Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Според мен хомосексуалните наблягат прекалено много на 'сексуалното' (разбирай секса и свирките) и това го виждаме директно или индиректно на гей-парадите...да не говорим пък на тотално извратени паради като онзи от линка на Асен. Аз, като любител-палеонтолог ( :P ) съм разбрал едно: Природата, развивайки видовете, си го е казала още преди милиони години - за всяко живо същество от по-висшите видове е нормално постоянното търсене на храна и вода...и от време на време търсене на индивиди от противоположния пол, с цел продължаване на вида. Всичко останало са изключения и ненормалности...за природата де... ;)

Link to comment
Share on other sites

Според мен хомосексуалните наблягат прекалено много на 'сексуалното' (разбирай секса и свирките) и това го виждаме директно или индиректно на гей-парадите...да не говорим пък на тотално извратени паради като онзи от линка на Асен. Аз, като любител-палеонтолог ( :P ) съм разбрал едно: Природата, развивайки видовете, си го е казала още преди милиони години - за всяко живо същество от по-висшите видове е нормално постоянното търсене на храна и вода и от време на време търсене на индивиди от противоположния пол, с цел продължаване на вида. Всичко останало са изключения и ненормалности...за природата де... ;)

 

Понеже обикновено моите приказки се изопачават или доукрасяват, СИЛНО се надявам да те чуят теб, сенсей.

Link to comment
Share on other sites

Не бе, нека си се праскат отзад и да си въртят свирките, ама да не ми се правят постоянно на дискриминирани, че да си оправдават ежегодните паради. Искам да бъда правилно разбран - нямам нищо против да комуникирам с обратни, стига да не ми мятат постоянно китки насам-натам и да парадират на целия свят какви са и колко са нестандартни.

Link to comment
Share on other sites

Педалите да си живуркат, ама да ми ги показват в анимацията на детето ми е прекалено! Това е от филмче на Дисни: Disney_gay_kiss_810_500_55_s_c1.jpg

Аман с тая защита на низвегнатите бе! То вече като си нормален бял хетеросексуален човек имаш най-малко права! 

 

ШВЕДСКИ ТУРИСТ РИТА В ГЛАВАТА КАМЕРИЕРКА В СЛЪНЧЕВ БРЯГ - арестували го и си го пуснали след малко да си ходи на плаж... Къде са сега световните медии, които ревяха как "българин", който се оказа грозен мангал, рита жена без причина???!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Аз си подозирах, че тоя е някакъв нервак...

 

Седем пъти стрелял бившият военен по съседа си и двата му питбула

 

......Бащата слязъл пред блока, в този момент се появил 56-годишният Димитър. Той стрелял първо по децата, но не ги улучил. След това прострелял в крака Балев, после и едното куче.

"Дъщеря ми се обади, беше много притеснена, каза, че някакъв човек крещял по тях: "Ще ви изтрепя". Те разхождаха кучетата долу. Два питбула имаме. Всички наоколо знаят, че животните не са агресивни. Децата в махалата са израснали с тях. Отидох навън при децата. В този момент той се появи с боен пистолет и стреля. Първо стреля по децата. За щастие не ги улучи. После стреля по мен. Рани ме в крака, аз паднах на земята, започнах да вия от болка. Кучетата веднага дойдоха при мен и легнаха. Той продължи да стреля по тях, изпразни цял пълнител, въпреки че животните бяха легнали до мен и можеше пак да ме улучи..."

Link to comment
Share on other sites

w00x-е,утре някое гейче ще те гледа с лошо око,че не му пускаш.Are you ready?

 

Редовно ме заговарят хомосексуалисти заради начина, по който се обличам или защото просто ме харесват на външен вид.

Просто им казвам, че харесвам жени и животите ни си продължават.

Да ги нагрубявам ли предлагаш? Какво по-различно мислиш, че ще се случи ако реагирам по-остро вместо да реагирам като нормален човек?

