Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

22 hours ago, RaptoR said:

 

Къде го гледа, защото масово се твърди, че е свалено отвсякъде - първо от ФБ и после от всякакви други мрежи, в които са го пускали. Уж... 

Гледах го и аз има една група във Вайбър където се споделят всякакви брутални клипчета, това е към 20 минути... Освен това този видимо боравеше много добре с оръжие, защото на второто излизане вижда човек на сигурно 60-70 метра и направо вдига оръжието и го сваля с първия изстрел, отделно че преди това се върна вътре в джамията и им пускаше по един контролен изстрел в главата наред...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нова Куба?!?

 

Руски военни самолети доставиха войски в Каракас

 

Quote

Венецуелският журналист Хавиер Майорка пише в социалната мрежа Туитър, че е видял около 100 войници и 35 тона военно оборудване, които са били свалени от самолетите.

 

Link to comment
Share on other sites

Иииииии ТРИИИИ... Мамка му, днес малко остана да смажа един циганин от бой, чудя се ако го докарам до кома дали ще мина условно... Тотална пародия на праводсъдие, на държава изобщо като цяло... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Иииииии ТРИИИИ... Мамка му, днес малко остана да смажа един циганин от бой, чудя се ако го докарам до кома дали ще мина условно... Тотална пародия на праводсъдие, на държава изобщо като цяло... 

Ако знаеш как да го биеш и си внимателене да не му чупиш зъби и кости, може да се размине само с лека телесна повреда и с чисто съдебно минало даже с глоба и пробация да се отървеш, при средна отиваш на по-голяма глоба, обезщетение + пробация и условна, ама вече ако отиде с опасност за живота стават дебели нещата...

 

Адв. Екимджиев: Цацаров е купил имот на цена, занижена 120 пъти

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, NEO_DDT said:

Ако знаеш как да го биеш и си внимателене да не му чупиш зъби и кости, може да се размине само с лека телесна повреда и с чисто съдебно минало даже с глоба и пробация да се отървеш, при средна отиваш на по-голяма глоба, обезщетение + пробация и условна, ама вече ако отиде с опасност за живота стават дебели нещата...

 

Викаш тия двамата минават с условна, понеже са внимавали как бият човека? :laughing1:

Иначе всичко друго ми е пределно ясно как е на книга - виждаш обаче, че някак си леко не се получава с циганите. 

Link to comment
Share on other sites

Аз не разбирам, тия големите престъпници и схемаджии, корумпирани политици, бизнесмени и т.н. като не ги вкарват вътре, защо поне не си лъскат малко имиджа като прибират всякаква такава измет цигани, мигани, които на никой няма да липсват, нямат връзки и кой да ги опази и ще бъде съвсем в реда на нещата да им лепнат ефективна присъда. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RaptoR said:

 

Викаш тия двамата минават с условна, понеже са внимавали как бият човека? :laughing1:

Иначе всичко друго ми е пределно ясно как е на книга - виждаш обаче, че някак си леко не се получава с циганите. 

 

1 hour ago, Dunc said:

Аз не разбирам, тия големите престъпници и схемаджии, корумпирани политици, бизнесмени и т.н. като не ги вкарват вътре, защо поне не си лъскат малко имиджа като прибират всякаква такава измет цигани, мигани, които на никой няма да липсват, нямат връзки и кой да ги опази и ще бъде съвсем в реда на нещата да им лепнат ефективна присъда. 

Защото при средна телесна с чисто съдебно минало няма да вкарат никого! Ако бяха изкарали нещата да са тежка телесна става опит за убийсто и нещата стават дебели и могат да ги опандизят за дълго ама...

