Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

добре де,гледах репетиция на античния и ми се искаше да вида и цялата/истинската програма тази вечер,но не успях :wacko: мацката в главната роля беше уникална :love та се успокоявам,че на репетиция са по-добри :rolleyes: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ох, толкова ми е обидно... :cry ужасно никакъв смисъл вече не намирам да работя, когато някой се отнася с мен така сякаш не върша нищо. :cry

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου καλησπέρα,

 

Много ми е приятно след дълги почивни дни да чета тази тема - изпълнена е с колоритни мнения. ;)

 

kopche, недей да се ядосваш на простотията на другите, не можеш да избягаш от това за жалост, а ако им обръщаш внимание - ще тормозиш само и единствено себе си - никой друг. Важното е ти да си доволна от това което вършиш. Простотия има навсякъде, просто я игнорирай - доколкото можеш и гледай по-розово на нещата. Малко е трудно, но за съжаление така трябва да се живее тук.

 

Пожелавам Ви приятна седмица, повече весели и щастливи моменти и се усмихвайте.

 

Останете със здраве!!!

Link to comment
Share on other sites

kopche, ...

Тъжно ми е, защото се натоварвам достатъчно с нерви, а човекът, от когото очаквам да получа обективна оценка, си мести едното нещо от левия в десния крачол и ме прави на трътка

 

След всяко зло идва много гуш.

 

Това е единственото нещо, което ме прави усмихнато :blush:

Link to comment
Share on other sites

Гандо е като шефът ти е на главата! Но do not despair!

 

Слънцето на ориента ще изгрее някой ден и на неговата задна уличка!

 

[Edit] Искам нови слушалки! Нямам никакво време да слушам музика, а и преносимия player ми издъхна откъм слушалки! Това май беше за оплакванията... [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Следвайки този ред на мисли...

В този тежък период от живота ми... с гордо вдигната глава и ръка на сърцето си мога да заявя пред целия свят, че обичам майонеза!

'сеа и в депресара :)

 

Курнир, т'ва за ориента цепи мрака!

Link to comment
Share on other sites

Curunir, какво превеждаш всъщност - ако е тайна, просто не ми обръщай внимание.

 

Копче, много е гадно и малко гуш и от мен, но... всъщност най-големите разочарования май получаваме, когато очакванията ни от действителността са прекалено големи... Онзи с крачолите явно е по-зает да си го търси и мести, отколкото да дава обективни оценки... Пък и каква обективност, при този негов проблем, ако ме разбираш какво искам да кажа... Сигурно затова иска да прави всички на трътки, ама ти нали не си - що ти пука? Я му кажи .. квот си знаеш... наум или на глас, както предпочиташ и го пусни да пасе... :)

Link to comment
Share on other sites

Какво го мислите толкоз.. требва да си корав и това е. Живота е гаден ако се оставиш да те обърнат по гръб. Пъстроцветните дъгички съществуват единствено прашасали в блокчетата ви за оцветяване.

 

И какви са тия .. "гуш" ?! Все едно съм на гей-парад...

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου καλησπέρα,

 

хаха, afx - като един разпределител във волейбола - ги оправи "гуш-муш" и т.н. ;) Ми... afx девойките се изразяват нежно, не си на гей парти, не се притеснявай, а пък PSYCHOSIS беше просто мил, все пак на kopche й е криво зарад някакъв индивид, който си се закача с мръвката си по цял дени си мисли, че освен той самия + парчето месце в някой от двата крачола - друго живо и мислещо същество на света не съществува. Та трябваше миличко и нежничко да я накараме да се усмихне, за да бъде едно весело, щастливо от живота, не обръщащо внимание на простотията у хората - kopche.

Това бе всичко. ;)

 

А я ти си кажи, що си правил в късна доба, че чак си и редактирал в още по-късна. Нова песничка????

 

Желая Ви приятен работен ден, дано имате много весели моменти и ако е възможно - усмихвайте се повече.

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Искам да ми се пожелае повече свободно време, не повече усмивки! :D

Специално за Curunir, а и за всички останали, които желаят малко повече свободно време,

 

Пожелавам ти спокоен ден, много свободно време и покрай това спокойствие, тази ненатовареност - нека има и тук-таме малко усмивчици, просто за цвят не за друго. Но нека те не пречат на свободното ти време, което най-горещо ти желая.

 

Остани със здраве!!!

 

P.S. Минава ми през главата, че kopche беше тръгнала да пише и след това пак изчезна :(

Дали нещо Avant-a не й прави отново проблеми??

Link to comment
Share on other sites

Curunir да не се засяга, тва последното пожелание на TAZ дано да се прехвърли и на мен :P

поне частично :D

 

Иначе от одеве се чудя защо тази кафе-машина не пуска достатъчно сметана ... направо кафето си губи вкуса.. :(

Link to comment
Share on other sites

Кикики :lol: минутка, след като моят авант стана фатално известен с бъгавостта си, беше премахнат от пловдивския ми компютър и заменен с мозила, която досега работи безотказно.

Не, че това е най-важното - най-важното е, че благодаря на абсолютно всички вас за положителните енергийки и че ако не бяхте вие, нямаше да дочакам до вечерта, когато получих персонален гушинг от най-прекрасното същество на целия свят. Всъщност - това е най-важното! :love

Целувки на всички и - TAZ - искам да ти кажа, че си невероятен заразител с добро настроение! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Доволно Копче! About time! :)

 

Soulreaver, еретик! Не стига че ми чопна свободното време, сега и ми пиеш кафе със сметана! Кафето се пие черно, по възможност Нес, да те удря така лекичко в петите! :D

Link to comment
Share on other sites

Aaaa добре си е кафето така. 1 път се излъгах да пия без захар и после цял ден горчивия му вкус ми беше в устата... пък и както не съм закусвал ще ми свие стомаха на топка.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...