Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ой на дяда мамини - МЕГЗ от 1 до 46!!!!!!!?!?№@№%Я!?!$№!?@$

 

Алоооо, НАП - КОЛКО СТЕ ТЪПИ БРЕ?!?!?! 

Е то това господарите го въртяха още миналата година, даже аз го бях постнал тук и пак нищо...

 

 

Много голям си го наби тази с колата. Сега ще я подгонят и за фирмите. Още малко шум като се вдигне по медиите. И ще се самосезира главния

Чак пък главния за една пръдла и един джип...
Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Е то това господарите го въртяха още миналата година, даже аз го бях постнал тук и пак нищо...

Щот Ти си го постнал тук и трябваше да е... нещо ли?

 

П.п. Пустата казарма е истинска панацея за маниите за лична значимост :lol:

Link to comment
Share on other sites

Щот Ти си го постнал тук и трябваше да е... нещо ли?

 

П.п. Пустата казарма е истинска панацея за маниите за лична значимост :lol:

Като гледам при теб е имало точно 0 ефект, та и за това не става :D Аз за да съм го постнал тук се е въртяло по медиите драги ми смехурко и ако искаха можеха още тогава да я натиснат! Колкото и да се опитваш няма как да оправдаеш това малоумно загубено време и както видяхме с мен се съгласиха и хора, които са я преминали!

Link to comment
Share on other sites

Като гледам при теб е имало точно 0 ефект, та и за това не става :D

Ъъъ....?

Аз за да съм го постнал тук...

Демек, щом ТИ си го постнал тук, значи е трябвало - НЕМЕДЛЕНО! Тутакси-Веднага-и на Момента пък.! ... да Е нещо?

Егати... Чес'но ли!?

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ....?

Демек, щом ТИ си го постнал тук, значи е трябвало - НЕМЕДЛЕНО! Тутакси-Веднага-и на Момента пък.! ... да Е нещо?

Егати... Чес'но ли!?

Рамбо нещо като си бил на тайната диверсионна мисия да не си си падал на главата нещо :lol: Чети какво пиша преди да раждаш :lol:

Link to comment
Share on other sites

А кое по - точно от това, че има не знам си колко фирми е престъпление? Не знам да има лимит колко фирми може да има човек.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ....?

Демек, щом ТИ си го постнал тук, значи е трябвало - НЕМЕДЛЕНО! Тутакси-Веднага-и на Момента пък.! ... да Е нещо?

Егати... Чес'но ли!?

 

Той имаше предвид, че го е пуснал преди време, а ние тук, с реакциите си, го третирахме като новина.

 

А кое по - точно от това, че има не знам си колко фирми е престъпление? Не знам да има лимит колко фирми може да има човек.

 

И аз това се чудех, но реших да замълча, защото не съм запознат.

Link to comment
Share on other sites

А кое по - точно от това, че има не знам си колко фирми е престъпление? Не знам да има лимит колко фирми може да има човек.

 

Иване - верно ли зададе тоя тъп въпрос? Да, няма лимит - разбира се. Но кому са нужни 47 фирми? Верно ли нямаш грам понятие какво се прави по този начин? А тук схемата е пък толкова тъпа, че няма накъде... 

Link to comment
Share on other sites

Иване - верно ли зададе тоя тъп въпрос? Да, няма лимит - разбира се. Но кому са нужни 47 фирми? Верно ли нямаш грам понятие какво се прави по този начин? А тук схемата е пък толкова тъпа, че няма накъде...

На мен схемата ми е ясна и познавам много народ които я ползват. Вярно никой не си е кръщавал фирмите по нейният начин, но... С кое точно нарушава закона?
Link to comment
Share on other sites

На мен схемата ми е ясна и познавам много народ които я ползват. Вярно никой не си е кръщавал фирмите по нейният начин, но... С кое точно нарушава закона?

 

Ванка, защо задаваш тоя въпрос? Разбира се не нарушава закона ТЕХНИЧЕСКИ. Но за всеки един данъчен, ако и да е малоумен е ясно за какво е схемата. Която пък личи от 100000км, че е правена от дебил или изключителен нагляр. Самият аз съм втрещен - защо 47? Но не мисля да влагам време да разнищвам. Явно и за 47-те някой подава поне нулеви декларации. Липсва много информация. Но това е пример за потресающа тъпота не само на циганетата, но и на НАП, които трябваше да разкостят тоя казус - с какво например 47 проверки нарушават закона? Или една на 47 фирми? За 2-3 часа ще ги светна ако имам информацията, както и всеки с някаква мисъл в главата, разбира се. Има вероятност да е почната схема и да не е осъществена изобщо. Но след като не са закрити, тия 47 фирми седят в регистъра като съществуващи и някой ги обгрижва. Не че нещо, ама някои милирадери нямат 47 фирми. Защото фирмите са тежест ако не вършат работа. А циганката от Раковски си олепила и измисления прякор там... Хем е за смях, хем да заплаче човек...  

