Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Хм.. това ме подсеща да задам въпроса: Защо все още голяма част от хората вярват че някой друг ще им разреши личните проблеми?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Мамка му, защо всички си мислят че Исус е бил с руса или светло кестенява коса и сини очи?!  :huh:

защото светлокосите хора със светли очи са по-миловидни. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Мамка му, защо всички си мислят че Исус е бил с руса или светло кестенява коса и сини очи?!  :huh:

Що ти да не мислиш,че е бил негър? :woot

 

защото светлокосите хора със светли очи са по-миловидни. :rolleyes:

Ба чакай,надявай се,изобщо не е ясно кой какъв е :bgrin: Понякога точно тези са олицитворение на дявола :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ми да ти кажа мислим си го(аз си го мисля) и съм по4ти сигурен 4е е било така, за6тото евреите когато са разбрали 4е запо4ва да се издига христянството изобщо и са си мислили 4е 6те се превърне в голяма вяра(както и станало)са му придали еврейски 4ерти(4ерна коса,тъмни о4и и т.н.).Не знам как е изглеждал, но това е мнението ми по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Що ти да не мислиш,че е бил негър? :woot

Защо пък не нали и Орфей и Ford Prefect са негри rofl.gif

 

Ба чакай,надявай се,изобщо не е ясно кой какъв е Понякога точно тези са олицитворение на дявола

Много ясно, дяволът е рус със светли очи. Да не се обиди някой шегувкам се lick.gif
Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че адашът чак сега е разбрал, че е "не-човек", а karaman.

Абе Иво какво е това рибе :)?

Link to comment
Share on other sites

Три неща :

1. 200 човека онлайн снощи, а аз не съм участвал в купона :)

2. Харесват ми всички, които постват в "Любими моменти" :)

3. Тази тема е сътворена в моментен гениално-спамерски проблясък на автора й :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че напоследък - тия дни, много се опитват да ме прецакват, явно на някои хора им изглеждам като полуидиот! :angry1 :sayjin :blowup:

...и започвам сериозно да се изнервям

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че напоследък - тия дни, много се опитват да ме прецакват, явно на някои хора им изглеждам като полуидиот!  :angry1  :sayjin  :blowup:

...и започвам сериозно да се изнервям

И аз съм така!!! :angry1 До някаде съм прецакан ама от друга страна не е така.Постоянно ми се въртят некви тъпи мисли в главата(моми4ета :love ,кво 6те правим в даскалото,кога 6те свър6и коледа,искам да пребия някой понякога :devil ).Абе направо луда работа.

Link to comment
Share on other sites

минава ми през главата колко се кефя на лошото време

някак си ми става забавано когато е сиво и мрачно на вън и слънце няма да се покаже в бкизките 48 часа

 

освен това си мисля как да се острижа , че сега в коста не приличам на нищо

и искам супер късо ... ама съм изпълнен с белези , ама съпер грозни белези дето стоят като плешиви петна :sick

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че трябва да направя графичен редактор за 3-4 седмици. И трябва да си избръсна главата, хехе какво ли кубе имам.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че трябва да направя графичен редактор за 3-4 седмици. И трябва да си избръсна главата, хехе какво ли кубе имам.

ако ще ти свърши работа мога да ти пратя.Писан е на С++ имам 5 на изпита с него.

Link to comment
Share on other sites

Хора близките 14-15 години идва краяна света.Е айде ся може да не е края но ще бъде началото на нашия край.Не се знае колко време ще издържи човек в мизерия и болести пречинени от някъв катаклизъм.Т'ва съм си аз

NICKELBACK песимиста.

