Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Правилно! При мен ситуацията е малко по-различна, понеже не съм работодател и не водя интервюта за работа, но пък извършвам аудио услуги (най-общо казано), но и мен също не ме касае кой с кого си ляга когато имам такъв насреща и идва за някаква работа - интересува единствено да се свърши работата както трябва, да е точен, да си плаща и да не иска невъзможни неща - все работи, които изисквам от всеки, с когото работя. ;)

точно заради това имаме колосални гей паради. Щото на никой не му пука. Докато ако е забранено със закон. Ясно и точно и край. Ебал съм ги в педалите, гниди отровни. Никакви права за тях. Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Интересно ми е какво отбелязват тия същества на въпроса за пол: М или Ж?

 

Половата принадлежност няма много общо със сексуалните предпочитания - тоя въпрос трябва да го зададеш към травеститите. ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе нека си имат права, Стефче, нямам против. Ама да не ми се вовират в лицето, във всеки филм, сериал, фестивал и т.н. Дори и това бих приел ако не се парадира умишлено. 

 

Все пак на болен не можеш отказа съществуване и лечение... Или поне не редно, та ни се качиха на главите...

Link to comment
Share on other sites

Ама да не ми се вовират в лицето, във всеки филм, сериал, фестивал и т.н.

 

...хеле пък в детски анимационни филмчета на Дисни. ;)

Аз и затова съм против осиновяването на деца от гей двойки, понеже едно малко дете лесно може да го манипулираш чрез подходящо възпитание (вкл. и сексуално) когато ти е подръка 24 часа в денонощието, щото далеч не всички гейове са се родили такива... :moon:

Link to comment
Share on other sites

Магданозе, ние тия природни случаи ги знаем, ама искам да ми говориш не през куп за грош, а в проценти и с цитати, че да ги видим тия примери дето ги даваш дали са правило или са просто статистически изключения, щото и Природата прави грешки понякога...за пример винаги давам човешкия род. ;)

 

 

Тъкмо щях да му тегля една на Митко... Ти си го казал преди мене. 

 

Мите, я раздуй тая тъпотия за пингвините, че аз съм прост и не го знам тоя момент. За сметка на това съм любопитен. 

 

ЕДИТ: Пешо, аз от 3 седмици споря с един пропедер и простичко питам - КЪДЕ Е ПАРАДА НА НОРМАЛНИТЕ? Отговор няма и се гъне като червей... 

Примерно:

 

http://nauka.offnews.bg/news/Biologiia_16/Homoseksualnostta-v-zhivotinskiia-sviat_2399.html

https://www.vesti.bg/razvlechenia/lyubopitno/tymnata-strana-na-pingvinite-6048036

Разровете още, има достатъчно много статии, гледайте Animal Planet, NATGEO Wild. Ще научите много интересни и "нормални" природни факти.

Link to comment
Share on other sites

Чета за мнението на тоя Рагин и се чудя що за боклуци са се настанили по върховете на браншовите организации...Пожелавам му него и близките му да ги ритат така животинската брутално.После някой да обяснява бройката и характера на групите агресивни ненормалници по този свят.

Благой Рагин призова да забравим за ритнатата камериерка, за да не загубим шведските туристи
Link to comment
Share on other sites

Чета за мнението на тоя Рагин и се чудя що за боклуци са се настанили по върховете на браншовите организации...Пожелавам му него и близките му да ги ритат така животинската брутално.После някой да обяснява бройката и характера на групите агресивни ненормалници по този свят.

Благой Рагин призова да забравим за ритнатата камериерка, за да не загубим шведските туристи

Направо и свирка да му направи на шведа, а може да му даде и да го опъне.

А, на родните хотели да сложат табелки:

За шведи - всичко може. Шведите може да режат и глави като джихадисти. Безнаказано. Щото са шведи!

Link to comment
Share on other sites

"Клиентите са 17 типа и според нашите правила те винаги трябва да бъдат посрещани с усмивка. Неписаните правила са: „С клиент не се спори“, „клиентът винаги е прав“ и третото правило – "усмивката винаги е задължителна".

