Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Дано да завали проливен дъжд и да има пак буря като вчерашната, но без щети. И чак утре сутринта да спре.

Link to comment
Share on other sites

Дано да завали проливен дъжд и да има пак буря като вчерашната, но без щети. И чак утре сутринта да спре.

ти пък си мноо гаден за кво да има буря :angry:

Link to comment
Share on other sites

да, само буря ми трябва. и на тоя селски стадион да умра от студ. айде моля ви се. времето си е перфектно сега.

Link to comment
Share on other sites

Дано да завали проливен дъжд и да има пак буря като вчерашната, но без щети. И чак утре сутринта да спре.

Да и утре да имам много работа като оправям изгорелите компютри на хайваните ... мечтааа ...

Link to comment
Share on other sites

Абе да вали в Пловдив! Че ако пак загърми, ще има една седмица да седя до 23-00 да обикалям с "бай Иван" (passat '1') и да сменяме switch-ове...

Link to comment
Share on other sites

Живеел в Кайро старец Куц, Алибег Кашкаши Ел-вуц :ph34r: :ph34r: :ph34r:

 

Прибягвам към маниакални защитни механизми, за да се предпазя от ужаса, който ме облива отсвякъде в работата ми вече трета седмица. Ето един простичък пасаж от текста, който превеждам...

 

He dreamt that he put into the boot of his car tools which belonged to my car (which is bigger). When he arrived at his destination in his dream he opened the boot and saw that the tools were shattered. This dream symbolized his type of homosexuality, he wanted to take the paternal penis into his anus and steal it.

 

Искам да ми се плащат вредни, честно! :cry

Link to comment
Share on other sites

Абе да вали в Пловдив! Че ако пак загърми, ще има една седмица да седя до 23-00 да обикалям с "бай Иван" (passat '1') и да сменяме switch-ове...

пасат 1? дай снимка :) обичам ги тея коли :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва да си закупя в най-скоро време UPS, Видео Карта правеща поне 10К на 3Д Мрак 2003 и някъф Mp3 плеър и всичко това за по-малко от 250 лв ... нещо пак трябва да е втора ръка .. писна ми от употребявани неща сиакм всичко което си купувам да е ново !!!

Link to comment
Share on other sites

ПИСНА МИ ОТ ТОВА ТЪРСЕНЕ НА БАЧКАНЕ НА ПОЛОВИН РАБОТЕН ДЕН!Толкова ли няма предалгане на трудовия пазар в Пловдив.Вече ще изтрещя!

Link to comment
Share on other sites

Мамка му ! Чудя се за кво тъпите военни ме викат другата седмица след като 2 години умело им се изплъзвах ...

Link to comment
Share on other sites

Мамка му ! Чудя се за кво тъпите военни ме викат другата седмица след като 2 години умело им се изплъзвах ...

Във военна ли те викат?

Мен на два пъти ме викаха за тези прегледи, 1вия път добре, обаче след 1,5-2 години пак че първите преглиди загубили давност, независимо от факта че аз изпусках казарма

Link to comment
Share on other sites

Викат ме във военното окръжие сигурно ще е за ала-бала глупости ... :)

Нали знаеш за разтвори бузи :lol: , ама теб си те спомням ти нали ще си студентче в ТУ, що така те викат :blink:

Айде ся на 10ти почва гърча чудя се как ще я карам, работи ми се...

Link to comment
Share on other sites

пасат 1? дай снимка :) обичам ги тея коли :)
Колата е звяр! Дизелов звяр...

Отвън може да му се отвори само шофьорската врата, от време на време не пали, а втората трябва да се сменя със пиниз, иначе оповестяваш на всички участници в движението, че не можеш да сменяш скоростите :)

 

Но снимки нямам... Абе ако ви се случи да сте в София и видите сребрист пасат единичка със стълба отгоре - качвайте се нависоко!

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου καλησπέρα,

 

Минава ми през главата, че днес е невероятно красив ден - не само заради времето навън и спокойствието, с което ме зарадваха останалите участници в движението. Просто всичко си върви по план, няма нерви, свърших много приятна работа - нищо че е все още рано - просто една малка приказка!

Желая Ви лек и ползотворен ден, много хубави емоции и се усмихвайте по-често. :love :wub: :D :P

 

Останете със здраве!

 

 

P.S. Какво ли пише kopche толкова време, направо ще се спукам от любопитство...

Link to comment
Share on other sites

Ахахаха! Пуст Avant Browser, да му се не види...

Щях да пиша, че ми е доста любезно, откакто имаме нови скорости на даунлоуд. Освен това се радвах на постовете на TAZ и щях да пиша, че "този-човек-не-е-българин-,-братчееее". И като цяло, се радвам на живота днес :lol: Всичко това - преди да ми се сбъгяса браузъра. А закъснението се получи, защото говорих 8 минути и половина по телефона с шефчето....

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ахахаха! Пуст Avant Browser, да му се не види...

Щях да пиша, че ми е доста любезно, откакто имаме нови скорости на даунлоуд. Освен това се радвах на постовете на TAZ и щях да пиша, че "този-човек-не-е-българин-,-братчееее". И като цяло, се радвам на живота днес :lol: Всичко това - преди да ми се сбъгяса браузъра. А закъснението се получи, защото говорих 8 минути и половина по телефона с шефчето....

:lol:

Трогнат съм ;) /bow

 

Радвам се, че не само на мен днес ми е хубавко (то май не само днес, ама пък лошо няма). Радвам се, че с постовете си и с доброто си настроение - радвам и останалите участници във форума, понякога не е така и хората си мислят, че се заяждам с тях, ама то това е по-рядко. Като цяло се стремя да съм добричък и мил.

 

kopche браузера е една малка песъчинка в тоз прекрасен и слънчев септемврийски ден. Бил се бъгнал, много важно - приеми го, че това е против уроки и продължи да се наслаждаваш на тоз великолепен ден :P

А да, щях да забравя - българин съм, само децата ми ще са на половина, но това е друга история ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...