Jump to content
BulForum.com

бягането по гребната база


Recommended Posts

Васко,колко смятате да бягате,защото и на мен ми се тича,хладно е,но пък от  цигарите ми свършва въздуха за отрицателно време.

Маршрута е такъв,че всеки да тича кой колкото може и колкото му е кеф :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply
Васко,колко смятате да бягате,защото и на мен ми се тича,хладно е,но пък от  цигарите ми свършва въздуха за отрицателно време.

 

 

Маршрута е такъв,че всеки да тича кой колкото може и колкото му е кеф  :)

Е това пък какво трябва да значи?На човека му свършва въздуха и да кажем че за 300-400 метра ще се измори, а ти като си чисто здрав и можеш да бягаш 500-600м да кажем без да спреш, какво?Сам ли ще го оставиш?Аз лично не бих тичал сам.Единствения маршрут, който става и за хора, които се изморяват малко е малко, кръгло или елипсовидно паркче, в което изморилия се да изостане с 1 обиколка и след това пак да се изравни с по издръжливия си приятел и пак да си лафят докат бягат.Кажи какъв е тоя маршрут за да знам дали и аз да идвам, защото и аз не съм от най-издръжливите. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Само не разбрах защо трябва да се събираме и да тичаме заедно? Всички тук са с различни темпови възможности,а не обичам да се съобразявам с никого,също така не обичам и някой да се съобразява с мен ( когато става въпрос за бягане).Аз бягам на моя си максимум и ако някой тича по-бързо не го гоня,а и не желая да ме изчаква,така както и аз не бих изчаквал по-бавните ( ако има такива)...просто тогава бягането няма да ме кефи.Така че идеята да се бяга колективно не ми допада,все пак говорим за бягане,а не за колоездене,където партньорството има съвсем друг характер,цели и измерения.

Link to comment
Share on other sites

Ами като не ти харесва недей да идваш, но групово е по-весело. Пък и не се бяга за състезание, а за здраве, така че не вярвам някой да бърза за някъде :) Аз лично ще дойда другата седмица, стига да има пак такава организация

Link to comment
Share on other sites

Аз пробягвам една обиколка на Гребната(5км.) за от 22 до 26 мин в зависимост от това как се чувствам в момента.За съжаление,както казва zoo не е възможно да бягаме заедно,защото знаете всеки има различна подготовка и физически възможности.Това не пречи всеки да избяга разстояние отговарящо по лична преценка.

Тръгва се по идеално правата страна и всеки си преценя колко може и се връщаме на гаражите с лодките,като преди това сме загряли всички заедно.

Така виждам аз лично нещата.

Link to comment
Share on other sites

Podoziram ,che se sabirate predimno palni i leko zakragleni xora...i tichata za da otslabvate!?  ;)

Ako i az se poiava shte se poluchi malko nelovko!  ;)

Ми не мога да кажа щот не сме се събрали още ама заповядай.

Аз съм там днес от 4 часа пред лодките и който иска да дойде.

Link to comment
Share on other sites

Е това пък какво трябва да значи?На човека му свършва въздуха и да кажем че за 300-400 метра ще се измори, а ти като си чисто здрав и можеш да бягаш 500-600м да кажем без да спреш, какво?Сам ли ще го оставиш?Аз лично не бих тичал сам.Единствения маршрут, който става и за хора, които се изморяват малко е малко, кръгло или елипсовидно паркче, в което изморилия се да изостане с 1 обиколка и след това пак да се изравни с по издръжливия си приятел и пак да си лафят докат бягат.Кажи какъв е тоя маршрут за да знам дали и аз да идвам, защото и аз не съм от най-издръжливите. :bgrin:

 

Ами не е много хубаво да се говори когато бягаш..След 3-ия километър даже става трудно(поне за мен), но теб щом те кефи...

 

Аз пробягвам една обиколка на Гребната(5км.) за от 22 до 26 мин в зависимост от това как се чувствам в момента.