 

Niama video ot tova kak kre6tiah, 4e iskah da ubia klienta i, 4e go 4akam da si otvori vratata, za da go ritam dokato toi zvani na picariata. Mami4kata im gnusna. Vinagi sa pravi li. Kak mi se razmina togava - ne znam. 3 godini po-kasno, o6te me govoriat s tozi slu4ai. A az napusnah predi pone 2.5 godini.

Link to comment
Share on other sites

 Докато ако е забранено със закон. Ясно и точно и край. Ебал съм ги в педалите, гниди отровни. Никакви права за тях.

 

На какво основание да е забранено със закон?

 

---------

 

За Шведа просто нямам думи. Това е невероятно..

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

От стената на българския режесьор Максим Генчев.

 

Соросоидите ми предлагат финансиране филм за Ботев, по техен сценарий!

Синопсисът, по който "трябвало" да работя:

"След като хваща жена си в изневяра, той отмъква семейните бижута, напуска града и се добира до Букурещ, където се отдава на пиянство и разврат... Там, лидерите на ДД (добродетелна дружина) го свързват с френската легация, поради високите му езикови знания и започва да работи като преводач и редактор във финансиран от французите вестник. Запознава се с истинският автор (поет-гарибалдиец), на така наречената - Ботева поезия и белетристика, които престъпния му ум преработва и адаптира като своя...."

Тук спирам. Останалото е още по-ужасно!

Link to comment
Share on other sites

На какво основание да е забранено със закон?

 

---------

 

За Шведа просто нямам думи. Това е невероятно..

Рагин е притеснен: Да не обидим шведските туристи с шума около ритнатата камериерка - доста показателно май за отношението към служителите на морето. Ще те бият, ще те плюят ама ще тръпиш, да не вземат да се обидят...

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Рагин е притеснен: Да не обидим шведските туристи с шума около ритнатата камериерка - доста показателно май за отношението към служителите на морето. Ще те бият, ще те плюят ама ще тръпиш, да не вземат да се обидят...

 

Доста показателно за отношението към нацията като цяло, а не само за персонала.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Комунистите им все са виновни..., нищо че комунисти отдавна няма

Cover_1490776229-364x205.gif

 

Комунисти нямало... то други няма...

 

Иначе лично мнение - най-дискриминираното нещо на света е хетеросексуален работещ бял мъж. Да кихне, ще се окаже, че дискриминира някой, който не отговаря на горното описание...

Link to comment
Share on other sites

На какво основание да е забранено със закон?

На основание мнозинството при така формираното обществено мнение.

Законите отразяват именно него.

 

Синоними на Закон:

обичай, обред, традиция, норма, критерий

и ред други.

Комунисти нямало... то други няма...

 

Иначе лично мнение - най-дискриминираното нещо на света е хетеросексуален работещ бял мъж. Да кихне, ще се окаже, че дискриминира някой, който не отговаря на горното описание...

Сериозно? Твърдиш, че комунистите за 40 години са претопили всичко през последните 13,5 века?

Няма нормални хора, мен ако питаш.

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

На основание мнозинството при така формираното обществено мнение.

Законите отразяват именно него.

 

Синоними на Закон:

обичай, обред, традиция, норма, критерий

и ред други.

 

Ти шегуваш ли се? Мнозинството определя законите? Че то ако беше така, щяхме да сме измрели до сега в тая държава, а и на тая планета.

На кой и как вреди хомосексуализмът като ориентация? Анти-вексърството като идеология вреди МНОГО ПОВЕЧЕ на човечеството от хомосексуализмът.

 

Оправете си приоритетите и стига сте се обсебвали кой, къде си бута пениса. Притеснително е.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

На кой и как вреди хомосексуализмът като ориентация?

