Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
5 hours ago, Ferante said:

И статията е от 2015...

Все тая, ако ще и от от 2012 да е, пак не променя фактите на може би най-голямото престъпление срещу човечеството!

 

"НЯМА ТАКАВА БЪЛГАРИЯ": ЗАЩО СЛАВИ ТРИФОНОВ ЧАК СЕГА ПОСЯГА КЪМ ПОЛИТИКАТА мина им модата на олигофрените патриоти и изкочи резервната патерица...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Истината е, че стана такава, защото и тя като цялата журналяшка пасмина адски държеше да е политкоректна. Тоест, да върти кавал на единия, докато другия и го тъпче отзад, а в това време тя с токчето си да вади окото на трети. Само дето нито уцели кой в коя позиция да е, нито момента, нито темата. Прекалено беше унесена от собствените си трели и себеусещане, че е в годмод.

Тотален парцал (като 99.99% от това гноясало съсловие)! И, да, дъното е. И изобщо да не се опитва да върти по журналяшки ковренския си задник. Ама пък поне си е паднала на мястото. Плува в свои води сред потни тарикати на дребно и хич да не се прави на - Ама аз не съм такава.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Не я харесвах нея. Изключително много ми падна в очите покрай отразяването на протестите в Катуница. На едната вечер нарича хората лумпени, на другата вечер целият новинарски екип се опитват да изкарат, че не го е казвала. Даже излъчваха орязани материали...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, HEMO said:

Не може да се каже,че и аз я харесвах но начина по който се отърваха от нея е показателен....и назидателен за останалите.

И това е така. И не е единствената...

Link to comment
Share on other sites

On 9/21/2019 at 8:28 PM, gado said:

Истината е, че стана такава, защото и тя като цялата журналяшка пасмина адски държеше да е политкоректна. Тоест, да върти кавал на единия, докато другия и го тъпче отзад, а в това време тя с токчето си да вади окото на трети. Само дето нито уцели кой в коя позиция да е, нито момента, нито темата. Прекалено беше унесена от собствените си трели и себеусещане, че е в годмод.

Тотален парцал (като 99.99% от това гноясало съсловие)! И, да, дъното е. И изобщо да не се опитва да върти по журналяшки ковренския си задник. Ама пък поне си е паднала на мястото. Плува в свои води сред потни тарикати на дребно и хич да не се прави на - Ама аз не съм такава.

 

Ама няма как да съм по-съгласен с теб! Нагла пача, дори таксито е твърде публична работа за нея - тоалетните на Централна гара в София да мие! И ПАК се опитва да извлече дивидент тая гнида - помията й обиколи целиот Фейс за няма и 48 часа. И балъците като някаква героиня я цитират. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...