Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Кои хора? На какви години? И какви думи?

 

Ми не ми се търси точно сега,за да ти кажа кои хора точно.На каквито и години да са,това не са думите,които трябва да използват според мен. Е няма да ти цитирам думите. :)

 

Много въпроси задаваш. Истински журналист ;)

Link to comment
Share on other sites

Тц. Поне журналист не съм :D

Тогава не се дръж като такъв :) хахахах :) Въпреки , че с питане и доо..Цариград се стига. Така ли беше? :)

Link to comment
Share on other sites

Да стига се и до Цариград, но с х♚й отзад. И не ми казвай какво да правя ;)

 

О,никога не бих си го позволила! И все пак,не е прилично да употребяваш такива думи.

Link to comment
Share on other sites

Я си изберете нещо Скайп или ICQ ако не ви се говори на ЛС, как ви се струва като идея? Или аз да ви сложа спирачки за 24 часа да се поуспокоите? Наско, ти поне би трябвало да си наясно, че жената е лапацало и няма да се спре.

Link to comment
Share on other sites

Ааа... аз си пека наденици и само от време на време мятам по някоя реплика. Ако на мацката толкова й се ще да се сваля нестандартно, ще й дам скайпа си.

 

Ред. - Ей сега, докато си ръфах прясно опечената наденица, сцената във филма беше много яка - с витлото на хеликоптера си един пич изкла към 30-тина гадинки, като обилно хвърчеше кръв, ръце, крака и прочие карантия...Направо ми се напълни душицата, а иначе филма е бая посредствен..

Link to comment
Share on other sites

Ей,егаасиму колко сме долни! :laughing:

Глей си работата. :)

 

..Вие пък мъжете понеже имате по-различни интереси.. Айде да не подхващаме пак тая тема.

 

Просто звучи тъпо,хора на тия години да употребяват такива думи,които нямат нищо общо с половите органи на хората.

И къде видя задоволство в поста ми?Колко емоти тряя' да сложа, за да разбереш че се шегувам?

Както каза host, неадекватна си на форумната обстановка.Да съм казал нещо срещу теб или да съм те обидил?Ама тв'а женските от шега не разбирате ей.Плюс това навсякъде съм цензурирал.Не че ще ми пука ако си го напиша де.

Link to comment
Share on other sites

Я си изберете нещо Скайп или ICQ ако не ви се говори на ЛС, как ви се струва като идея? Или аз да ви сложа спирачки за 24 часа да се поуспокоите? Наско, ти поне би трябвало да си наясно, че жената е лапацало и няма да се спре.

 

И в тебе има нещо женско. Навсякъде се бъркаш. :) Няма нужда от спирачки. Разбрахме те. А и без друго ни доскуча вече. :)

edit: може би защото си модератор.. извинявам се. :)

Link to comment
Share on other sites

Grimjar,бъди модерен, дай си импуса или facebooka :D

:music
Link to comment
Share on other sites

И къде видя задоволство в поста ми?Колко емоти тряя' да сложа, за да разбереш че се шегувам?

Както каза host, неадекватна си на форумната обстановка.Да съм казал нещо срещу теб или да съм те обидил?Ама тв'а женските от шега не разбирате ей.Плюс това навсякъде съм цензурирал.Не че ще ми пука ако си го напиша де.

 

А ти къде видя да се напрягам бее,еееей :) Много ви се иска постоянно да сте криворазбрани и да кажете "Ей , тия жени" тц,тц. :)

Аз също се пошегувах,но явно не ми се е получило. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

импулс? Ако става въпрос за мода, да ви пикая на модата, аз ползвам фейсбук още откакто беше обикновена социална мрежа. И не беше нашумял тука като поредното място за чат.

Link to comment
Share on other sites

Жена, гонеща 30 с акъл на 16 годишна е МНОГО тежка диагноза!

 

Поне забеляза, че съм в лилаво и не от удоволствие се намесвам в играта на кукли и парцали...

Link to comment
Share on other sites

Епа, от колко време не сме се виждали!

Ати не струва.

Осъзнах, че организма вече изобщо не ми понася алкохол.

Източиха ми малко кръвчица за проби.

 

Работа, работа, мързел и тренировки.

 

А, вие как сте?

Link to comment
Share on other sites

Аз след малко отивам да катеря...По-точно да се лигавя на една 8 метрова стеничка...Ама за поддържане на формата става.

Link to comment
Share on other sites

Аз след малко отивам да катеря...По-точно да се лигавя на една 8 метрова стеничка...Ама за поддържане на формата става.

Е, ако не бяхме сменили керемидите, щях да те викна да се поразлигавиш малко! :laughing:

Приятно изкарване, само глей да не се пречукаш някъде както се лигавиш на 8 метровата стеничка.

Link to comment
Share on other sites

Да не забравя да честитя на рождениците днес!

 

post-12-1236941441.gif

 

Най-хубави пожелания от мен за Тати и Жужи :laughing:

 

(Жужи, как са братовчедките :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

Аз вода ще ти донеса!

Ама да ми донесеш и ти нещо. Нещо шоколадово. И голямо. Не ме разбирай погрешно - искам един голям шоколадов Дядо Коледа! :)

 

Тъкмо мислех да се омажа целия с шоколад ... и като продължих да чета нататък темата видях, че подробно сте обсъдели всички аспекти на въпросното деяние и на кой какво му се иска :lol:

 

Жена, гонеща 30 с акъл на 16 годишна е МНОГО тежка диагноза!

 

Поне забеляза, че съм в лилаво и не от удоволствие се намесвам в играта на кукли и парцали...

 

То повечето тука сме или на 16 или акъла ни е като на 16 :) Бях чувал че към 40 се излизало от пубертета, Бънди вика че само така казват но не е вярно :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Жена, гонеща 30 с акъл на 16 годишна е МНОГО тежка диагноза!

 

Поне забеляза, че съм в лилаво и не от удоволствие се намесвам в играта на кукли и парцали...

 

Край.Постави диагнозата. :)

 

Все си мисля,че можеш да си вършиш работата и без да слагаш етикети на хората.

 

Кое ти създаде впечатление,че съм жена,гонеща 30? За другото няма да питам.

Link to comment
Share on other sites

Нали щяхме да се сваляме? :laughing: Мен ми писна да те чакам, отивам да си катеря, по-интересно е ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...