Link to comment
Share on other sites

Аз си подозирах, че тоя е някакъв нервак...

Поизлъгал е този в историята, защото един приятел живее в съседство и е чул цялата дандания - изстрели, викове от болка и това е, не е стрелял след това! Всички наоколо знаели, че не били агресивни? Доста добро оправдание! Демек аз мога да карам с 300, защото всички наоколо знаят, че до сега не съм се блъскал, така ли? Дали щеше да се стигне дотам, ако си разхождаха кучетата както повелява закона? Дали бащата не е тръгнал на бой, на изперкалия бивш военен?

Link to comment
Share on other sites

Педалите да си живуркат, ама да ми ги показват в анимацията на детето ми е прекалено! Това е от филмче на Дисни: Disney_gay_kiss_810_500_55_s_c1.jpg

Аман с тая защита на низвегнатите бе! То вече като си нормален бял хетеросексуален човек имаш най-малко права!

 

ШВЕДСКИ ТУРИСТ РИТА В ГЛАВАТА КАМЕРИЕРКА В СЛЪНЧЕВ БРЯГ - арестували го и си го пуснали след малко да си ходи на плаж... Къде са сега световните медии, които ревяха как "българин", който се оказа грозен мангал, рита жена без причина???!

Нещата отдавана са "прекалили". Тука съда като легализира педалщината... Все едно се намери лек за рак и спин. Нелепо е. Огън да ги изгори всички.

 

Щом и в детските ги показват, значи педерастията вече е на пиедестал. Ма не ме учудва... Толкова много народ само тука казаха, че не им пука. В това отношение евала на Путин.

Редовно ме заговарят хомосексуалисти заради начина, по който се обличам или защото просто ме харесват на външен вид.

Просто им казвам, че харесвам жени и животите ни си продължават.

Да ги нагрубявам ли предлагаш? Какво по-различно мислиш, че ще се случи ако реагирам по-остро вместо да реагирам като нормален човек?

аз ми писна дава блокирам един педал, който иска да го шибам. В началото не ми пукаше, после почнах да се дразня яко и накрая мисля да му тегля шутовете ако го видя. Супер гнусно е. Ела вика да ти духам. Абе мама ти педалска, измет долна. Дигнах кръвно
Link to comment
Share on other sites

Много си се развълнувал. На мен не си позволяват да ми говорят/пишат такива неща. Имаше само един, на който много любезно му написах, че не харесвам мъже и той престана да ми пише след втория път. Промени си подхода. :D

Link to comment
Share on other sites

Абе к'во правите вие...на единия му предлагали свирки, другият пък получавал предложения в писмена форма...накъде отива този свят не знам. :lol:

Поради естеството на работата ми и аз познавам няколко от шоубизнеса, но поне докато сме работили нещо, всичките са били много готини и точни хора, които никога не са парадирали с нищо...за пример мога да дам Жоро Каучука или пък стилистите на Андреа...

Link to comment
Share on other sites

Я ми дай причина да слагаш нормален/и в кавички... Щото съм прост, но пък не бил счел за нормално да овъртиш една свирка на Емил Джасим - виждам, че требе челно да си говорим, понеже не се разбираме иначе... 

Както обясних по-горе, нормалното е много относително нещо.

Да правя свирки за мен не е нормално, за един хомосексуален може да е напълно нормално. А колкото и да ми се иска, не държа контрола над Нормалното. 

Link to comment
Share on other sites

Абе к'во правите вие...на единия му предлагали свирки, другият пък получавал предложения в писмена форма...накъде отива този свят не знам. :lol:

Поради естеството на работата ми и аз познавам няколко от шоубизнеса, но поне докато сме работили нещо, всичките са били много готини и точни хора, които никога не са парадирали с нищо...за пример мога да дам Жоро Каучука или пък стилистите на Андреа...

