Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Бих предпочел хомосексуалисти, които да вършат работа, пред нашите хетеросексуални красавци.

Айдееее...пидирасите...

 

То не че и наш'те не са 'пидираси', без значение че са хетеро, ама карай...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Бих предпочел хомосексуалисти, които да вършат работа, пред нашите хетеросексуални красавци.

Ирландия е в бум след Брекзита. Дъблин се разраства с огромни темпове. Имотите поскъпват, заплатите се вдигат. Фирми си местят офисите една през друга.

Нека са хомосексуалисти управляващите....

 

Ти нещо в Дъблин ли живееш, та говориш все едно е Пловдив? 

 

То не че и наш'те не са 'пидираси', без значение че са хетеро, ама карай... ;)

 

Кой ти каза, че са хетеро???

Link to comment
Share on other sites

Айдееее...пидирасите завзеха и Ирландия...да ме прощават гейовете (ако има такива тука :evil ).

Глей са!

Ако го играе таткото, бива. Ама ако го раздава като мама... Eбaнa им е мамата на ирландците...

Link to comment
Share on other sites

http://m.dir.bg/dnes/news/25859689/

Значи някакви лайна разхождат опасна порода кучета...без каишка и намордник, че и баща им излязъл да се репчи, аз ако бях щях да ги гръмна всичките. Има си наредба на общината как и къде се разхождат кучетата. Съответно има и глоби. Ако имаше държава изобщо нямаше да съществува тази новина, този инцидент. Баси...и тея лайна сега ще се пишат жертви...ами ако кучето нападне някой? Никакви правила не спазваме. Превърнали сме се в абсолютни кретени и малумници...или май винаги сме си били такива....

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Чакай сега,той е използвал НЕ ЗА САМООТБРАНА боен пистолет.Така не стават нещата.Не е хубаво,че са му отвърнали на забележката,ама това не са военни действия та да застрелва опонента си.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

В нашия закон, няма такова нещо като самоотбрана. Иначе си прав, но...кучетата трябва да са със съответните аксесоари...и като ти направят забележка трябва да замълчиш, а не да се правиш на мъж...

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

аз ако бях щях да ги гръмна всичките

.....

Никакви правила не спазваме

 

Не искам да те разочаровам, но по принцип има правила относно гърменето по хора ;)

Link to comment
Share on other sites

В нашия закон, няма такова нещо като самоотбрана. Иначе си прав, но...кучетата трябва да са със съответните аксесоари...и като ти направят забележка трябва да замълчиш, а не да се правиш на мъж...

Юрист ли си,че си търся такъв? :grin:

Link to comment
Share on other sites

Чакай сега,той е използвал НЕ ЗА САМООТБРАНА боен пистолет.Така не стават нещата.Не е хубаво,че са му отвърнали на забележката,ама това не са военни действия та да застрелва опонента си.

Стига глупости. Кучето трябва да е на каишка. В цял свят едно, само ние на опаки.

http://m.dir.bg/dnes/news/25859689/

Значи някакви лайна разхождат опасна порода кучета...без каишка и намордник, че и баща им излязъл да се репчи, аз ако бях щях да ги гръмна всичките. Има си наредба на общината как и къде се разхождат кучетата. Съответно има и глоби. Ако имаше държава изобщо нямаше да съществува тази новина, този инцидент. Баси...и тея лайна сега ще се пишат жертви...ами ако кучето нападне някой? Никакви правила не спазваме. Превърнали сме се в абсолютни кретени и малумници...или май винаги сме си били такива....

Добре е направил. Всеки тръгнал на бияч да се прави в нашата родина и то когато е в грешка - си заслужава съдбата.

 

Едит. Клипа с резака и булката.. Който търси - намира. Вместо да си вържат кучетата, сега ще ги погребват.

Аз също умирам от страх като видя развързан питбул и Грам не ме интересува какви клипчета има в нета.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Може и да си заслужава съдбата, но и тоя дето вади пистолет и стреля си заслужава затвора. Ами ако детето ти в тоя момент играе наоколо, а куршумът рикошира и го убие - пак така ли ще разсъждаваш?

Link to comment
Share on other sites

Може и да си заслужава съдбата, но и тоя дето вади пистолет и стреля си заслужава затвора. Ами ако детето ти в тоя момент играе наоколо, а куршумът рикошира и го убие - пак така ли ще разсъждаваш?

станаха много акота. Тогава бих посветил живота си да отнема неговия или на детето му. По един или друг начин. Щях да карам "пиян" и после д правя сделки като го блъсна ;)

 

Ако има добър адвокат трябва д го изкара на самоотбрана. 2 развързани питбула и 3ма срещу 1

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Не искам да те разочаровам, но по принцип има правила относно гърменето по хора ;)

 

Мога да ти кажа и как изчезват по елементарен начин, но като знам каква си кифла - ни оръжие имаш, ни правилата знаеш  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Никакви правила няна. Стреля се както ти е угодно и после се отърваваш спрямо това, колко ти е читав адвоката. И не, не съм юрист, но чета много. Също така имам много близък адвокат. И той каза, че би ги разстрелял на място. За кучетата говорим....а не се знае и този простреляния как си е заслужил стрелбата по него. Но въпреки това, ние в България нямаме закон, който оправдава неизбежната самоотбрана. Дори и да не си виновен и да си се опитал да се самосъхраниш, пак си виновен и подлежиш на съдебно преследване....Ето това е тъпнята...

