Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Тази гадост ми минава през главата и просто не ме свърта. Ще налагат те на учениците щяло и нещяло.

 

Нека да чуя вашите мнения по въпроса.

 

Ай стига бе! Не те ли свърта верно? То щото като ви допуснаха да се правите на Азис, Ивана и прочее цъфнахте и вързахте! Изучихте се, напреднахте. На по 25 години не можете да пишете правилно. Не само трябва да ви се налага! И бой вече трябва! Защото разбрахте свободата като свободия, обърнахте всичко на анархия, започнахте да си биете учителите и основното - ЗАТЪПЯВАТЕ ПРОГРЕСИВНО!

 

-----

 

лична карта... пет лева... джендър тест е на мода сега, искаме джентър тест.

 

Дай идея как да се провежда онлайн. Девойката поне доказа възраст. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Е ти не си ли? Кажи за какво да му се карам на детето хахах

 

Тъкмо ми прати снимка, копие на лична карта... Ти сега искаш да й се карам :laughing:

Еее,ти пък , всичко им кажи! :) За голите снимки да си мълчиш!

Link to comment
Share on other sites

Ай стига бе! Не те ли свърта верно? То щото като ви допуснаха да се правите на Азис, Ивана и прочее цъфнахте и вързахте! Изучихте се, напреднахте. На по 25 години не можете да пишете правилно. Не само трябва да ви се налага! И бой вече трябва! Защото разбрахте свободата като свободия, обърнахте всичко на анархия, започнахте да си биете учителите и основното - ЗАТЪПЯВАТЕ ПРОГРЕСИВНО!

Батка, не с лошото. Аз одавана вече не съм ученик, обаче ми е чудно защо трябва да забраняват музиката и снаксовете в училище. Останалото за мен не е особено важно, а и винаги съм бил примерен ученик :P

Link to comment
Share on other sites

http://dark-date.net/protest/index.php

 

Тази гадост ми минава през главата и просто не ме свърта. Ще налагат те на учениците щяло и нещяло. :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

Нека да чуя вашите мнения по въпроса.

 

 

Време беше!!!! Дори в манифеста има правописна грешка!!!! ИДИОТИ!!!

Link to comment
Share on other sites

Видене, дай да видим снимката бе скръндзо. Как може да не споделяш такива работи с колегите си деба :) Няма да казвам че ти си я дал, обещавам !! :D

 

 

Батка, не с лошото. Аз одавана вече не съм ученик, обаче ми е чудно защо трябва да забраняват музиката и снаксовете в училище. Останалото за мен не е особено важно, а и винаги съм бил примерен ученик tongue.gif

 

Ти какво си завършил ?? Основно училище ?? Щото ОТДАВНА не означава 3 години. Освен да са 6-7 от 8-ми клас насам. Отбележи си думичката с големите букви, за да запаметиш как точно се пише, примерни ми ученико. Май е трябвало още известно време да постоиш в училище.

Link to comment
Share on other sites

Ай стига бе! Не те ли свърта верно? То щото като ви допуснаха да се правите на Азис, Ивана и прочее цъфнахте и вързахте! Изучихте се, напреднахте. На по 25 години не можете да пишете правилно. Не само трябва да ви се налага! И бой вече трябва! Защото разбрахте свободата като свободия, обърнахте всичко на анархия, започнахте да си биете учителите и основното - ЗАТЪПЯВАТЕ ПРОГРЕСИВНО!

 

-----

 

 

 

Дай идея как да се провежда онлайн. Девойката поне доказа възраст. :laughing:

 

А да върнем бай Тошо и диктатурата не искаш ли? Ще ми обясниш ли как тия забрани ще обогатят учениците интелектуално? То като си прост и с обеци и без обеци все си прост!

Link to comment
Share on other sites

Да, ама на дисциплина някаква ще се научиш. Питай Виден и някой от по-дрътите, дето помнят "поведението"...Те да ти обяснят няма ли да имаш стимул да учиш.

Link to comment
Share on other sites

Да, ама на дисциплина някаква ще се научиш.

И униформите да не забравите да "върнете"...като сте тръгнали така по социалистически.

Link to comment
Share on other sites

Опира до елементарна дисциплина, не до поумняване. Не е лошо да се понаучат на дисциплина младежите, а? Да почнат да възпитават в тях някои полезни навици. Като например да разберат, че не всичко е позволено. Като например играенето на карти когато са в час, ебането и друсането в училищните тоалетни, биенето на учители и други такива весели нещица. Или викаш така си е добре. Училищата да продължават да произвеждат курви и малоумници. Ама то лошо няма бе. Що да не. Махайте ограниченията, то дали ще си с обици или не няма значение. Дали ще си изнасилиш учителката или не, все тая. Майната му, един път се живее.

 

Сашко, униформите са нещо много хубаво, само че е прекалено дълго да обяснявам защо е така. А и да го обясня, трудно някой ще се опита да го разбере. Даже да го разбере, ще каже че не е съгласен. Така както възрастните хора реагират като кретени на елементарни правила, които правила са задължителни за едно общество. Правила, които възрастните хора смятат че ги преебават. Нормална реакция, като се има на предвид миналото на държавата и народа ни.