Миналата година във Фейсбук ми писа един, от фалшив женски профил, даже ми предлагаше пари за да ми правил свирки гадното педалче! Не ги знам кой са тези, които споменаш, но случая за който аз говоря не е изолиран, защото ми се е случвало и друг път, както и на други мои познати!

 

Простреляният от бившия военен в Тракия - един от тарторите на агитката на Локо Пловдив  - я този невиннната жертва се оказа футболен хулиган - 100% не е направил нищо за да провокира изперкалия чичка...
Link to comment
Share on other sites

Аз ти казах по-горе, че малко по малко случката ще се разнищи - кой какъв е бил, кой е бил нервен и кой кого е провокирал. ;)
 
А по повод неприключилата все още дискусия за "различните и правата им"...и доколко някой им ги нарушава - една кратка новина от Мадрид (моля не цъкайте на линкoвете! :evil):
 

Мадрид подгрява за световния гей парад чрез светофари, на които са показани двойки от един и същи пол.
Предвидено е 72 от новите светофари да бъдат инсталирани на централни места в испанската столица.
Това е част от подготовката за гей парада на 23 юни, но светофарите ще останат и след провеждането му.
 
zx300_2984210.jpggay-pride-madrid2.jpg

 

П.П. Гледайки втората снимка от парада през 2015-та, се чудя дали в скоро време тия дето са хетеро няма да са малцинство...

Link to comment
Share on other sites

Ясене, много е простичко. НОРМАЛНОТО го е "измислила" природата и еволюцията. По селски - йебань има с цел размножаване. В цялата природа е така. Човекът решил обаче да ползва йебань и за удоволствие - ОК, няма проблем, силен участник съм. Содомията обаче НЕ Е НОРМАЛНА. От чисто биологична гледна точка дори. Това, че на меките китки им харесва да си пилят шпагите, не прави педерастията НОРМАЛНА, разбираш ли? Тя е НЕНОРМАЛНА. Не знам дали съществува начин да го обясня по-ясно... И аз дори съм сколонен да възприема таква АНОМАЛИИ, но не ги искам всекидневно в лицето си, капиш?

Това абсолютно не е вярно.Много видове в природата правят секс за удоволствие, а и освен това са хомосексуални.Примерно пингвините.Да не говорим, пък че има и данни за тюлени изнасилвачи...т.н. Има адски много примери в природата...но това което се определя за нормално, за една група хора, е ненормално за друга и както се спомена по-нагоре, тези "норми" се слагат от обществото, а колко са правилни и според кого е отделен въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Магданозе, ние тия природни случаи ги знаем, ама искам да ми говориш не през куп за грош, а в проценти и с цитати, че да ги видим тия примери дето ги даваш дали са правило или са просто статистически изключения, щото и Природата прави грешки понякога...за пример винаги давам човешкия род. ;)

Link to comment
Share on other sites

Магданозе, ние тия природни случаи ги знаем, ама искам да ми говориш не през куп за грош, а в проценти и с цитати, че да ги видим тия примери дето ги даваш дали са правило или са просто статистически изключения, щото и Природата прави грешки понякога...за пример винаги давам човешкия род. ;)

 

Тъкмо щях да му тегля една на Митко... Ти си го казал преди мене. 

 

Мите, я раздуй тая тъпотия за пингвините, че аз съм прост и не го знам тоя момент. За сметка на това съм любопитен. 

 

ЕДИТ: Пешо, аз от 3 седмици споря с един пропедер и простичко питам - КЪДЕ Е ПАРАДА НА НОРМАЛНИТЕ? Отговор няма и се гъне като червей... 

Link to comment
Share on other sites

Абе к'во правите вие...

А ти к'во правиш, ако водиш интервю за работа и "нещото" отсреща, още преди да се представи, започва с въпрос, дали ме притеснява неговата хомосексуалност?