 

Аз съм точно в твоето темпо:)

 

Podoziram ,che se sabirate predimno palni i leko zakragleni xora...i tichata za da otslabvate!?  ;)

Ako i az se poiava shte se poluchi malko nelovko!  ;)

 

Ами аз съм от пълните хора, но Гребната си я бягам без сериозни проблеми... Защо ти някакъв манекен ли си? Какво да ми е неловко? Не се притеснявай, аз виждам по-слаби от мен всеки ден...

Link to comment
Share on other sites

тичате ли вече, а?

аз пък ще дойда по-късно да видя кви щети сте нанесли, пък и без тва не обичам пренаселените места.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз ходя всеки ден да бягам около 9чеса не защото ми се бяга,а защото трениора ме кара ;) :bgrin: .Та ако някой ходи по раничко да се бади

Link to comment
Share on other sites

Аз пък напоследък ходя почти всеки ден на гребната, само че не да бягам, а да карам колело.Супер яко, пускаш на голяма скорост, въртиш бавно и правиш по 7-8 обиколки.Това става с приятел разбира се, защото ако карам сам толкова време ще изкуфея. :(

Link to comment
Share on other sites

едно време, като бяхме млади, сме правили по 1 час сутрин и вечер :rolleyes: сега вече не мога и 30 мин да направя да не говорим да ходя 2 пъти да тичам :blink: просто килограмите ми в повече, от тва се обаждат контузиите и краката ми не издържат на натоварването колкото преди :( винаги нещо ме заболявва, я коляно, я глезен. решил съм сега да влезна във форма, ама ша видим кво ще стане.

 

offtopic-asd, както тренираш?

Link to comment
Share on other sites

едно време, като бяхме млади, сме правили по 1 час сутрин и вечер :rolleyes: сега вече не мога и 30 мин да направя да не говорим да ходя 2 пъти да тичам :blink: просто килограмите ми в повече, от тва се обаждат контузиите и краката ми не издържат на натоварването колкото преди :(  винаги нещо ме заболявва, я коляно, я глезен. решил съм сега да влезна във форма, ама ша видим кво ще стане.

 

offtopic-asd, както тренираш?

Леко, дядка, на 19 години си ;) Вземи се стягай, че като станеш на 30 не те виждам

Link to comment
Share on other sites

Леко, дядка, на 19 години си ;) Вземи се стягай, че като станеш на 30 не те виждам

@stefan, прав си трябва да се стягам, ама не знам как ще стане това :bgrin:

 

@asd, и мен много ме кефи гребането, но ме е страх от водата :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

бягането по гребната sucks :pirate

видях си всичките роднини,докато я пребягам!!!

надявам се утре да мога да мърдам :wacko: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

бягането по гребната sucks :pirate

видях си всичките роднини,докато я пребягам!!!

надявам се утре да мога да мърдам :wacko:  :bgrin:

 

Е защо като си бягала не ме викна... Щях да се съблека и да бягам след теб...да постигнеш по-добро темпо ;)

Link to comment
Share on other sites

Е защо като си бягала не ме викна... Щях да се съблека и да бягам след теб...да постигнеш по-добро темпо  ;)

въпреки всичко си забавен :bgrin: :P

Link to comment
Share on other sites

бягане на гребната е най-тъпото мещо.НА този бетон се прецаква всичко кръст,крака и всичко.По-добре ходете на тревата отзад зад дигата или на някое стадионче

Link to comment
Share on other sites

бягане на гребната е най-тъпото мещо.НА този бетон се прецаква всичко кръст,крака и всичко.По-добре ходете на тревата отзад зад дигата или на някое стадионче

Еми аз бягам по дигата.На бетона става с хубави маратонки.

Link to comment
Share on other sites

Често ходя на базатада бягам,защото тренирам от близо 3 години гребане и ми е станало като навик.Ако мине ден без да бягам ,или фитнес се чувствам гадно и некомфортно .Иначе бягам почти всеки път сутрин около 10-11 около 10-12 км,след тренировка.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...