Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 5/22/2019 at 10:59 PM, charmock said:

Да ама в това сайтче не е много достоверно, друго си е от CNBC :D

15 hours ago, w00x said:

На тоя Тръмп няма ли да му свършва мандата вече?

Като гледам има голяма вероятност да го преизберат...

Link to comment
Share on other sites

Румънският съд осъди лидера на управляващата партия на 3 и половина години затвор! Бре?! Че за престъпления затвор давали, аз си мислех, че трябва оставка от поста и назначаване на друг...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NEO_DDT said:

Румънският съд осъди лидера на управляващата партия на 3 и половина години затвор! Бре?! Че за престъпления затвор давали, аз си мислех, че трябва оставка от поста и назначаване на друг...

Тя сагата е много дълга с него. Той е нещо като премиер в сянка. Не можеше да е директно, понеже Кьовеши го осъди вече. Това е втора присъда, но вече ефективна. Даже искаха да направят един номер с това да го осъдят и след това да го помилват, но не мина номера. Стискам палци да я направят лидер на европейската прокуратура. Доста глави ще опадат в Бг тогава.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, netrootbg said:

Доста глави ще опадат в Бг тогава.

 

И като се събуди завивката мокра викаш... Честно, умни момчета сте уж, как може като пълни балъци да вярвате в такива глупости. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, daniobg said:

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Slavi-vliza-v-politikata-izdiga-18-kandidaturi-za-kmetove-872152

Слави влиза в политиката - издига 18 кандидатури за кметове ! Кво мислите по въпроса ?


Мислим дека му е нужен един кьотек на тоя сарък прост!

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, RaptoR said:


Мислим дека му е нужен един кьотек на тоя сарък прост!

 

Добре де ти си малко по-голям от мен, дай по сериозна обосновка... Според мен хич не е прост, доста хора го подкрепиха на референдума, а миналата седмица изкара пак керливите ризи с източените неправомерно милиони ;) Ако се кандидатира догодина на парламентарните избори съм на 99% сигурен, че ще влезе, но с какъв процент не знам, а е от голямо значение ако ще иска да прави промяна иначе ще седи кат Марешки като сопол вътре само. Като цяло не мога да разбера от къде тоя ХЕЙТ към него масово по ИНТЕРНЕТ сайтовете. Отделно, че всички плюем по досегащните политици, дето са едни и същи от една камара време и чакаме новият месия да дойде, пък като се появи някой нов и веднага почваме да го плюем ? никва логика...

Link to comment
Share on other sites

Никаква логика да ненавиждам тъп чалгар, оял се от маанета и халтура? И претендент за пореден Яне или Бареков? Дали? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, daniobg said:

дай по сериозна обосновка...

Ми прост селски чалгаджия, облякъл дрехите на патриотизма за да привлича масовката, но прозира от всякъде. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:

Никаква логика да ненавиждам тъп чалгар, оял се от маанета и халтура? И претендент за пореден Яне или Бареков? Дали? 

Обоснова се перфектно - прав си !

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, daniobg said:

Обоснова се перфектно - прав си !


Много правилно отбеляза, че си по-малък. Да, перфектно се обосновавам, а ти не познаваш тоя учиндолски сарък от 1992 със сигурност. Лайнарщините му започнаха още при разпада на Ку-Ку и оттогава още е ненавиждан наглец, малко след мартениците дето се вика. Иначе ти си го уважавай, няма грижи

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, RaptoR said:


Много правилно отбеляза, че си по-малък. Да, перфектно се обосновавам, а ти не познаваш тоя учиндолски сарък от 1992 със сигурност. Лайнарщините му започнаха още при разпада на Ку-Ку и оттогава още е ненавиждан наглец, малко след мартениците дето се вика. Иначе ти си го уважавай, няма грижи


Добре ненавиждан наглец бил според теб, пък заради него партиите в момента ще върнат 6.5 милиона обратно в бюджета...  На Референдума два милиона и половина го подкрепиха, ама е просто един "учиндолски сарък"... Смисъл се ми е тая мартеници ли е продавал и ква музика прави, но от 2-3 години е трън в гащите на политиците и заради него стават някви положителни "промени", което е ФАКТ. Кат цяло не мога да разбера за кво го хейтват толкова хора в нета и единственото им оправдание е че бил чалгар -.- Айде като на по-малък ми обясни кви са му лайрнарщините и с кой играе зад кулисите, щот ако ми кажеш пак отдолу ся, че е щот е тъп учиндолски чалгар просто няма смисъл да се хабиш... @charmock може и той да се включи по-подробно кое му прозира, ако иска, че да ми налее акъл у младата кратуна ;)

Edited by daniobg
Link to comment
Share on other sites

Ако за толкова години не си разбрал точно какъв отпадък е този откровен, нарцистичен простак и чалгар, аз няма какво да ти обяснявам. По-скоро ще ви гледам сеХиря на такива като тебе да го вкарате в парламента и след това да се барате дето не ви сърби като осъзнаете какво представлява в действителност. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, RaptoR said:

Ако за толкова години не си разбрал точно какъв отпадък е този откровен, нарцистичен простак и чалгар, аз няма какво да ти обяснявам. По-скоро ще ви гледам сеХиря на такива като тебе да го вкарате в парламента и след това да се барате дето не ви сърби като осъзнаете какво представлява в действителност. 