 

На мен не ми пречи, но за Чефо например не съм много сигурен - със сигурност му вреди на нервите. :lol:

Като оставим настрана майтапа, се сещам за кого би могло да е вредно и даже вече съм го споменал по-горе - за осиновените деца от хомосексуални семейства. ;) Не казвам, че 100% ще бъде вредно, защото това си зависи от възпитанието и конкретното хомо-семейство, а и от податливостта на съответното дете, понеже знаем, че всички хора са много различни дори от малки. Рискът в този случай обаче си остава. То е като при цигарите...няма гаранция, че ако не пушиш няма да се разболееш от белодробен рак, както и че ако пушиш, непременно ще се разболееш, но понеже има риск за пушещия и околните - затова и са тези забрани и кампании срещу пушещите. :)

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми пречи, но за Чефо например не съм много сигурен. :lol:

Като оставим настрана майтапа, се сещам за кого би могло да е вредно и даже вече съм го споменал по-горе - за осиновените деца от хомосексуални семейства. ;)

 

Щото децата в хетеросексуалните семейства са цъфнали и вързали!

 

Хомосексуалните семейства са много по-щастливи и здрави, отколкото хетеросексуалните семейства, в голяма част от които има психическо и физическо насилие, изневери и всякакви други такива нездрави за децата неща.

 

Тия цветущи гейове, които ви се мотат пред очите сега и парадират, са като лъскавите и напудрени жени. Всеки ги иска за малко, а в последствие остават самички. В случая с гейовете, може да им мине и модата, и да се преориентират към нещо друго. Напомня ми за тийнейджърите, които слушат електронна музика в един момент и са СУПЕР, ГИГА запалени, а след 3-4 години вече слушат нещо друго и модата на електронната музика е минала. За много хора хомосексуалността е временна мода, която ще отмине. Именно голяма част от тези хора са тези, които настояват да се вижда и да има показност.

Link to comment
Share on other sites

В същност спора не е точно този,а тръгна оттук:

 

В Онтарио (Канада) отнемат децата на семейства които са против педерастите, лесбийките и траверсите. В момента властите там се опитват да прокарат закона Bill 89. Да ви са чистити новите либерали.

 

 

Много хубаво правят. Отнемането на децата е малко радикално, но идеята за наказанието е окей.

Пичове,аз бях шокиран като го прочетох това.Отнемане на деца като репресивна мярка заради мнение?!..

Link to comment
Share on other sites

Пичове,аз бях шокиран като го прочетох това.Отнемане на деца като репресивна мярка заради мнение?!..

 

Защо си цитирал моето мнение? Аз ясно съм написал, че отнемането на деца е радикална мярка в случая.

Link to comment
Share on other sites

Щото децата в хетеросексуалните семейства са цъфнали и вързали!

 

Хомосексуалните семейства са много по-щастливи и здрави, отколкото хетеросексуалните семейства, в голяма част от които има психическо и физическо насилие, изневери и всякакви други такива нездрави за децата неща.

 

Тия цветущи гейове, които ви се мотат пред очите сега и парадират, са като лъскавите и напудрени жени. Всеки ги иска за малко, а в последствие остават самички. В случая с гейовете, може да им мине и модата, и да се преориентират към нещо друго. Напомня ми за тийнейджърите, които слушат електронна музика в един момент и са СУПЕР, ГИГА запалени, а след 3-4 години вече слушат нещо друго и модата на електронната музика е минала. За много хора хомосексуалността е временна мода, която ще отмине. Именно голяма част от тези хора са тези, които настояват да се вижда и да има показност.

Е кои са тия, дето са педали няколко години докато е модерно и после не са??? Аз за такива не съм чувал?

Link to comment
Share on other sites

Няма нормални хора, мен ако питаш.

 

Така си е - кът са.

 

Ти шегуваш ли се? Мнозинството определя законите? Че то ако беше така, щяхме да сме измрели до сега в тая държава, а и на тая планета.

На кой и как вреди хомосексуализмът като ориентация? Анти-вексърството като идеология вреди МНОГО ПОВЕЧЕ на човечеството от хомосексуализмът.

 

Оправете си приоритетите и стига сте се обсебвали кой, къде си бута пениса. Притеснително е.

 

 

Щото децата в хетеросексуалните семейства са цъфнали и вързали!

 

Хомосексуалните семейства са много по-щастливи и здрави, отколкото хетеросексуалните семейства, в голяма част от които има психическо и физическо насилие, изневери и всякакви други такива нездрави за децата неща.

