Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

8 hours ago, NEO_DDT said:

Викаш той Местан, ако е решил да духне, дали ще даде 10-100 или 500 бона гаранция ще му повлиае на решението?

 

Ако гаранцията е 500 бона и вземе да духне парите остават за държавата.Пак е нещо като се замислиш...а в случая греда.Не че тоя противен наглец се е засилил да ходи кадето и да е.Вече си мисля,че и условно няма да го осъдят.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз се чудех пък дали да те питам каква газ си пил като реши, че ще му увеличават гаранцията... И изобщо откъде можа да ти хрумне това... 
Значи рязаният фес бил беден, рийш ли и го освобождават от тежести при убийство на дете, на мен ми връчват фиш за 600 лева заради безумните тъпотии в регулациите ни... Няма такава държава, както се повтаря често. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, HEMO said:

Ако гаранцията е 500 бона и вземе да духне парите остават за държавата.Пак е нещо като се замислиш...а в случая греда.Не че тоя противен наглец се е засилил да ходи кадето и да е.Вече си мисля,че и условно няма да го осъдят.

500 хиляди за държавния бюджет са пренебрежимо малка сума!!! Ето на Вълчо Арабаджиев му е точно толкова гаранцията и какво? Мислиш, че ако реши да духне ще го спре ли? Не е ли по-важно да им се потърси сметка за стотиците милиони ДДС, отколкото някаква келява гаранция??? Много по-важно е правосъдието, каквото няма да има, но тук всички онези заблудени олигофрени турци и цигани, които си мислят, че тези паразити защитават техните права и свободи, ако имат малко мозък, ще е добре да видят как дори тях си ги убиват без да им мигне окото и си продължават ограбването!

Link to comment
Share on other sites

Във всички версии на Windows спряха да работят антивирусните програми

https://www.kaldata.com/it-новини/във-всички-версии-на-windows-спряха-да-работя-308646.html

Тия не се спряха...шоуто трябва да продължи.

 
Link to comment
Share on other sites

Правителството даде още 20.7 млн. лв. на две вероизповедания Мъчиха майкте на деца с увреждания месеци наред да киснат на палатки за същите пари, които ги дават на безполезните паразити от мюфтийството и православната църква! :angry1

Link to comment
Share on other sites

ЛЮТВИ МЕСТАН ЗА КАТАСТРОФАТА: НЯМА ДА ПОЕМА ЧУЖДА ВИНА Вие ми говорите каква му била гаранцията...

"Той показа и снимки, които според него доказват, че ударът е челен. Лявата страна на неговия автомобил била непокътната, твърди политикът." Не мога да разбера той бавноразвиващ ли е или се опитва да прави всички на такива - как уж спираш и осигуряваш предимство и при включване в движението не те удрят отстрани, а напълно челене удар (както би станало ако просто минеш и се забиеш странично в минаващата кола) cabebd8dc746264faf4c33337686f5bc.jpg

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Аха.... Значи ако става дума за виновно причинено ПТП от страна на партиен председател, чиято партия е на верска и етническа основа, рейджването е задължително. Но ако таковата ПТП е причинено от съответното лайно, наследник на едикойси перач на пари, ДДС-ар (и прочее произтичащи от прането тегоби)... Еле па да си си и пил 'кийката с него.... Няма основание за рейдж, щот момчето е 'арно и всичко е плод на долни инсинуации и откровени ойдурми....

Аре молим... Дръж се по-мъжки, че олекваш....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, gado said:

Аха.... Значи ако става дума за виновно причинено ПТП от страна на партиен председател, чиято партия е на верска и етническа основа, рейджването е задължително. Но ако таковата ПТП е причинено от съответното лайно, наследник на едикойси перач на пари, ДДС-ар (и прочее произтичащи от прането тегоби)... Еле па да си си и пил 'кийката с него.... Няма основание за рейдж, щот момчето е 'арно и всичко е плод на долни инсинуации и откровени ойдурми....

Аре молим... Дръж се по-мъжки, че олекваш....

Не е зле да се опиташ да помислиш малко, преди да се опиташ да се правиш на хитър: Първо в никой момент той не е имал наглостта да каже, че "Няма да поеме чужда вина" , второ основната разлика е, че на едното място на него му отнемат предимството, а на другото Местан не спира на Стоп и отнема предимството!

Ако някой без алкохол в кръвта и беден като църковна мишка ти отнеме предимството и те убие по-спокойно ли ще ти е?

А за тези перарач, ДДС-ар за пореден път показваш, че дрънкаш само махленски пиянски брътвежи без никакво покритие и факти!!! Точно ти да ми кажеш че олеквам, след ония глупости какъв рамбо си и как сваляш правителства и правиш диверсии направо умряха от смях всички, които ти четоха излиянията :lol: 

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, NEO_DDT said:

Не е зле да се опиташ да помислиш малко, преди да се опиташ да се правиш на хитър: Първо в никой момент той не е имал наглостта да каже, че "Няма да поеме чужда вина" , второ основната разлика е, че на едното място на него му отнемат предимството, а на другото Местан не спира на Стоп и отнема предимството!

Ако някой без алкохол в кръвта и беден като църковна мишка ти отнеме предимството и те убие по-спокойно ли ще ти е?