Link to comment
Share on other sites

Quote

Десислава Иванчева /Dessislava Ivancheva/

 

Скъпи българи, приятели, сънародници, където и да се намирате в България, Европа, по света,

Реших, че Ви дължа една искрена, чисто човешка изповед. Знаете ли, че нямаше да оцелея физически след всичко, на което бях подложена без Вашата подкрепа, тази на екипа ми, на адвокатите, на НПО-тата, които обединиха усилия и показаха на мафията, че с Биляна Петрова не сме сами. Всички вие показахте, че гражданското общество не е съсипано, въпреки усилията на политическата клика да вмени на хората, че нищо не зависи от нас, че сме безсилни. 
Всички мигновено разбрахте, че моят 8-часов публичен, безкрайно унизителен линч, т.нар. арест, беше предупреждение, към всички вас да сте послушни и смирени и да продължавате да се правите, че не забелязвате безобразията, които се вършат с народа, с милата ни прекрасна родина, узаконяването на безчинствата на олигархическите кръгове, на шепичката жадни за богатства и власт хора, които трупат къщи, тризонети, коли, банкови сметки за 10 поколения напред. 
Питам ги в колко къщи може да живее един човек, колко коли може да кара, колко може да изяде и изпие. И всичко това се случва на фона на жалкото и унизително съществуване на родителите ни, на хората с малки бизнеси, на тези които се опитваме да издрапаме и да храним децата си. Докато в същото време осигуряваме заплатите на многохилядната ни администрация, и оцеляваме под данъчното пладнешко ограбване. 
И знаете ли, бидейки в ареста близо 9 месеца, заключена между 4 стени, оковавана в пранги, поставяна зад стъклени стени, имах много време да мисля - защо ми се случва всичко това и то по този отвратителен, унизителен начин, защо аз и Били сме подложени на такава физическа и психическа репресия, която не е прилагана и на закоравели серийни убийци. 
И знаете ли какъв е отговорът: СТРАХ на дребни, пошли, меркантилни, жалки, корумпирани, алчни, загубили всякаква човещина души. Които ги е СТРАХ, че „ще се появят още много Иванчеви, ако не се вземат мерки”. И знаете ли кога идва краят на една власт? Когато властимащите искат да накара хората да се страхуват, а не да ги харесват.
Много хора и медии ме попитаха през последните дни „защо съм приела да бъда издигната за евродепутат, а не гледам към кметските избори наесен?” 
Отговорът ми е много кратък – ОТ БЕЗСИЛИЕ. Защото вече мафията е превзела всички институции, включително и законодателния орган. А той прокарва закони, които да узаконяват безчинствата на един малък, тесен, олигархически кръг. Нужна е спешна външна намеса, защото държавата ни загива. Тук политиците ни се интересуват как да придобият евтини апартаменти, тераси, асансьори, а не как оцеляват пенсионерите със 100 евро пенсия и сметки за ток 80 евро. Дръзнах да искам промяната на един закон, обслужващ строителната мафия и бях сготвена, а бях сготвена защото не исках да бъда ПОСЛУШНА!
От нас зависи бъдещето ни и вярвам, че и вие не искате да бъдете послушни и ще ме подкрепите!

 

Link to comment
Share on other sites

Баси пичовете, тия вече нямат стигане! Този път заковаха тройното приземяване на високите 14 етажа бустъри, пристигащи с бясна скорост от космоса! :punk:bowdown:

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Godfather said:

Баси пичовете, тия вече нямат стигане! Този път заковаха тройното приземяване на високите 14 етажа бустъри, пристигащи с бясна скорост от космоса! :punk:bowdown:

Някой видя ли приземяването на големия бустер? Камерата прекъсна секунди преди приземяването (9 мин 42 сек)  и се включи секунди след това. Може би в стремежа за по-евтини изстрелвания, не са останали пари за повече камери и по-стабилна видео връзка.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Mobi said:

Някой видя ли приземяването на големия бустер? Камерата прекъсна секунди преди приземяването (9 мин 42 сек)  и се включи секунди след това. Може би в стремежа за по-евтини изстрелвания, не са останали пари за повече камери и по-стабилна видео връзка.

Каква по-стабилна връзка очакваш от автономна плаваща платформа на 400 километра в океана? Връзката е сателитна и при кацането на това чудо всичко се тресе така, щото сателитната връзка губи говор и картина, което е съвсем нормално и очаквано. Ако имаш сателитна чиния за ТВ, пробвай да почнеш да я удряш с някакъв по-тежък предмет и виж това как ще се отрази на приемането на сигнала. Иначе заради едната видео картина няма да тръгнат да точат кабели до брега чак.