 

Тия цветущи гейове, които ви се мотат пред очите сега и парадират, са като лъскавите и напудрени жени. Всеки ги иска за малко, а в последствие остават самички. В случая с гейовете, може да им мине и модата, и да се преориентират към нещо друго. Напомня ми за тийнейджърите, които слушат електронна музика в един момент и са СУПЕР, ГИГА запалени, а след 3-4 години вече слушат нещо друго и модата на електронната музика е минала. За много хора хомосексуалността е временна мода, която ще отмине. Именно голяма част от тези хора са тези, които настояват да се вижда и да има показност.

 

Ангеле, ти луд ли си или на луд се правиш? Че кой ако не мнозинството (макар и манипулирано и контролирано) решава? Стринка ти? Братчед ми? 

 

Аз лично ВЪЗПРИЕМАМ хомосексуализма, но НЕ ГО ХАРЕСВАМ. Все повече все убеждавам, че ти си влюбен в него поради някаква причина. Кво се хабиш да ходиш по чалгите и да НЕ праскаш коври, направо си земи едно 'арно мОмче и си готов!  

 

Е кои са тия, дето са педали няколко години докато е модерно и после не са??? Аз за такива не съм чувал?

 

Мани, мани, тва беше сериозна пръдня...

Link to comment
Share on other sites

Нищо относително няма. Просто той не може да предложи друго, демек - няма избор. Щото ако не прави анален секс... какво му остава?

Относителни неща има само при нерешителните хора и при тези с липса на собствено мнение.

Има има, ако се замислиш. Дал съм няколко примера по-напред в темата.

Моето нормално и нормалното на един мюсюлманин може да са много различни неща. Но все нормални.

 

 

На мен не ми пречи, но за Чефо например не съм много сигурен - със сигурност му вреди на нервите. :lol:

Като оставим настрана майтапа, се сещам за кого би могло да е вредно и даже вече съм го споменал по-горе - за осиновените деца от хомосексуални семейства. ;) Не казвам, че 100% ще бъде вредно, защото това си зависи от възпитанието и конкретното хомо-семейство, а и от податливостта на съответното дете, понеже знаем, че всички хора са много различни дори от малки. Рискът в този случай обаче си остава. То е като при цигарите...няма гаранция, че ако не пушиш няма да се разболееш от белодробен рак, както и че ако пушиш, непременно ще се разболееш, но понеже има риск за пушещия и околните - затова и са тези забрани и кампании срещу пушещите. :)

Интересно е, че няколко пъти в разговора се прокрадва идеята, че сексуалността е нещо което можем да си изберем. Не знам за вас, но пред мен никога не е стоял въпроса - аз хетеро или хомо съм? 

Сами знаем, че не никой възпитава детето си да бъде обратно, до скоро в анимациите нямаше и намек за нещо нестандартно, за сметка на това хетересексуалността е навсякъде. Не е ли е странно, че въпреки това обратните съществуват? 

Ако възприемем, че сексуалността се влияе от семейната обстановка, и че хомосексуалността е нещо ненормално/грешно/счупено, то стигаме до извода, че в хетеросексуалните семейства има бъг който води до създаването на счупени продукти. :)

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Ако възприемем, че сексуалността се влияе от семейната обстановка...

 

Май си прочел поста ми през ред, както дедо обикновено чете постовете. ;)

 

Съответната ориентация в сексуалността би могла да се провокира ако от бебе си възпитаван от хомосексуалисти! Но може и да не се провокира - всичко си зависи от конкретния човек, конкретното хомо-семейство, начина му на живот и начина му на възпитание, податливостта на детето и т.н., но вече започвам да се повтарям...

 

П.П. И защо трябва да се прокрадва някаква идея, след като това е доказан медицински факт - ако от малък са те отгледали кучета, неминуемо ще придобиеш черти от начина на живота на кучетата...примери колкото искаш...в Русия например. Та, ако си отгледан от хомосексуалисти, които са да кажем...с малко по-разюздано поведение (такива има предостатъчно) и от най-малка възраст гледаш само подобни хомо-сцени - защо да не кривнеш в по-късна възраст след такова стабилно и многогодишно "възпитание"? :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...