Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И появиха се три нови кокошки в нашия курник... И се задържаха вече доста време сред толкова невръстни петлета и дърти петли-пергиши :laughing:

 

Ще е интересно да се явят на една Форумна среща - Пешо да припадне като види едната, един мод да хлъцне при вида на неземната гръдна обиколка на другата... :tongue

 

Значи да посъветвам и трите - като ви скачат петлите няма да клякате веднага по навик! Винаги имате опция SAFETY DANCE преди да ви яхнат!

 

тва с петлите - старци беше добро :)

 

Вече е време да се пусне тема "Кой иска да се занимава/спи с новите юзърки" за намалее флууд-а :)

 

нека да съм главния пезевенк :laughing: и да ги влюбвам по двойки и по тройки за 60, 80 лева на час :laughing:

 

по-скоро анкета "Къде бихте прекарали една "романтична вечер" с новите юзърки?"

*в тоалетна

*в овощна градина в Марково

*на задната седалка на Голфа

*на лични съобщения

*и т.н и т.н.

 

само да не подвие предна опашка, че лошо !!!

мат

 

Дефинирайте моля НЕАНГАЖИРАЩ спорт, различен от ебането!

днеска си във форма :)

 

Току що хвърлих боб и ми се падна някаква малка вещица...

Кой съм аз да се противопоставям на съдбата, и коя е тя да се ... :P

опитай на кафе :)

 

Пак изместихте темата от мусаката :lol:

стига, че и аз ше налазвам хладилника :)

 

Успокой се бе, моме - ние сме свикнали, знаеш ли колко петлета им чета глупостите ВСЕКИ ден. Нищо не казват, но пишат за спорта. Не си явление в тая сфера.
с цел да внесе спокойствие в палавата ти душица. А чичо ти Ники кажи кога го искаш полят с шоколад аз да поема жена му :laughing:

 

много си услужлив.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Духавай , духавайииии , духаити ити ити ...... дУханой дУханой........

 

Добре пея , ако някоя от новите колежки може да свири ше станем супер дУет :lol:

Link to comment
Share on other sites

Куре , ЧРД , батка , жив и здрав ,останалото ще дойде само ;]

Link to comment
Share on other sites

Успокой се бе, моме - ние сме свикнали, знаеш ли колко петлета им чета глупостите ВСЕКИ ден. Нищо не казват, но пишат за спорта. Не си явление в тая сфера.
с цел да внесе спокойствие в палавата ти душица. А чичо ти Ники кажи кога го искаш полят с шоколад аз да поема жена му :laughing:

Чичо Ники значи..:) Искам го само да ми купува шоколади. Пък аз ще си реша кой да намажа. :)

Ей това е за палавата ми душица...

И за вашите палави душици. Не ми обяснявайте че не са палави. :) Във всеки се крие по един 19 годишен. Даже не се крие много. :)

 

Честит Рожден Ден и от мен на Ку.... Как му е името ? :D

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахах! Ако щеш вярвай го слушам от половин час откак се прибрах от пловдивския "мол" :

Бил си в маалата и не си звъннал ли - не те е срам,маскара :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мене тези дни ми се оди на кафе. Желаещи?

 

Сутринта ще ти се ака 80% съм сигурен - да дойдем да ти държим ръката?

 

Чичо Ники значи..:) Искам го само да ми купува шоколади. Пък аз ще си реша кой да намажа. :)

Ей това е за палавата ми душица...

И за вашите палави душици. Не ми обяснявайте че не са палави. :) Във всеки се крие по един 19 годишен. Даже не се крие много. :)

 

Естествено че са палави - ВИНАГИ палави :devil

 

Може например да те баламосваме с

песни, но винаги ще сме си ТАКИВА и винаги ще мислим за
неща :devil
Link to comment
Share on other sites

Естествено че са палави - ВИНАГИ палави :devil

 

Може например да те баламосваме с

песни, но винаги ще сме си ТАКИВА и винаги ще мислим за
неща :devil

 

Хахахах,добре го каза :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хмм, странна работа, всеки иска новите момета да пишат умни и смислени неща. Първо в тая тема няма се случи и второ как едните не пишат смислени неща и очакват другите да пишат такива?

