Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Сега нека си представим, че са видяли как 2-ма мъже се целуват и решат, че е модерно. 

 

Аз съм засегнал този казус по-горе. Като съм дал и още два примера, които децата биха последвали пред това, да правят неща, които не искат да правят, защото са ги видяли някъде.

 

Дори и да го направят един път - какво? Аз като малък гонех момиченцата в детската градина. Това да не е нормално на 5 годишна възраст? Не защото така съм видял, а защото така ми е дошло.

Ти колко неща правиш, защото някой друг ги прави, а не защото ти харесва или си решил, че ти искаш да ги правиш?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дори и да го направят един път - какво? Аз като малък гонех момиченцата в детската градина. Това да не е нормално на 5 годишна възраст? Не защото така съм видял, а защото така ми е дошло.

Ти колко неща правиш, защото някой друг ги прави, а не защото ти харесва или си решил, че ти искаш да ги правиш?

 

Щом ти е дошло от вътре няма проблем :) То ако става на въпрос и аз си спомням едно момиче от деската градина :) Даже смешното беше, че се запознахме наново и  тя не помнеше. :)

 

Ами мисля, че когато си на 27 и правиш неща, защото другите ги правят, а не защото ти харесват е проблем (освен работата разбира се). Но на някоя лапетия на 3-4-5 години пробва всичко до което може да се добере или види :)

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Аз като малък гонех момиченцата в детската градина.

 

Всичко ще си кажеш ти...кой знае още какви си ги творил като малък. :laughing1:

 

Сега предлагам да спрем с хомо-темата, защото вече има рапорт, че много се офтипикства тука...то и друг рапорт от същия човек имаше още преди месец, ама от любопитство съм го оставил да отлежава, за да видя кой кога ще го види и ще направи нещо. :P

 

--------------------------------------

 

Сега по темата - политиците почти никога не се вслушват в мнението на специалистите и си действат чисто политически, което в много случаи води до това, което вече е в момента...и между другото пак става дума за толерантност. ;)

 

Радикалният ислям надделява заради криворазбрана толерантност

Link to comment
Share on other sites

Дори и да го направят един път - какво? Аз като малък гонех момиченцата в детската градина. Това да не е нормално на 5 годишна възраст? 

 

Според зависи целта на гонитбата, но при висчки положения е НОРМАЛНО. Ако гонеше момченцтата, щеше да е НЕНОРМАЛНО.

Link to comment
Share on other sites

за наш късмет пак не ни споменават в заплахата...

 

То нас кой ли изобщо ни :hump:за нещо, че и тия...ама с разни идиоти дето искат еднопосочен билет до Рая ще стигнат и до нас де...въпрос на време при тази политика, която САЩ и ЕС водят...

Link to comment
Share on other sites

А, то като нищо и организацията им тук да е българска. Я бомбата не я доставят навреме, я детонатора китайски, я настроен по китайско време, я колата-бомба не запали, или аварират в дупка на улицата на път за мястото...

Link to comment
Share on other sites

кАжи честно... Държавата строи бардак, че и се хвали... Баси майката...

Как реши, че държавата го строи? Частен проект на концесионера на гарата е.
Link to comment
Share on other sites

0000344158-article2.jpg (снимката е линк) Аз като ви разправям, че полицаите са педали, вие не ми вярвате :lol:

Двамата издънили се полицаи остават в ареста - други двама, все още неосъзнати :lol:

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Изолациите отвън си горят! В едно немско журналистическо разследване видях как уж негоримия стиропор, който и там слагат по блоковете, всъщност се води, че "отбягвал" огъня, демек се отдръпвал от него. Ама накрая се запали с клечка кибрит пред погледа на собственика на фирмата производител.

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Мигрантите, катастрофирали на „Тракия”, влезли у нас със… стълба

Друго си е да построиш ограда за охрана на границата за над 100 милиона, която се преодолява със обикновена стълба

Link to comment
Share on other sites

Двама от организаторите на канала – афганистанецът Фарух Уафа и мъжът, осигурил микробуса убиец Никола Спасов, поискаха Апелативният съд в Пловдив да ги пусне на свобода.

 

Упс.

А иначе тези милиони нали не си мислите,че са за това,за което се говори?!Тези пари както доста неща през последния четвърт век и повече са захранили нечии сметки.

Link to comment
Share on other sites

Мигрантите, катастрофирали на „Тракия”, влезли у нас със… стълба

Друго си е да построиш ограда за охрана на границата за над 100 милиона, която се преодолява със обикновена стълба

 

 

И да разходиш разни идиоти и себе си - ТОП идиота - с хеликоптер, за да я видиш. Като ПРЕДНИЯ ден раздуеш в целия свят, че ще го правиш, така щото де що има пиян, заспал или случайно пропущащ колонки митничар да знае. На бас днес са били всички на работа без изключение. 

 

А топ уродливият ненормалник щял да се кълне доживот в тая ограда. Добре че има хора като Кево дето помнят такива изцепвания в пясъка. Ебати и дебила е тоя!!! 

Link to comment
Share on other sites

Упс.

А иначе тези милиони нали не си мислите,че са за това,за което се говори?!Тези пари както доста неща през последния четвърт век и повече са захранили нечии сметки.

Е не според мен са си баш за оградата, ама знаеш ли ако ти решиш да си правиш такава недей ползва тяхната фирма, аз ти обещавам да ти направя по-яка за максимум 90 милиона :D

 

И да разходиш разни идиоти и себе си - ТОП идиота - с хеликоптер, за да я видиш. Като ПРЕДНИЯ ден раздуеш в целия свят, че ще го правиш, така щото де що има пиян, заспал или случайно пропущащ колонки митничар да знае. На бас днес са били всички на работа без изключение. 

 

А топ уродливият ненормалник щял да се кълне доживот в тая ограда. Добре че има хора като Кево дето помнят такива изцепвания в пясъка. Ебати и дебила е тоя!!! 

Абе той идиот, идиот, ама май ние сме още по-големите идиоти, защото ние плащаме тая пародия и само цъкаме с език... В дугите държави поне мислят малко по-сложни и завоалирани схеми за крадене, тук направо старомодно и елементарно - бам фалит на една от големите банки и никой в затвора за това! Голяма част от хората забравиха вече за престъплението КТБ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...