 

Е казах ти да не се хабиш, ако няма да ми извадиш факти, с които да си подкрепиш твърденията ама така и не ме послуша :/ Като не можеш да си защитиш позицията, а повтаряш едно и също във всеки пост, ама грам не ме впечатляваш. Спирам да споря с теб, щото виждам, че почваш да се изнервяш и няма да стигнем до консенсус - аз ше изпия едно столично сега за твое здраве, ако искаш и ти изпий едно, пък Славчо кво ше напрай ше разберем така или иначе на по късен етап ;)

Link to comment
Share on other sites

Първо, на прословутия референдум вярно, че гласуваха над 2 милиона души, но ти забеляза ли какво се случи на всички които бяха против него. Беше един злобен, долнопробен и просташки хейт в предаванията му срещу тези хора. Типично по селско-чалгарски. Отделно от това, ти наясно ли си през годините колко пъти си смени симпатиите към различни хора, тоя цървул и съответно кво плюене беше по хората които не искаха да вървят по неговата свирка? Още примери искаш ли.

Link to comment
Share on other sites

Аз никакъв спор не виждам, нито пък ще се изнервя заради тъпия бастун. Още 90-те го изплюх от съзнанието си. Не знам какви факти искаш да ти се вадят извън очевадното, но нямам време да се занимавам. Ето на, Асен ако има време за губене... 

Link to comment
Share on other sites

Слави, още от времето на Хъшове беше тясно свързан с мутренските организации. Някои такива явно стояха зад него. Невероятен демагог и постоянно сменящ позициите си. Псуващ по управляващата шайка, а когато някой от управляващата шайка му гостува - само дето не му го лапа в ефир. 
Влиза в политиката точно така, както влезнаха Симеон Втори и Бойко - с големите обещания, с големите реформи, ще ни спасява всички, а накрая ни го пъхва четвъртит с вълнен презерватив и талашит за лубрикант. Точно това е Слави в момента - поредния спасител, поредния месия, който ще оправи всичко и всички, ще лапне много гласове с върлия си популизъм и евтини патриотарски обещания, а накрая пак ще играе като маймунка по гъдулката на задкулисието. 
https://www.marica.bg/zashto-slavi-trifonov-ne-otide-na-pogrebenieto-na-vasil-iliev-Article-205042.html

Шоуменът Слави Трифонов не присъства на погребението, но в ефира на БНТ минути след разстрела на Васил Илиев обявява, че България е загубила един от най-достойните си синове и почти се разплаква. Година по-рано босът на ВИС е командировал на свои разноски за световното първенство по футбол в Америка целия екип на „Ку-ку“ начело с Камен Воденичаров и Тончо Токмакчиев. Впоследствие Слави Трифонов признава, че е бил близък приятел с Васил Илиев и че той е имал среща с него в ресторант „Мираж“, когато наемници са го ликвидирали. „Не се срамувам от тази наша дружба”, отсича Дългия.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Освен това не може да се взима на сериозно някого, който в един момент цялата тая история за реформи, политически реторики, революции, гласуване и т.н го правеше, за да си вдигне умрелия рейтинг и твърдия отлив на интерес към предаването му. Още повече до какви точно промени са довели пенявенията му, демонстративния протест пред Народното събрание и подписките му за референдум- едно нищо. На всичко отгоре, това че някои от хората в тая подписка са сложили името си там, защото са одобрявали някоя от вписанити точки, не значи че като цяло са зад него и го подкрпеят.

 

Като цяло тоя е един краен интересчия и наглец. който не гледа нищо друго освен себе си. Само не знам за какво са му още пари, влияние, връзки и известност като и сега вече има предостатъчно от всичко. 

 

А освен това един шоумен и телевизионер за какво му е охрана,  бивши кадри на МВР да работят за него и брониран джип?

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Аз бих питал и друго - за чий чеп са му всичките богатства, след като (поне официално) няма и едно дете? Ей такива не ги разбирам по абсолютно никакъв начин.  

Link to comment
Share on other sites

Максималната цена на F-16 за България набъбна с над 1 млрд. лв. - накрая какво стана? Не искахме от шведите 10 Gripen-a за 1.8 млрд, а ще си купим 8 F-16 за 2.925 млрд понеже сме големи патрони и всичко останало сме го втасали!!!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Това не е крайната цена. Сега тепърва ще водят преговори. Грипените бяха без въоръжение. F-16 е по - сериозна машина от Грипен. Кое е най - добрият вариант за нас, не мога да кажа. Всичките ни съседи обаче са с F-16.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...