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Правилно ли разбирам, че според теб в конкретния случай самият факт, че кучетата са без каишка, е основание за стрелба? Ако е имало насъскване, разбира се, но поне аз не намирам такава информация. Разгледах коментарите в няколко сайта, шокиран съм колко много хора смятат, че това е било адекватна реакция. Все едно сме в Дивия Запад, баси.

Link to comment
Share on other sites

Не разбира се. Идеята ми беше такава, че ако имаше кой да прилага законите и наредбите, и кой да следи стриктно за тяхното прилагане, както и ако имахме малко самосъзнание и наченки на общество, никога нямаше да се стигне до този инцидент. Но ей го, две лайна разхождат питбули, все едно живеят сами на планетата. И не се съобразяват с нищо. Общинска охрана работи от осем до пет, а полицията изобщо не я интересува. Кой да ги глоби? Къде е превенцията? Ами ако нападнат човек тези псета?

Но явно трябва да станем като в Дивия запад. Да не знаеш този срещу теб какво ще извади да те пушне без да му пука, и като си виновен да мълчиш, а не да лаеш...

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

 подлежиш на съдебно преследване....

 

Условна присъда  :moon:

 

Все пак не препоръчвам да се пробвате без сериозна причина. 

Link to comment
Share on other sites

Да не знаеш този срещу теб какво ще извади да те пушне без да му пука, и като си виновен да мълчиш, а не да лаеш...

 

Това поне със сигурност ще намали жертвите при случаи като тези, понеже няма да има нужда да се чака да идва полицията, пък после специалните служби и т.н. - просто някой ще ги светне междувременно...лошото е, че и те ще са с оръжие, но пък нещата ще са по-равностойни. Щото такива самосиндикални атентати се правят много лесно и ще зачестяват, понеже ония дето искат да ходят в рая, дето ги чакат девственици на тълпи, има в излишък.

 

-----------------------

 

Освен това не знам дали разбрахте и за това:

 

Тежък инцидент на магистрала "Тракия"

 

10 нелегални мигранти загинаха, а още 7 или 8 бяха ранени при катастрофа на бус.

Зад волана е бил 16 годишен младеж, български гражданин, без свидетелство за правоуправление на превозно средство, криминално проявен, съобщиха от МВР.

Инцидентът се е случил в 5:30 часа сутринта на 98-ия километър в посока София.

„Всички са мъже, представили се от Афганистан. Ранените са приети малко преди 6.00 часа тази сутрин в Спешното отделение на болницата. Ранените са настанени в ортопедията, хирургиите и останалите отделения”, уточни д-р Вълчев.

Той допълни, че нито един от тях не е носил документи за самоличност. „Въпреки това всички са приети в болницата и им се оказва необходимото внимание и лечение”, каза още началникът на Областната болница в Пазарджик.

Link to comment
Share on other sites

Бахти ужаса... Чакай да пиша на брат ми, че той работи в Шарда... Между другото повсеместното носене на оръжие води до все повече повсеместни проблеми. Пламене, дори да имаш Глок в джоба, няма да ти помогне особено ако някой изневиделица и в гръб внезапно те ръгне в гърлото докато си пиеш бирата (пардон - фантата, бирата е непонятна за тебе).

А принципно невъоръжената британска полиция щом разстрелва на 8-ма минута работата е вече много сериозна. Аз продължавам да не разбирам обаче защо се атакува постоянно там. Най-лесно ли е? Най-шумно ли е? Най-резултатно ли е? 

Link to comment
Share on other sites

Пламене, дори да имаш Глок в джоба, няма да ти помогне особено ако някой изневиделица и в гръб внезапно те ръгне в гърлото докато си пиеш бирата (пардон - фантата, бирата е непонятна за тебе).

 

Да, но ще помогне ако си седим с тебе в бара, а ти си пиеш бирата (пардон - пиринското, понеже и за теб има непонятни неща)...и ако някой извади нож и иска да те ръгне в гърба, аз просто ще го светна моменталически, понеже глокът в джоба ми ще е на предпазител.

Link to comment
Share on other sites

Не става така, за съжаление. Няма такова нещо като пълна превенция - невъзможно е. Каквото и да носиш и където и да го носиш т.нар. random acts of violence са непредвидими. Особено пък чалмалийските, щото тия със сигурност са били чалмалии. Пак добре поне фишеците са били фалшиви или не са сработили, че щеше да има повече загинали невинни хора. 

 

И ако сме в бар - няма да пия бира или ако е бира ще е наливна и няма да е Пиринско, но да не навлизаме в неизвестни тебе територии :grin: . 

Link to comment
Share on other sites

Стотици ранени в Торино след фалшив сигнал за експлозии

 

Хиляди фенове на Ювентус, които са гледали финала на Шампионска лига на централния площад в Торино „Сан Карло”, пострадаха след паника, настъпила вследствие на изстрели и фалшива информация за експлозии, пише The Gurdian.

След намесата на медицинските екипи, италианската информационна агенция Ansa съобщи, за стотици ранени, като двама души, включително едно дете, са в критично състояние.

 

Както е тръгнал тоя свят, май ще се записвам в групата, дето ще ходи да колонизира Марс...

Link to comment
Share on other sites

Бъди по-умен и като мен си стой повече време на село на спокойствие и тишина. И без това ми се криеш потайно по балканите по нощИте с неизвестна цел...  :laughing:

 

=================================================


КЛАСИКА по бургаски... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...