Link to comment
Share on other sites

Аз бих се радвал, ако детето ми ходи на училище, където има строга дисциплина и изискват униформи. Щот сега няма казарма, няма даскало, в университетите приемат сульо и пульо, само да не загубят бюджет, младите хора са от п♛тка нагоре и от педераз надолу, да не говорим, че на повечето не им стискат топките да направят квото и да било смислено. И са меко казано овце без собствено мнение. Дай да пият, да пушат тревица и да изявяват бунт под формата на пикаене във фонтани и трошене на седалки по стадионите...А, да - и драскане на автобуси. Дяца - вие сте загубено поколение.

Link to comment
Share on other sites

Да, ама на дисциплина някаква ще се научиш. Питай Виден и някой от по-дрътите, дето помнят "поведението"...Те да ти обяснят няма ли да имаш стимул да учиш.

 

За дисциплината е малко по-различно, пък и ти ако мислиш че ще се спазват много много тия ограничения, жестоко се лъжеш... Има къде къде по-належащи проблеми в образованието, ама те щото по трудно се оправят и дай да хвърлим прах в очите, че нещо се прави...

Link to comment
Share on other sites

Ще го кажа за хиляден път - образованието на едно дете започва вкъщи. Първо да се търси вината в родителите, след това в учителите.

 

[15:48:38] Aardwolf: Бихте ли поправили правописните грешки за които твърдите в http://dark-date.net/protest

[15:49:11] Атанас Раков: А защо? Нека повече хора видят срама ви

[15:49:35] Атанас Раков: само две са, едната е техническа, другата е от глупост

[15:49:39] Aardwolf: Разбира се

[15:50:07] Aardwolf: такъв перфекционист ли сте?

[15:50:57] Атанас Раков: Аз ли? Не :) Но когато се прави манифест против реформи в образованието, смятам, че хората писали този манифест трябва да са поне малко грамотни

 

И кратък разговор с човека, който явно е писал "манифеста"

Link to comment
Share on other sites

Аз завърших средното си образование в природоматематическа паралелка. За мене 3-4 години са си доста време вече. Живота си продължава, обаче нека да напомня две от правилата на форума.

 

1. Добрият тон е абсолютно задължителен! Уважавайте останалите участници във форума, дори когато не сте съгласни с тях. Отнасяйте се с другите така, както искате те да се отнасят с Вас. Горещо препоръчваме да се изразявате на кирилица!

 

2. Не е разрешено използването на псувни, обидни думи, преки характеристики или самоцелни саркастични забележки, особено когато целят разпалване или подклаждане на конфликт.

 

Аз си ги спазвам, а вие?

Link to comment
Share on other sites

Според мен, всеки има право на собствено мнение. Аз, като цяло уважавам дисциплината. Но забраняване на определен музикален стил си е чист геноцид. Но нали хорицата трябва да продават комерсиализъм с чалгията. Тази слуз се превърна в инструмент за усмиряване, стандартизиране, рекламиране и много други пропаганди. Никъде другаде в света, метъл музиката не се мрази толкова много, колкото в България. Защо е така? Това ли е патриотизъм? "Ти не си от стадото, мразим те." С безмислени и лекомислени лирики, ориенталски мотиви и турски музикален маниер се постига страшно много в тази красива страна. То си е направо смешно. Имаше едно мнение - прост народ, лесно се контролира. Откъс от една песен - "The quiet war has begun with silent weapons аnd the new slavery is to keep the people poor and stupid". Явно така се получава.

Final verdict - С това няма да се спре до тук, ще има още.

Link to comment
Share on other sites

Време беше!!!! Дори в манифеста има правописна грешка!!!! ИДИОТИ!!!
Подобни комунистически забрани няма да върнат добрия правопис. Пълна глупост.
Да, ама на дисциплина някаква ще се научиш. Питай Виден и някой от по-дрътите, дето помнят "поведението"...Те да ти обяснят няма ли да имаш стимул да учиш.
Атанасе, много бързо си забравил ти що за маймуна беше... 

А и да забранят метъла, пък чалгата да се шири... прекрасно, нали? Нямам против да има определени ограничения, ама пък да забранят дългите коси и определени музикални стилове е меко казано тъпо.

Link to comment
Share on other sites

Прости хора се управляват по-лесно. Вместо да протестират по недомисления учебен материал, който не ги учи и не им дава нищо - те протестират за джапанките си... Ебахти проблема. Джапанките са най-важни. Браво. Не остарелите програми и остарелите методи на преподаване, а джапанките. Направо да се просълзиш какви будни граждани са днешните ученици. Не правят разлика между образование и образувание, обаче пък носят джапанки, имат пиърсинг и знаят текстовете на Manowar наизуст... ех, светли бъднини и прекрасни старини ни чакат.

 

Върви народе оглупели във джапанки обут върви...

На гол тумбак с чифте халки...

Набивай чипс и кола пий,

дий вол(вол)е дий...

