Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Така като гледам може да си спретнем едно ритуално правене на мусака. :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

А, ако нямамe кайма може да пренесем някой в жертвоприношение! За т'ва викам да си направим таратор, от него не се мре! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Или боб по хайдушки :D Аз отивам да шлифовам кристали.

Хахаха, ти с тоя боб си като камикадзе ве, а си гръмнал, а си заличил страната от картата на света.

Да бе, тея от алкайда как не са се сетили вместо да купуват скъпо струващи експлозиви, просто да тъпчат терористите с боб и люти чушлета. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз смятам да подремна малко.

Весело изкарване във форума.

Лека вечер ви пожелавам.

:)

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, ти с тоя боб си като камикадзе ве, а си гръмнал, а си заличил страната от картата на света.
Не само от картата на света, ами и от всички карти, които са покрай него.
Link to comment
Share on other sites

Ще готвим здравословно всички заедно,искате ли ?

 

Здравословно ? Тва пък кво беше , ние да не сме зайци :confused :wacko:

 

 

бахмаааааму!

толкоа мноу приказки, закачки, фукни, флиртове, манджи..... сигурно на някои хора им лепнат копчетата на клавиатурите и скоро ще почнат да им викат "тате, тате, искам нов диод!", а на други ще им мухлясат прашките от подмокряне......

 

и накрая незадоволителн финал. просто заспаха. ех да беше пролет и да вършееха хормони из въздуха та да имат повече енргия младите и поне да довършат нещо, кат са почнали.

 

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

 

 

Само още 3-4 момичета/девойки/жени или там както се наричат трябват на булфорум , едно онлайн видео и се превръщаме в достоен заместник на гепиме.ком..... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това показва до каква степен сте лаици в кулинарно отношение. Рецептата за боб по хайдушки е следната:

Слага се боба да се вари.

Хвърля се първа вода.

Хвърля се втора вода.

Малко преди да се хвърли трета вода, агнето е готово и се хвърля боба.

Link to comment
Share on other sites

Между другото - ГИПСА преди 20 дни - ГИПСА днес :laughing:

Ако искаш мога да ти врътна и една арматура от медни тръби и сребърен припой, щото като гледам този ъпгрейд с тиксото - няма да го бъде!

 

..... един мод да хлъцне при вида на неземната гръдна обиколка на другата... :tongue

Извънземната Видене! Щото според нея ръбчето на сутиена и стига до малко преди точката на Лагранж между Земята и Луната.

 

..... мога да дойда цял ден ще се потя над вечерята... ХА-ХА!

Ти, потенето го остави за след вечерята....! Баси, кой въобще ще руча манджи в които е капала пот - пък ако ще и да е от кака Памела.... :wacko:

 

Колкото повече се молиш да не те тормозят, толкова повече "тормоз" ще получиш тук :laughing:

Така де, като не иска да я газят говеда...., да не си маже задника с червена боя!

 

Хахаха, ти с тоя боб си като камикадзе ве, а си гръмнал, а си заличил страната от картата на света.

Да бе, тея от алкайда как не са се сетили вместо да купуват скъпо струващи експлозиви, просто да тъпчат терористите с боб и люти чушлета. :laughing:

Само дето в бобът по хайдушки няма и едно зърно боб! ;)

 

P.s. ЧРД, бре Курунире :) :beerchug ! И внимавай с имповете, щото си падат малко невротични.....

 

Галински, аз мисля в неделя да го махам това нещо от крака си - не мога повече така! Никакъв шанс да го трая до 27-ми!

Ако нещо ти се опъне - свиркай! Имам перфоратор 2,5KWt с бая джаули на удар.... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Това показва до каква степен сте лаици в кулинарно отношение. Рецептата за боб по хайдушки е следната:

Слага се боба да се вари.

Хвърля се първа вода.

Хвърля се втора вода.

Малко преди да се хвърли трета вода, агнето е готово и се хвърля боба.

 

Е затова те уважавам бе, Раков :laughing:

Бях го забравил тоя велик мохабет :tongue

 

----------------------------

 

Галински, аз мисля в неделя да го махам това нещо от крака си - не мога повече така! Никакъв шанс да го трая до 27-ми!