Първият път не бях подготвен и машинално отговорих, че изобщо не ме интересува. В края на интервюто обаче, след като му обясних, че не отговаря дори на елементарните изисквания, "то" започна да скача, че понеже вече съм знаел неговите наклонности, затова съм го бил дискриминирал. Обясних му "най-любезно", че не става и за чеп за зеле, защото и за тая работа се иска чеп, а то(й) е пълна дупка. Последваха заплахи за съд, проверки и т.н.

Вторият път вече бях подготвен, та на подобен въпрос, зададен по същия начин, преди да започне интервюто, отговорих, че би ме притеснило, само ако смята тази си характеристика за най-важния пункт в CV-то си. Второто "нещо" сви джуджки, фръцна се и даже едно "довиждане" не каза. Стори ми се, че дори мярнах мъничка сълза в лявото око...

Link to comment
Share on other sites

Правилно! При мен ситуацията е малко по-различна, понеже не съм работодател и не водя интервюта за работа, но пък извършвам аудио услуги (най-общо казано), но и мен също не ме касае кой с кого си ляга когато имам такъв насреща и идва за някаква работа - интересува единствено да се свърши работата както трябва, да е точен, да си плаща и да не иска невъзможни неща - все работи, които изисквам от всеки, с когото работя. ;)

Link to comment
Share on other sites

Просто в момента, в който се каже, че човекът не става по еди-какъв-си параграф, той скача с предтекст дискриминация и хомофобско настроение на работодателя. Дай да се оправдаем, че сме некадърни или не знаем нещо, с ориентацията си, че така е най-лесно. Да си измиваме ръцете винаги с това.

Едно време по социология ни учеха за средностатистическия човек - мъж, на (мисля) 30 години, хетеро, бял, европеец.

Този индивид скоро (както каза някой), ще има най-малко права, ще трябва да прави не паради, а не знам какво, за да докаже на объркания свят, че такива хора още съществуват. Може и в музей да ни гледат като експонати в близките години.

Виж, Юсуф, какво странно име Ханс...

Виж го, виж го тоя, бял е, християнин, и е хетеро.

Не е лошо да си толерантен до момента, в който това не се обърне срещу теб.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Дали след години като правим хетеропаради ще защитават правата ни :lol:

 

?

?

?!

 

Тогава хетеросексуалните ще бъдат малцинство, а болшинството ще им го връща с лихвите. Нещо като сегашните "демократи". Комунистите им все са виновни..., нищо че комунисти отдавна няма (като оставим 0.01% оцелели по над 80 години, дето задниците си не могат да избършат след ходене по голяма нужда).

 

Интересно ми е какво отбелязват тия същества на въпроса за пол: М или Ж?

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

Абе к'во правите вие...на единия му предлагали свирки, другият пък получавал предложения в писмена форма...накъде отива този свят не знам. :lol:

Поради естеството на работата ми и аз познавам няколко от шоубизнеса, но поне докато сме работили нещо, всичките са били много готини и точни хора, които никога не са парадирали с нищо...за пример мога да дам Жоро Каучука или пък стилистите на Андреа...

Лекар ме е питал дали шибам педали. Вика длъжна съм. Викам и - не ги шибам. Вземи ми кръв и да се приключва.

В интервютата за работа бързат да казват, че нямат проблеми. В даунтаун в магазин на Зара си харесвам панталонче и единия продавач беше с ботуши с ток до над коляното. Гнусно ти е да го гледаш, камо ли да го питаш дали имат твой размер дрехи.

Link to comment
Share on other sites

Както обясних по-горе, нормалното е много относително нещо.

Да правя свирки за мен не е нормално, за един хомосексуален може да е напълно нормално. А колкото и да ми се иска, не държа контрола над Нормалното. 

Нищо относително няма. Просто той не може да предложи друго, демек - няма избор. Щото ако не прави анален секс... какво му остава?

Относителни неща има само при нерешителните хора и при тези с липса на собствено мнение.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...