Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

6 hours ago, Godfather said:

Може и да има, но както вече обясних не се интересувам от секти (а тук на този континент те са много).

 

ПП. За Мисира по-горе обяснявам - руската т.нар. православна църква отдавна се самоотлъчиха от Вселенската патриаршия, демек вече са си най-обикновена секта. И то няма как да е иначе, след като въпросната "църква" се води от кагебейски полковници, да не говорим за кланянето им на "икони" с образа на дребноръстовия кагебейски император. :lol:

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 hours ago, Godfather said:

И защо трябва да ни интересуват сектантски църкви?

С това си изказване яко си оцапа дупето :)

Дали ти е минавало през акъла, че всички течения в християнството с изключение на православието са секти? Дори и католицизмът е секта.

Коптската и арменската православни църкви са изключение, до колкото са в православието.

А самото православие е православно до толкова, до колкото е останало след никейският събор. Преди този събор е имало само една Църква и тя е била православната. И другият лек въпрос ми е.... Какво общо имат Сръбската и руската църкви? Едната е подчинена на другата ли? Или и двете са под една шатка? И последна питанка (щото да не ти претоваря хардуеъра). Дали правиш някаква разлика между произведение на изкуството и собствените си политически залитания, филства и фобства? Явно, не. Хитлер впрочем също не е правил подобните разлики, въпреки самочувствието си на велик политик, военачалник и.... художник.

Та мисля, че е редно да отделиш десетина минути на квадратичното дишане и размисъл по темата.

17 hours ago, netrootbg said:

Всички тия неща ги следим, но обръщаш ли внимание как дълбането пак е съветска фирма и избрана без обществена поръчка. Едни 350 милиона там, отделно над 3 милиарда за руски поток. Всичко това пътува към лилипутко и въпреки това редовно тук чета коментари как се кефят на въпросната страна. Сметката я плащаме всички ние.

Стискам палци да има масово гласуване пролетта и да объркат плановете на мутрата и сие.

Иване, със същия успех фирмата можеше да е американска, турска или немска. Сметката пак щяхме да я плащаме всички ние.

Кучето не смърди от към адресната регистрация на фирмата изпълнител. Тънкият момент е, че държавата с обществени средства обслужва конкретни частни интереси, така, щото да  абдикира от сериозно перо на доходи. Още по-тънкият момент е, че конкретното обслужвано лице е сериозно сгушено на топличко под крилото на Турция. Която иначе е правоверен НАТОвски съюзник. Тоест, член на организацията, която храни и теб.

Сяа..знам, че добрата заплата и уютно работно местенце сериозно надцакват чувството за национално самосъзнание и лична съвест. Ама нищо не пречи в интимните ти моменти преди заспиване, да поразсъждаваш върху това, какво съм писал.

 

 

П.п. И изобщо... Когато видя инак интелигентни хора да филстват и фобстват, направо ми иде да си подам оставката като член на вида - Хомо Сапиенс.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gado said:

П.п. И изобщо... Когато видя инак интелигентни хора да филстват и фобстват, направо ми иде да си подам оставката като член на вида - Хомо Сапиенс.


Облъчването от социалките е жестоко. Огромен процент от хората вече виждат само черно и бяло. Ако критикуваш едните - значи 100% си от другите. Интелигентните хора са все пак хора и психологическите трикове работят и върху тях.

Link to comment
Share on other sites

За масово засажданите далтонизъм и кокоша слепота знам отдавна. А същността на интелекта е способността да се обработва информация и да се вадят абстрактни заключения. Тоест, интелигентните хора би трябвало да се усещат, когато някой се пробва да ги облъчва. Нали, било заради собствените си усещания в областта на аналния свинктер, или заради ясното съзнание, че нищо не е толкова прекрасно, колкото ти го описват. Или поне заради осъзнаването, че абсолютно черното, както и абсолютно бялото тяло са чисто абстрактни фикции и са абсолютно теоретични понятия.