Link to comment
Share on other sites

Ако припаднеш като и ако я видиш обаче, аз ще те хвана , КАКВАТО И ДА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАДАНЕТО!
Риска е сериозен - казах ви, страдам от херпетофобия.
Сигурна съм,че може да се проведе смислен разговор с нас,извън темите за яхриите и мусаките.
Що бе, яхриите са ми една от любимите теми.
Знаех си.
НИЩО не знаеш. Има една велика приказка : "Аз знам, че нищо не знам, но вие и това не знаете..."
Най-голямата уловка, след като сме ги заплашили и горките момичета са се напудрили, напарфюмирали, подмили, сложили специалното бельо и... само да ги черпим цигари и да поръчваме музика по техен избор.

 

 

 

Иначе last, but not least:

 

 

Честит Рожден Ден, о, форумни Куру! Желая ти да си жив и здрав, и в игрите, и в живота, да постигнеш всяка една истинска цел, да си решиш всички сериозни житейски quest-ове, и много, много левели занапред (ingame & irl)!

Link to comment
Share on other sites

бахмаааааму!

толкоа мноу приказки, закачки, фукни, флиртове, манджи..... сигурно на някои хора им лепнат копчетата на клавиатурите и скоро ще почнат да им викат "тате, тате, искам нов диод!", а на други ще им мухлясат прашките от подмокряне......

 

и накрая незадоволителн финал. просто заспаха. ех да беше пролет и да вършееха хормони из въздуха та да имат повече енргия младите и поне да довършат нещо, кат са почнали.

 

Сигурна съм,че и ти не си лош човек. Просто главата ти друго не може да измисли. Копчета,прашки , хормони.. Мислех че никога няма да се появи човек , който да разбере какво преживявам,но ето те теб!

За моите гащички не се притеснявай.. Ти пази своите.И си пази ръката за по-важни работи.

Link to comment
Share on other sites

Ти, потенето го остави за след вечерята....! Баси, кой въобще ще руча манджи в които е капала пот - пък ако ще и да е от кака Памела.... :wacko:

 

Уф.. Гадоране. Разбира се,че се шегувам. Вие сте толкова вулгарни от време на време, че реших и аз да си го позволя.Но не беше добра идея.

Link to comment
Share on other sites

Мисля да си дръпна Dungeon Keeper и да се размажа.

 

Прекрасна мисъл! В Замунда дръпни Dungeon Keeper колекцията както си е пакетирана и почни от 1-цата да загрееш, след което може да се размажеш с двойката :laughing:

 

---------------

 

Забих уникална, силно подлютена с пименто пилешка супичка - класика! Жива и здрава да е жената :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Жива и здрава да е жената
Тя къде се запиля бай дъ уей? На фона на нововъденията във форумния ни курник - определено липсва!
Link to comment
Share on other sites

Сигурна съм,че и ти не си лош човек. Просто главата ти друго не може да измисли. Копчета,прашки , хормони.. Мислех че никога няма да се появи човек , който да разбере какво преживявам,но ето те теб!

За моите гащички не се притеснявай.. Ти пази своите.И си пази ръката за по-важни работи.

 

Другаркооооо!

Раптореееееее!

скарай й се на тая. обижда ме на добър.

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

интересна зависимост забелязвам: колкото повече остарява човек, толкова повече млади има наоколо. множат се гадовете. и нахитряват.

Link to comment
Share on other sites

Другаркооооо!

Раптореееееее!

скарай й се на тая. обижда ме на добър.

 

Е ти не си ли? Кажи за какво да му се карам на детето хахах

 

Тъкмо ми прати снимка, копие на лична карта... Ти сега искаш да й се карам :laughing:

Link to comment
Share on other sites

http://dark-date.net/protest/index.php

 

Тази гадост ми минава през главата и просто не ме свърта. Ще налагат те на учениците щяло и нещяло. :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

Нека да чуя вашите мнения по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че уиндоуса ми бачка много по мазно и стабилно под вбокса на сън, отколкото когато е инсталиран на дял. Да живее и Моно-то. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...