Link to comment
Share on other sites

Мдам, освен това никой не кани мометата на предстоящата форумна среща. :lol:

А те мометата така силно искат :)

Специална покана ли трябва да чакаме иначе? :) То всеки може да се натресе ако иска. :)

Link to comment
Share on other sites

А те мометата така силно искат :)

Специална покана ли трябва да чакаме иначе? :) То всеки може да се натресе ако иска. :)

Според мен за нови потребители даже е задължително, особено ако са от нежния пол, но все пак бидейки на другия край на света мога само да давам съвети. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хмм, странна работа, всеки иска новите момета да пишат умни и смислени неща. Първо в тая тема няма се случи и второ как едните не пишат смислени неща и очакват другите да пишат такива?

 

 

Всички действат инкогнито на ПМ и тука само ей така за пред хората скандали и заяждания :D

 

хахах , с 2 поста разкри всички тайни :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен за нови потребители даже е задължително, особено ако са от нежния пол, но все пак бидейки на другия край на света мога само да давам съвети. :lol:

 

Е че ако беше в България да не би да ходеше да ги събираш лично от тях :lol:

Link to comment
Share on other sites

Според мен за нови потребители даже е задължително, особено ако са от нежния пол, но все пак бидейки на другия край на света мога само да давам съвети. :lol:

 

Попринцип бих отишла,не мисля,че ще се чувствам неприятно. В крайна сметка щом Гадо не се оказа толкова гаден,пък и Злобил не толкова злобен, а Дядо Мраз не е Дядо,кое да ме притеснява? :)

Но не мисля , че ще имам тази възможност. Аз съм заета личност. :)

В крайна сметка мисля,че поне един,2-ма ще се отзоват пък на моя покана за кръчма, тъй че всичко е наред :)

Link to comment
Share on other sites

Дедо, стига с тая мусака, че жена ти ще ни бие после и двамата... че сме ти развалили диетата :)

 

Айде нещо много загрижени станахте за моята линия и какво щяла жена ми да каже. На заден взе да даваш струва ми се, да не би прехвалената мусака да е такава само на думи?

Link to comment
Share on other sites

Дедо, стига с тая мусака, че жена ти ще ни бие после и двамата... че сме ти развалили диетата :)

 

Виж кога е срещата и му направи една мусака,да му завъртиш главата! :)

Link to comment
Share on other sites

много си услужлив.

 

Така де - приятел в нужда се познава :lol:

 

 

glory, стегни се и ти и вземи направи едни зелеви сърмички че и такова ми се е дояло...

 

 

PS: защо нямаме емотиконка точеща лиги и облизваща се пред някоя манджа? :)

Link to comment
Share on other sites

Естествено! Ще ви изнасилим и трите насред Главната!

 

Вече сме го правили с други - писаха ни по вестниците

Link to comment
Share on other sites

glory, стегни се и ти и вземи направи едни зелеви сърмички че и такова ми се е дояло...

 

 

PS: защо нямаме емотиконка точеща лиги и облизваща се пред някоя манджа? :)

 

Каза,че не обича да глади жена ти. Като гледам и да готви не обича :) Шегувам се,Дядко - Младко. :)

Кажете какво ви се яде,и ще се науча дотогава да го готвя чудесно,и ще направим едно домашно събиране,и ако мога да дойда цял ден ще се потя над вечерята... ХА-ХА! Повечето неща,които обичам да готвя са без месо,но и с месото се справям добре. Ще готвим здравословно всички заедно,искате ли ? :) Ще бъде приятно. :laughing:

 

Естествено! Ще ви изнасилим и трите насред Главната!

 

Вече сме го правили с други - писаха ни по вестниците

 

Знаех си.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...