Jump to content
BulForum.com

Hamachi


Recommended Posts

http://www.hamachi.cc/

С тази програма можете да симулирате LAN през Internet. С нея можете да играете любимите си игри все едно сте свързани в LAN мрежа. Инсталирайте програмата, стартирайте я нпаравете си ник и сервер в програмата. След това кажете на някой ваш приятел, който също си е инсталирал тази програма да влезне във вашия сървър. След като прикючите тази процедура вече се брой че сте в LAN. За да играете игри просто правите локален сървър и казвате на приятелят ви да влезе в него. Не се тревожете той ще види сървъра без никакви проблеми. И край на Class C при Counter-Strike. Абе общо взето можете да играете всяка игра която подържа LAN. Очаквам коментари.

Link to comment
Share on other sites

Sega ste go probvam tova chudo na tehnikata, po princip otdavna si tarsia takava programa. Blagodaria za linka.

Link to comment
Share on other sites

Тествах я с един авер , добре работи . В игри не ми остана време , предполагам , че и там ще върши работа ..

 

Поздрави :punk

Link to comment
Share on other sites

Niakoi iska li da ia testvame taia programa? che ne moga samichak! ako ima entusiasti, pratete edno MSG na ICQ-to mi.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Здравейте,

Незнам какво става, но днес цял ден се опитвам да се конектна в Хамачито, ама не ще ве майка му !!! Казва ми че не може да се конектне към сървара. на някой друг явил ли се е тоя проблем ???

Link to comment
Share on other sites

Напоследък се случва често да не може да се конектне. Преди го нямаше този проблем. В такъв моент най-често не можеш да направиш нищо освен да чакаш.

Link to comment
Share on other sites

http://www.hamachi.cc/

С тази програма можете да симулирате LAN през Internet. С нея можете да играете любимите си игри все едно сте свързани в LAN мрежа. Инсталирайте програмата, стартирайте я нпаравете си ник и сервер в програмата. След това кажете на някой ваш приятел, който също си е инсталирал тази програма да влезне във вашия сървър. След като прикючите тази процедура вече се брой че сте в LAN. За да играете игри просто правите локален сървър и казвате на приятелят ви да влезе в него. Не се тревожете той ще види сървъра без никакви проблеми. И край на Class C при Counter-Strike. Абе общо взето можете да играете всяка игра която подържа LAN. Очаквам коментари.

da ama za da ne lagva trqbva dobra internet vruzka a ako toi e ot druga strana a ne BG i tvoq i negoviq net e slab lAgva zlobno probval sam :woot

Link to comment
Share on other sites

Напоследък се случва често да не може да се конектне. Преди го нямаше този проблем. В такъв моент най-често не можеш да направиш нищо освен да чакаш.

Сървъра им беше паднал. Сега всичко е наред. :)

Link to comment
Share on other sites

Тази програма е много яка. Просто се разцепвам. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос. Има ли някакво значение, ако тези които се включват към мрежата в са на различни интернет доставчици. Защото от Евроком с Гигабит не може да се види сървара в CS.

Link to comment
Share on other sites

Това няма значение. Може да играш и с Германци и пак ще му видиш сървъра в LAN. Вижте си IP-тата в Hamachi-to дали са един и същ клас С, ако не cа трябва да пиша титуляр как да маскирате IP-тата. ;)

Link to comment
Share on other sites

Това няма значение. Може да играш и с Германци и пак ще му видиш сървъра в LAN. Вижте си IP-тата в Hamachi-to дали са един и същ клас С, ако не cа трябва да пиша титуляр как да маскирате IP-тата. ;)

Къде мога да видя кой клас са?

Link to comment
Share on other sites

:confused Като пусна ЦС (1.5/1.6/сорс) ми дава някакъв тъп КЛАС С !!! как са оправя тва? :cry

сваляте 2-мата или там колкото сте хамачито, един от вас прави сървър другия се свързва с него и пускате цс, би трябвало да нямате проблеми :)

Link to comment
Share on other sites

Обаче през Hamachi лагва много CS-a.

Пробвах с 1 приятел,който е на Лангейм.

Да бе ти точно прецени,че Hamachi-то лагва. Няма начин да лагва защото ви е установена дирекна peer2peer връзка. Ако лагва това ще е заради доставчика не заради програмата.
Link to comment
Share on other sites

сваляте 2-мата или там колкото сте хамачито, един от вас прави сървър другия се свързва с него и пускате цс, би трябвало да нямате проблеми :)

 

Аз съм на Д+ и когато едни приятели се опитат да влязат в моя сървър (цс 1.6 ,всичко с хамачито си е направено както трябва да е) или аз в техния дава това за клас С. Те са на гигабит.. обаче аз с хамачите си играя с други хора от гигабит ,защо с някои имам проблеми?

Link to comment
Share on other sites

И при мен е така. С някои хора мога да играя с друг не. Някой знае ли защо става така?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Хора,само при мен ли днес някъде от към 5 часа няма сървър и Хамачито неще да се конектне? :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Хора,само при мен ли днес някъде от към 5 часа няма сървър и Хамачито неще да се конектне? :(

 

ами май не. И при мен нещо не иска да се кънектне .Преди не ми го правеше този проблем ,наложи ми се да преинсталирам бозата ,сложих наново Хамачито и нещо не може да се кънектне със шибаният им сървър :(

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 5 months later...

Значи имаме следния проблем. С няколко човека се опитваме да играем на НФС чрез хамачито. Първо пробвахме на Underground-a, но там май изобщо не може. Сега се опитваме на Most Wanted (казаха ми, че са играли), обаче пак не става. Прави се нормално мрежа през хамачито, обаче в Lan Play не може да намерим сървъра на другия ?Някакви идеи ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...