 

Толкова от мен. А ако някой държи да продължаваме с философстването, може да ми дойде на гости и да го напия дивашки.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gado said:

 

Толкова от мен. А ако някой държи да продължаваме с философстването, може да ми дойде на гости и да го напия дивашки.

Ти с тези бири дето се лигавиш, трудно можеш да ни напиеш. Шегувам се, не влизай в обяснителен режим.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gado said:

Толкова от мен. А ако някой държи да продължаваме с философстването, може да ми дойде на гости и да го напия дивашки.

Кога?  Ще ми е приятно да си пило-софстваме.... :lol:

Може да вземем и Виден, макар да е виден трезвеник..... Пък и ковид изкарах, тъй че не съм много опасен.... :)

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

Мухахаха, спорелих някои факти за една чуждоземна секта и всички първосигнални патрЕоти директно ми скочиха, като някои дори се опитаха да замажат първосигналността си с дълги и несвързани алабализми. Що така се издавате бе таварищи? :lol::rofl:

 

 

"Оставка, чекмеджета, кюлчета, мафия"

 

Абе тоя тулуп защо не носи маска?

Link to comment
Share on other sites

той при посещението си в БУЛБИО на работните места на лаборантите не носеше, ти искаш на открито........

как ша му действа харизмата +100% зад маска?

Link to comment
Share on other sites

Отвъд океана яко печатат пари, в невиждани и небивали темпове и количества :punk

 

Не знам как е в ЕУ-то и у нас - май по същия начин се действа...
 

 

vQomLCfq_o.jpg

 

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

On 1/23/2021 at 2:32 PM, gado said:

Още по-тънкият момент е, че конкретното обслужвано лице е сериозно сгушено на топличко под крилото на Турция. Която иначе е правоверен НАТОвски съюзник. Тоест, член на организацията, която храни и теб.

Сяа..знам, че добрата заплата и уютно работно местенце сериозно надцакват чувството за национално самосъзнание и лична съвест. Ама нищо не пречи в интимните ти моменти преди заспиване, да поразсъждаваш върху това, какво съм писал.

Не виждам какво общо има НАТО с корупцията в Бг... Доган е руски агент от младините си още. Никога не е бил турски такъв. Елементарни неща не знаеш...

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, netrootbg said:

Доган е руски агент от младините си още. Никога не е бил турски такъв. Елементарни неща не знаеш...


Не е измислен фейспалм за тая глупост!!! 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, RaptoR said:


Не е измислен фейспалм за тая глупост!!! 

За Мисирите, които живеят в паралелната вселена на кръчмарските мохабети това наистина е така - няма измислен фейспалм. Ти дори не знаеш къде се намира прословутия морски сарай на Доган и защо точно е там, камо ли да направиш някаква логическа връзка от този познат дори и на селските мисирки факт. И това е само един от многото интересни факти. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Един лек въпрос тогава. Защо Местан избяга и се скри от Доган в турското посолство? Това е само един от примерите де. Те са толкова много, че не ми се занимава да ги изреждам.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, netrootbg said:

Един лек въпрос тогава. Защо Местан избяга и се скри от Доган в турското посолство? Това е само един от примерите де. Те са толкова много, че не ми се занимава да ги изреждам.


Това пък какво общо има? Местан се опита да направи преврат на Доган и бидейки отявлено протурско мекере опита да извлече дивиденти и да избяга в Турция. Сега Местан защо не се крие??? Доган ВИНАГИ е бил турски агент и то мегауспешен. Изпълни перфектно всички възможни задачи, дори преизпълни плана. За разлика от Местан обаче, от когото той е 500 пъти по-умен, ловко странеше от чисто турския елемент. Едновременно манипулираше цялостно политиката в страната и осигури реализация на всички турски икономически интереси на наша територия. Цялото ни земеделие е в техни ръце, концесиите са взети за 40-50 години напред, субсидиите са осигурени. Да не споменаваме други сектори, които също са трайно завзети. И в крайна сметка след като висчко приключи повече от успешно, човекът се пенсионира напълно заслужено и се оттегли да си почива в сараите си из България.  Единственото му изпускане бе да каже нагло в прав текст как раздава порциите, но пък то си беше истина. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, netrootbg said:

Не виждам какво общо има НАТО с корупцията в Бг... Доган е руски агент от младините си още. Никога не е бил турски такъв. Елементарни неща не знаеш...