Link to comment
Share on other sites

Quote

ПРАВОТО УМРЯ, ДА ЖИВЕЕ ТЕРОРА! 
Коментар на юрист Елена Гунчева :
Ден преди Денят на Конституцията – 16-ти април, български съдии от специализирания наказателен съд погазиха правото и справедливостта и се превърнаха от орган, който е призван да прилага закона, в орган, който по вътрешно убеждение прилага тоягата на диктатурата.
Двадесет години затвор и конфискация за Десислава Иванчева! Не може да бъде!? Може, в герберастката Територия, на която управляват мутрите, може всичко!

Срамно решение, което ще остане в историята на българското право. Как се съди и осъжда, когато обвиняемият е неудобен на властта. Как правосъдието и съдебната система се използват за смачкване на независимостта, на свободата на мнение, на противопоставянето на силните на деня.

Съдът, с това си решение, обяви на всички: ВСЕКИ ВРАГ НА ГЕРБ ЩЕ БЪДЕ ОСЪДЕН И ЩЕ ЛЕЖИ В ЗАТВОРА! Това е посланието, а не че е приложена справедливостта.
Като юрист добре осъзнавам, че нямам правото да преценявам справедливостта на присъдата, без да съм запозната с доказателствата по делото.

Но също така като юрист виждам пропастите, които излязоха в медиите в тезата на обвинението. Как свидетели са били притискани от държавата да лъжесвидетелстват. Видях и отвратителното и целящо назидание на всички несъгласни с властта арестуване и унижение на тази жена.

Също видях как Живко Суджука Герберастки си работи и се развява по медиите за също такова престъпление. Виждам как хора, които трябва да са в затвора, нагло ни се смеят от екраните на телевизора и отново продължават да участват във властта!
Днес не беше раздадено правосъдие! Днес правото умря!

Елена Гунчева, юрист

 

Link to comment
Share on other sites

КАКВА ИЗНЕНАДА!!!

Значи убеден съм, че след толкова години в ДПС е докаран до просешка тояга тоя! Сугрен съм, че няма 10 лева в джоба! И по колата му личи дори. Поредно явно доказателство, че държава няма, че се живее във феодален строй. И тоя народ продължава да мълчи!!! Това няма квалификации в речника за такова овчедушие! 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

КАКВА ИЗНЕНАДА!!!

Значи убеден съм, че след толкова години в ДПС е докаран до просешка тояга тоя! Сугрен съм, че няма 10 лева в джоба!

 

Вероятно ще я увеличат,10к лв. са смехотворни пари за тоя,че това са няколко заплати като депутат...Иначе е твърде гротеско.Макар че в Кърджали е възможно всичко де.Ще разберем в понеделник,поне паспорта са му прибрали ако не друго.. .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NEO_DDT said:

Върнаха книжката на Местан! Ако някой случайно е имал илюзии, че ще лежи...

 

За лежане изобщо никой не си е и помислил,поне да бяха определили някаква по-голяма гаранция ама...пълен смях.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HEMO said:

 

За лежане изобщо никой не си е и помислил,поне да бяха определили някаква по-голяма гаранция ама...пълен смях.

Защо пък гаранция? Гаранцията е просто сума, която се връща след като приключи делото - разноските по делото, ако те осъдят да ги платиш! Тя реално не е наказание за деянието - може да си с подписка и пак да те осъдят ефективно!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NEO_DDT said:

Защо пък гаранция? Гаранцията е просто сума, която се връща след като приключи делото - разноските по делото, ако те осъдят да ги платиш! Тя реално не е наказание за деянието - може да си с подписка и пак да те осъдят ефективно!

 

Така е,да обаче ако е голяма сумата шанса обвиняемия да духне намаля това е идеята по принцип...А тук,махат му гаранцията,връщат му книжката баси едно обезщетение да вземат да му платят....

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, HEMO said:

 

Така е,да обаче ако е голяма сумата шанса обвиняемия да духне намаля това е идеята по принцип...А тук,махат му гаранцията,връщат му книжката баси едно обезщетение да вземат да му платят....

Викаш той Местан, ако е решил да духне, дали ще даде 10-100 или 500 бона гаранция ще му повлиае на решението?

Одеве гледах едно клипче от някакво предаване където е гостувал тиквата и се хвали, че сме пред румънците по всякакви показатели и като го попитаха защо те имат осъдени политици, а ние не, отговорът беше, че те крадяли и затова, а пък ние си нямаме крадливи и защо да ги съдят?!?!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...