А за тези перарач, ДДС-ар за пореден път показваш, че дрънкаш само махленски пиянски брътвежи без никакво покритие и факти!!! Точно ти да ми кажеш че олеквам, след ония глупости какъв рамбо си и как сваляш правителства и правиш диверсии направо умряха от смях всички, които ти четоха излиянията :lol: 

Ох, Мамин златИн.... Виж си писанията от преди. Колкото до фактите, добре би било да извадиш истински такива и ти в подкрепата си за онова лайно. Ама не от типа на такивата - Щот той така ми каза, ами истински. Пък ако имаш и такива, дето красноречиво и еднозначно да оневиняват в перачество и паразитщина и отеца на лайното, изложи ги. Ама по времето, когато са се случвали онези събития ти още си ходил прав под чатала на тейко си, пък и интернет още нямаше, та едва ли ще извадиш нещо смислено. Съответно няма да се хабя да те чета  :)

Колкото за рамбовщините... Верно ли си толкова импотентен от към доводи, та го включи и това? Ама верно ли си повярва1? И верно си толкова неумен, че изобщо не си разбрал, ами просто си чел  и реагирал по детишки?!

 

П.п. Както и да е. След някой месец ако реша да наобиколя насам, може и да уважа с отговор последващите ти водняни напъни, но съмо при условие, че се сетя и не ме мързи да браузвам из рехавите писаници в този  и без това в терминален стадии форум.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, gado said:

Ох, Мамин златИн.... Виж си писанията от преди. Колкото до фактите, добре би било да извадиш истински такива и ти в подкрепата си за онова лайно. Ама не от типа на такивата - Щот той така ми каза, ами истински. Пък ако имаш и такива, дето красноречиво и еднозначно да оневиняват в перачество и паразитщина и отеца на лайното, изложи ги. Ама по времето, когато са се случвали онези събития ти още си ходил прав под чатала на тейко си, пък и интернет още нямаше, та едва ли ще извадиш нещо смислено. Съответно няма да се хабя да те чета  :)

Колкото за рамбовщините... Верно ли си толкова импотентен от към доводи, та го включи и това? Ама верно ли си повярва1? И верно си толкова неумен, че изобщо не си разбрал, ами просто си чел  и реагирал по детишки?!

 

П.п. Както и да е. След някой месец ако реша да наобиколя насам, може и да уважа с отговор последващите ти водняни напъни, но съмо при условие, че се сетя и не ме мързи да браузвам из рехавите писаници в този  и без това в терминален стадии форум.

И кво пак изписа 10 реда глупости без нищо да кажеш! Какви доводи да ти изваждам щом не знаеш какво е да отнемаш предимство и да ти отнемат - хвърли си някъде книжката и не карай, че аман от изпушили махленски пияници! За баща му ти твърдиш някакви голословни измишльотини и ти трябва да ги доказваш (принципно е така в съда и в нормалното общуване, а не другите да доказват, че твоите глупости не са верни) Кой колко е умен е очевидно без да има нужда да го споменаваш и колкото и да се опитваш да ги подминеш оная излагация с смешни глупости на повярвал си махленски рамбо си е факт! Ако ще ми отговаряш пак с такива брътвежи и празни приказки даже не си прави труда - нали щеше да ме блокираш?!

Link to comment
Share on other sites

Атлетическата комисия на щата Калифорния наложи конкретно наказание на българския боксьор Кубрат Пулев във връзка с придобилата широка популярност целувка с репортерката Джени Суши.

 

 

От спортния ръководен орган на американския щат решиха лицензът на Кобрата в Северна Америка да бъде отнет до 23 септември или иначе казано - 6 месеца от датата на целувката. Дотогава той има срок да завърши обучителен курс във връзка със сексуалните посегателства. Освен всичко друго софиянецът трябва да заплати глоба от 2500 щатски долара. На 22 юли Пулев ще трябва да се яви отново пред комисията и да представи доказателства за приключването на наложения вече курс. Ако той се справи успешно с тази задача, 6-месечното наказание може да бъде редуцирано.

 

Ако Пулев по някакъв начин не изпълни указаните му действия, наказанието автоматично придобива 12-месечен характер и бива придружено от допълнителни глоба от 2500 долара.

 

При каквото и да е било бъдещо провинение от подобен характер, Пулев ще бъде лишен до живот от правото да се боксира в пределите на щата Калифорния. В САЩ обаче съществува практиката независимите една от друга комисии да уважават решенията на останалите, които членуват в Асоциацията на боксовите комисии.

Link to comment
Share on other sites

Всяка техника може да даде дефекти и особено толкова сложна като един съвременен изтребител. Аз затова понякога много се дразня когато някой изхейти, че примерно руски или американски самолет се е разбил. Аз лично никога не бих си позволил да злорадствам за такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се ,че ще ви насоча към клоаката Дневник, но новината е нутрална и отразява фактология. Та да не си мислите, че сме много зле в Пловдив - погледнете какво става с историческия БУЛЕВАРД за 40 млн.лв. на километър... 

Link to comment
Share on other sites

‘Very dangerous’: Putin, Trump want to weaken the European Union, top official says съжалявам, че статията е на английски, ама поне източника би трябвало да е достоверен дори за тежко про-американските промивки :lol: Шок и ужас?! Нашите добри братя хамериканците - същите лайнари, опитващи се да ни го набият, като рунаците :lol: 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, NEO_DDT said:

‘Very dangerous’: Putin, Trump want to weaken the European Union, top official says съжалявам, че статията е на английски, ама поне източника би трябвало да е достоверен дори за тежко про-американските промивки :lol: Шок и ужас?! Нашите добри братя хамериканците - същите лайнари, опитващи се да ни го набият, като рунаците :lol: 

Ето ти я и на български.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...