Link to comment
Share on other sites

Ванка, защо задаваш тоя въпрос? Разбира се не нарушава закона ТЕХНИЧЕСКИ. На за всеки един данъчен, ако и да е малоумен е ясно за какво е схемата. Която пък личи от 100000км, че е правена от дебил или изключителен нагляр. Самият аз съм втрещен - защо 47? Но не мисля да влагам време да разнищвам. Явно и за 47-те някой подава поне нулеви декларации. Липсва много информация. Но това е пример за потресающа тъпота не само на циганетата, но и на НАП, които трябваше да разкостят тоя казус - с какво например 47 проверки нарушават закона? Или една на 47 фирми? За 2-3 часа ще ги светна ако имам информацията, както и всеки с някаква мисъл в главата, разбира се. Има вероятност да е почната схема и да не е осъществена изобщо. Но след като не са закрити, тия 47 фирми седят в регистъра като съществуващи и някой ги обгрижва. Не че нещо, ама някои милирадери нямат 47 фирми. Защото фирмите са тежест ако не вършат работа. А циганката от Раковски си олепила и измисления прякор там... Хем е за смях, хем да заплаче човек...  

За смях са некадърната държавна администрация, която работи само по поръчка. Това си е очевидна подигравка с тях!

Link to comment
Share on other sites

Разбира се не нарушава закона ТЕХНИЧЕСКИ.

Е как се нарушава тогава и за какво да я хванат?

Не е забранено да си отваряш и закриваш фирмите. Не знам само защо толкова бяга от това да е регистрирана по ддс. По - изгодно ще и е отколкото да обслужва толкова фирми.

 

 

"Апел за размисъл. Хипотетично погледнато, ако прокуратурата докаже вината на Мегз и да речем не дай си Боже да я осъдят ефективно, не мислите ли, че това няма да е хуманно. Спрямо другите, имам предвид, които ще са затворени с нея?" Това написа в социалната мрежа Фейсбук известният водещ на "Дарик радио" Драгомир Симеонов.

Link to comment
Share on other sites

Е как се нарушава тогава и за какво да я хванат?

Не е забранено да си отваряш и закриваш фирмите. Не знам само защо толкова бяга от това да е регистрирана по ддс. По - изгодно ще и е отколкото да обслужва толкова фирми.

 

Да ти цитирам и на тебе освен сръбския лаф... Не знам вече. Ако не подаваш декларации има глоба и не е малка. И не мисли, че тая тъпа патка върши нещо - някой друг стои отзад, а дебилката подписва спрямо кой знае какви обещания. За бушони не си ли чувал? Да те уча ли как фирми с безимотни неграмотни цигани собственици прекарват милиони, десетки милиони? По-модерния вариант е Георгиус Георгиу. 

Link to comment
Share on other sites

Да ти цитирам и на тебе освен сръбския лаф... Не знам вече. Ако не подаваш декларации има глоба и не е малка. И не мисли, че тая тъпа патка върши нещо - някой друг стои отзад, а дебилката подписва спрямо кой знае какви обещания. За бушони не си ли чувал? Да те уча ли как фирми с безимотни неграмотни цигани собственици прекарват милиони, десетки милиони? По-модерния вариант е Георгиус Георгиу.

Известни са ми схемите. Говоря, че с това да има много фирми за да избегне регистрация по ддс, не нарушава закона. Никой не може да я спре примерно на 40 000 оборот да прекрати дейност и да си направи нова фирма и да почне "от начало". Заково не е изобщо трудно.
Link to comment
Share on other sites

Схеммите не са непременно и задължително само за ДДС.

И това е така. Вече обаче има закон с който да се гонят и предишни собственици на фирми които са ги прехвърлили заради задължения.
Link to comment
Share on other sites

И това е така. Вече обаче има закон с който да се гонят и предишни собственици на фирми които са ги прехвърлили заради задължения.

 

Нали ти казвам, че не ми се задълбава да анализирам циганските глупости. Не знам кога са почнали, каква схема точно са планирали и най-вече дали нещо са свършили изобщо. Но от Луната се вижда за какво иде реч. 

Link to comment
Share on other sites

49662968_2178101892241581_27000272349655

 

Това е спецполицай Александър Лонгочев от СПС-София. Телевизиите няма да Ви го покажат. Този "православен пират" превзе на абордаж танкера БАДР в униформата на мутра на Ториното, придружен от официални полицаи в униформи с герба на клета Сома... пардон, България. Колко още полицаи-мутри е имало на кораба, министър Маринов? Ще кажете ли, или ще отричате, както подобава на бивша мутра на Мето Илиенски? На кой не му е ясно вече, че в България властта е мафия и мафията е на власт? Ето едно от нейните лица. Порадвайте му се.
Лонгочев е дългогодишен кадър на МВР. Дори е бил награден за шофьорски умения по времето на Запалката.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...