Руски агент, който осребрява припечеленото от гешефтите с в Турция. Използваи като щит турски банки и икономически групировки... Интересно...

А докато се правят, че хич не се и знаят, кой получава поздравителни ноти лично от Султана? А на чий партийни конгреси се чува и гласът на същия този Султан? Или, не... Чакай, тя тази партия не е етническа, и дори и на най-пенливите задгранични патреоте им е ясно кой я създаде и кой я оправлява и до ден днешен. Във всеки случай не е онзи #Кой.

 

Link to comment
Share on other sites

А на султана словото на каква тематика беше? Възхваляше мутрата през цялото време и нищо на тема дпс... Партията си е етническа и той и това използва за да има електорат. Това не го прави по - малко руски агент.

Link to comment
Share on other sites

Руски е....а ти си китайски вируоз....Пък султана изобщо не залита и той по Русия последните години...А? Или греша? Разни ракетки, разни газопроводчета, проект за атомни централи...и много още...

Огромна част от гърба и парите на ДПС са руски, да не кажа всичките (пък те после се възстановяват десеторно знаем как...) И понеже са "етническа" партия все пак трябва да се направят на такива и чат пат вдигат шум около тази си позиция.... и възхваляват техния си Бог и уж правят нещо за малцинството....За земеделиие и субсидии няма да говорим изобщо...Че тея пари вместо за трактори и комбайни отидоха за джипове и отчети на изток от нас....

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, netrootbg said:

А на султана словото на каква тематика беше? Възхваляше мутрата през цялото време и нищо на тема дпс... Партията си е етническа и той и това използва за да има електорат. Това не го прави по - малко руски агент.

На откриване на конгрес на... ДПС?  Иване, стегни се малко, че си на път и ти да откриеш антигравитацията.

21 minutes ago, Mockingbird said:

Руски е....а ти си китайски вируоз....Пък султана изобщо не залита и той по Русия последните години...А? Или греша? Разни ракетки, разни газопроводчета, проект за атомни централи...и много още...

Огромна част от гърба и парите на ДПС са руски, да не кажа всичките (пък те после се възстановяват десеторно знаем как...) И понеже са "етническа" партия все пак трябва да се направят на такива и чат пат вдигат шум около тази си позиция.... и възхваляват техния си Бог и уж правят нещо за малцинството....За земеделиие и субсидии няма да говорим изобщо...Че тея пари вместо за трактори и комбайни отидоха за джипове и отчети на изток от нас....

Сериозно си се изгубил в превода, човек  ;)

 

Много мога да ви кажа и на двамата по въпроса. Но няма да го направя. Защото първо ме мързи и второ имам някои съображения относно споделянето на подобни информации в открит о пространство. А вие продължавайте да търсите руско теле под обрязаният вол.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gado said:

А вие продължавайте да търсите руско теле под обрязаният вол.


Едва ли може да бъде казано по-добре!!! 
Аз също ще се въздържа от изнасяне на деликатна информация. Предпочитам да ползвам чужди писания. Едно че имаме дървеници ис Форумаи второ - някои работи не са за всеки. Като седнем на бира може да си поговорим. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, RaptoR said:

Като седнем на бира може да си поговорим. 

Ти от кога пиеш бира?

 

25 minutes ago, gado said:

На откриване на конгрес на... ДПС?  Иване, стегни се малко, че си на път и ти да откриеш антигравитацията.

https://www.youtube.com/watch?v=gyGSss-giF0

Единственото име споменато в речта е това на мутрата ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...