Link to comment
Share on other sites

Прости хора се управляват по-лесно. Вместо да протестират по недомисления учебен материал, който не ги учи и не им дава нищо - те протестират за джапанките си... Ебахти проблема. Джапанките са най-важни. Браво. Не остарелите програми и остарелите методи на преподаване, а джапанките. Направо да се просълзиш какви будни граждани са днешните ученици. Не правят разлика между образование и образувание, обаче пък носят джапанки, имат пиърсинг и знаят текстовете на Manowar наизуст... ех, светли бъднини и прекрасни старини ни чакат.

 

Върви народе оглупели във джапанки обут върви...

 

На гол тумбак с чифте халки...

 

Набивай чипс и кола пий,

дий вол(вол)е дий...

Колега, в момента не говоря за учениците, а за нещо в много по-голям мащаб.

Link to comment
Share on other sites

Така ли? Аз пък говоря за "протеста" на учениците.

 

Ти нещо по него имаш ли да кажеш?

 

И не мисля, че си ми колега... знаеш ли какво работя и как реши, че съм ти колега? Или това е част от новото възпитание - "колега" е съвременното обръщение към непознат - нещо като "господине"... Ъпсурт го въведоха... Вождувете и очителите на балгарският нарот :)

Link to comment
Share on other sites

Така ли? Аз пък говоря за "протеста" на учениците.

 

Ти нещо по него имаш ли да кажеш?

 

И не мисля, че си ми колега... знаеш ли какво работя и как реши, че съм ти колега? Или това е част от новото възпитание - "колега" е съвременното обръщение към непознат - нещо като "господине"... Ъпсурт го въведоха... Вождовете и очителите на българският нарот :)

Колега съфорумнико, мисля, че униформите са добра идея. За косите нямам мнение, но за закуските и музиката съм твърдо против. Никой неможе да налага на децата какво да не ядат или какво да не слушат.

Link to comment
Share on other sites

Така ли? Аз пък говоря за "протеста" на учениците.

 

Ти нещо по него имаш ли да кажеш?

 

И не мисля, че си ми колега... знаеш ли какво работя и как реши, че съм ти колега? Или това е част от новото възпитание - "колега" е съвременното обръщение към непознат - нещо като "господине"... Ъпсурт го въведоха... Вождувете и очителите на балгарският нарот :)

 

Смятам знаеш, че подобна дискусия с милите opressed ученици няма да стигне далеч. Остави ги да пасат с обеци и джапанки и прочее - това е важното явно. Жалко наистина, жалко....

 

Някой нагоре гледам споменал униформи... Преди 2 години обиколих Кеймбридж - там е въпрос на гордост и чест да ДОБИЕШ ПРАВО да облечеш дадена униформа.

Link to comment
Share on other sites

Да и никой не може да ги научи да различават слято от неслято писане... Пешо, ква маймуна бях? Вярно е, ходех пиян на изпити/и ги вземах/, правих магарии/много/ и съм се държал като добиче/каквото съм/. Но ходех с идеята да науча нещо. А гадчетата след нас ходят на даскало само щото е задължително.

Link to comment
Share on other sites

като бъдещ родител аз пък съм твърдо ЗА детето ми да не получава в училище чипс, мазни баници с неясен пълнеж, напитки от които се развалят зъбите и се руши нервната система, пържено в гранясала мазнина. Извън училището е моя грижа да го предпазя от тях. За мзиката - не мислиш ли, че детето ми не е там за да слуша Металика или ЛимпБизкит, а за да се ОБРАЗОВА и да научи нещо? Музиката си може да слуша когато не е на училище. Не виждам някой да е забранил това. В училище ще слуша Моцарт, Бизе, Панчо Владигеров и каквото има в програмата му и ще гради обща култура. Извън училище - моля - да слуша каквото му харесва...

 

Хайде да правим разлика между ученик и подрастващ... в училище са ученици, на вън са деца. На децата никой не им забранява да имат пиърсинг, да носят джапанки или да слушат метъл/чалга. Но в училище са ученици. И на мен ми се иска в офиса да си боядисам стената зад бюрото червена, да нося дънки и кецове, да слушам Дийп Пърпъл и Фейт Ноу Мор на макс... но не мога. Защото съм на работа и се съобразявам с условията в офиса и изискванията на бизнес етикета. Ами за учениците е същото. Тяхната "работа" е ученето и офиса им е училището. Докато са на работа ще се съобразяват.

Link to comment
Share on other sites

Сега бай Йордан като рече за храната - ще разровя из броевете на NG - там имаше статистика какво ядат учениците по света и ще я пусна.

Link to comment
Share on other sites

Чакайте сега те не забраняват да си слушаш метъл,просто начина на обличане или греша?

А за това че сега всичко е много по-зле от преди като дисциплина,няма спор.Аз съм завършил ТЕТ-а преди 4 години, скоро нали,но въпреки това си личи,че е по-разпуснато от преди.А да не говорим,че още от началното училище се почва ,псуват се учители,бият се учители, айде и ние сме говорили глупости и сме правили глупости ама сега вече е ад.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...