гадно.Нека помислим за възрастните хора! :laughing: Те ко ли си викат :) BTW и аз научих една нова българска дума-ОТВЕРТКА :laughing: забележете не отверка(както преди предполагам повечето са го знаели)-идва от думата отвъртам(май така се пише :laughing: )

Link to comment
Share on other sites

Защо има толкова голяма дупка в отношението между родителите и децата им? - светът не се променя ЧАК толкова бързо :confused

Link to comment
Share on other sites

Мале каква ми е лечебница в главата... снощи не трябваше да се напушвам така... няма да имам сили за довечера..

снощи не трябваше да се напивам така....много ми е зле,а за довечера не ми се мисли :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Радо, уфсъ с уфсъ, нека силата бъде с теб, че аз май здраво на простотия ще го ударя :))

простотия,танци;простотия и танци-който както може! :P

Link to comment
Share on other sites

Баси тъпия купон. Повече с тия хора няма да се събирам...

Добре, че отидохме да си допием после с едни приятели...

 

Часа на новата година я посрещнах пушейки цигара под козирката на блока, в който беше купона, 'наслаждавах' се на пироефектите и се радвах на малките мигове, когато никой няма да се опитва да се меши във вътрешния ти свят и да се опитва да те разбере или промени.

 

Та мисълта, дето ми минава през главата.... истинския приятел не е този, които те разбира или се опитва да те разбере, а този, който те приема такъв, какъвто си...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...