 

Не знам дали сте забелязали но в последно време почнаха да правят а и да излъчват по ТВ-то много филми с земетресения,метеори,астероиди,там комети:blowup: ,извънземни :excl: :confused Да не би да ни подготвят за нещо лошо което скоро може да се случи :confused .Хммм да не вземете да сънувате кошмари заради тея неща които ви говоря.Не ги приемайте на сериозно защото са само мисли в главата на един глупав 9-то класник. :closedeyes: НЕ се стряскайте.Има още време :excl:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през глават, че имам 12 страхотни колежки, а нито една не е от Пловдив. Яко прецакан. Но съм им обещал до края на очните да ги заведа на рахата поне трипъти :devil

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през глават, че имам 12 страхотни колежки, а нито една не е от Пловдив. Яко прецакан. Но съм им обещал до края на очните да ги заведа на рахата поне трипъти :devil

Ние нали ще бъдем там? :rolleyes: (да ти светим) :devil

 

*** аfx се самопоканва ;)

 

Иначе.. хм.. какви мисли могат да ми минават във 04:33 сутринта..

1. Около 4 часа играх quake3 ето на това сървърче: 129.241.138.110:27960 Нямаше много лаг... е за прецизен обстрел със Railgun не можем да си говорим.. но все пак става мачканак ;)

ето и резултата от traceroute.. сървъра се оказа новрвежки.. и е на 17 скока от тук ;)

17 s110a.studby.ntnu.no (129.241.138.110) 79.564 ms 75.959 ms 75.327 ms

2. Албумът "Tri Repetae++" от 1995-та на Autechre е наистина доста добър.. и наистина е някак си липсващото звено между ранните "Incunabula (1993)", "Amber (1994)" и респективно новите албуми на Ae.. "Confield (2001)", "Draft 7.30 (2003)" и "Untitled (2005)". Усеща се плавната метаморфоза на уникалния стил на болните мозъци Rob Brown и Sean Booth.

3. Ае.. защо се занимавам с глупости а не си легна... :confused

Link to comment
Share on other sites

Все по-често ми минава през главата, че той ще ме убие, в момента, в който ме види щастрива с друг...

Уау....недей така.Ти си по-силната,нали си жената ;) B)

Минава ми през главата ....'Защо на мен ми с случва това,какво толкова съм направилааааа?' :blink: :angry1 Ей,чувствам че преминавам към тъмните сили....каквито и да са те :angry: :huh: :wir Ставам зла :excl: :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Уау....недей така.Ти си по-силната,нали си жената  ;)  B)

Минава ми през главата ....'Защо на мен ми с случва това,какво толкова съм направилааааа?'  :blink:  :angry1 Ей,чувствам че преминавам към тъмните сили....каквито и да са те  :angry:  :huh:  :wir Ставам зла  :excl:  :gangstah:

mhм,крайно време е всички женски да станат зли :lol: :devil

Link to comment
Share on other sites

Те пък сега колко са добрички... :wub:

То.. направо няма накъде повече. Работата е там че аз им намерих цаката - просто спирам да се занимавам с тях и по този начи няма как да са зли с мен. По скоро ще са милички с мен, тъй като знаят какво изпускат ;)

Link to comment
Share on other sites

mhм,крайно време е всички женски да станат зли :lol:  :devil

да ти кажа,знам какво ще се случи ако това стане......ще изпапаме мъжете с дрешките и всичко останало....като е тръгнало,има толкова настървени жени..... :devil само ми елате :devil :love :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

На вас шега ви се струва,ама аз бавно бавно действам.... :devil а и не само аз де :devil накрая ще останат само костите ви :rolleyes: мисля да пощадя един двама,защото са уж добри,но ще си помисля.... :devil търся съдействието на вече изявилата се зла жена фарел,жужи,флъфи,е.т. , снежко и другите разбира се... :) :lol: :D B) Внимавайте :lol:

ахах afx,сега....ще направя един клуб Тя и ще видиш какви зли неща ще се говорят там за мъжете :lol:

Съжалявам,днес ми е тежък ден.... :wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

ахах afx,сега....ще направя един клуб Тя и ще видиш какви зли неща ще се говорят там за мъжете  :lol:

За плетене на пуловери на две куки, предполагам. :devil :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...