Jump to content
BulForum.com

Събития


Grimjaur

Recommended Posts

Всички слухове, че няма да има хижа са неверни!!!Хижа ще има!Тръгва се на 06.04, ден четвъртък, в 7.00 часа(сутринта)от автогара Север(до гара Филипово, която е).Билета струва...евтин е :bgrin: не повече от 3лв. в една посока!Връщаме се на 08.06..по някое време, вероятно следобяд.Храна си носи всеки.Задължително си вземете дъждобран или непромукаемо яке и някакви високи обуща, защото...планина е, може да завали.

Чакаме ме се в 6.40(четвъртък, сутринта) във фоайето на автогарата!Хубаво ще е да наминете в сряда на скаутската, който ще идва-да си каже!

П.С.Щях да забравя...5лв. на вечер, а ние ще сме две вечери=10лв.Хижата е супер!Прииждайте B)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

На 13 и 14 май ще има лагеруване с палатки! Излетът ще бъде в местността Тъмраш над село Храбрино! Ще има скаутски игри, ориентиране и прочие все интерсни работи.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Последно колко души ще идват в събота и неделя, да знам колко палатки да взема! Не ми са мъкне нещо, което да се окаже, че няма кой да ползва!

Link to comment
Share on other sites

Да и аз се питам същото или по-точно ще има ли изобщо някакво скаутско мероприятие в събота и неделя.

Колкото до палатките, то моята е триместна така че имайте и това предвид.

Link to comment
Share on other sites

Люде, тъй като покрай 24-и май се задават бая почивни дни, предлагам да измислин нещо!

Идея - Чудните мостове.

Предлагам най-накрая да вземем да се затътрим някКзе по-далечко, и да сме повечко хора ! А ?

Link to comment
Share on other sites

Днес решихме ,че ще се ходи на Чудните мостове.Няма да сме на палатки,а на хижа - "Скалните мостове". Датата е 25 и 26(четвъртък и петък).Ще е добре да се съберем повечко хора.

Оформя се и поход за 4 юни (неделя),така че да го имате в предвид ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ако хората смятат че форума е изоставен - кажете, гласувайте и ще бъде затрит.

Link to comment
Share on other sites

Ами напоследък има по един пост на 3 седмици. Пък и нали вече има друг скаутски форум, който е по-посещаван от скаути. А и този и без това е само за пловдивчани...които си имат собствен раздел в другия и май само там се пише.

Link to comment
Share on other sites

Ами на следващата сбирка решете.И аз ще направя каквото трябва.

Link to comment
Share on other sites

Защо трябва да се руши нещо, което все пак работи ? Нека си го ползваме и този форум. Наш си е, дето се вика. Не виждам с какво би ви затруднило влизането и тук от време на време.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам нещо-позволено ли е на походи,които правите по баирите,да идват и външни лица,нямащи нищо общо със скаутската организация?

Link to comment
Share on other sites

Така е. И аз съм на мнение че няма нужда да се зтваря. А и всички виждаме, че в новия форум почти никой не влиза от Пловдив. Има двама-трима по-редовно пишещи, общо с по няколко поста на седмица. Аз лично не разбирам защо този форум така замря напоследък. Преди време тука за единица време се генерираха дори повече мнения от новия форум.

Link to comment
Share on other sites

по добре да го има отколкото да го няма

на никого не пречи

просто на още едно място има информация за нас

Link to comment
Share on other sites

Да, това е другия момент. Например в гугъла като се напише "скаутство", този форум излиза на второ място. Ако някой реши че скаутската идеята му допада има голяма вероятност да попадне именно на нас. Аз лично точно от тук разбрах че има такъв клуб в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Ей, спим тука, velvet ви пита нещо, никой не се сеща да отговори на човека !

 

Да, може, що не. Ние не сме секта или масонска ложа. Като искаш, идвай

Link to comment
Share on other sites

Ейй,най-после някой да отговори.А питам,защото обичам да бродя по баирите,но за жалост малко хора са навити,а сам е леко скучно.А съм си обещал,че няма да членувам в абсолютно никакви организации,защото ми се струва,че не сме дорасли за подобни неща/изпитал съм го вече ;) / и исках да знам приемате ли въшни хора на походите

Link to comment
Share on other sites

Идвай, ще те пишем асоцииран член. Или Скаут Хонорис Кауза :)

Ама за второто ще требе да почерпиш :)

Link to comment
Share on other sites

Аз да направя едно съобщение...който иска да идва на лагер-Стринава 2006 от 1 до 10 август, трябва да внесе 40лв. до 17 Юни и след тва още 46 до 15 Юли!Така че му мислете и действувайте бързо!

Аз в тоя форум не мога да вляам, щот съм горд юзър на Визио 8-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...