Jump to content
BulForum.com

Събития


Grimjaur

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply
този път ще бъдете без нито един хипопотам ... не че е за сефте де :music

Как бе!?Митко ви отсрами :P

 

пишете някви отзиви от излета :)

Излета беше супер як(както обикновено!)По принцип бяхме тръгнали към едно място над Храбрино, но по никому ясни причини стигнахме до Марково.Там се чудихме известно време към коя дестинация да поемем и на края решихме, че Хижа Здравец ще е мястото.Обаче като стигнахме по средата на пътя размислихме и хванахме по една пътека, която ни отведе до една беседка.Запалихме огин в снега, хапнахме и направихме една тупалка със снежни топки.Аз бях доволно мокър, предполагам и другите също.Та така изпуснахте много.... :P

Link to comment
Share on other sites

Хора на 19.02 ще се съберем една малка групичка хора и ще идем в Карлово. Там ще присъстваме на церемонията отбелязваща гибелта на Дякона. Също така ще се поразходим из този красив български град.

Ще тръгнем на 19.02 с влака за Карлово тръгващ от Централна гара в 7.35 ч. Може да го хванете и от гара Филипово там е в 7.40 ч.Събираме се в 7.15 ч в в деня на тръгване в главното фоайе на Централна гара. Цената на редовен еднопосочен билет е 2.80 лева. Влакове за връщане има от гара Карлово в 13.31 ч , 17.32 ч и 19.05 ч. Хората, с които съм говорил до сега са съгласни да се прибираме с последния влак - 19.05 ч.

За повече информация :wacko: ... Сряда ще съм в офиса :D в Събота на отрядната сбирка също :D

Link to comment
Share on other sites

След 9 дена е 22 Февруари!!То не остана! Хайде да направим нещо РАЗЛИЧНО и СПЕЦИАЛНО,защото все пак e двоен празникa-и Баден-Пауел(пу,дано да се пише с полуслято) и Янко са поeли първата си глътка въздух!

Link to comment
Share on other sites

След 9 дена е 22 Февруари!!То не остана! Хайде да направим нещо РАЗЛИЧНО и СПЕЦИАЛНО,защото все пак e двоен празникa-и Баден-Пауел(пу,дано да се пише с полуслято) и Янко са поeли първата си глътка въздух!

Еми аз съм навит(както обикновено), но Тольослав каза че нямало да бъда у нашия прекрасен град.Ако сте навити за хижа....казвайте коя и да ходим!!!!Трябва да се отпразнува този светъл празник, няма друг шанс просто...

Link to comment
Share on other sites

Д'артаняне, приятелю мой, каква хижа посред седмицата бе, братко ???

На 25-и и 26-и - бива, може да се иде някъде, ама на самата светла дата ще требе да си стоим в Пловдив .

Но може да звъннем по една бира някъде ! :D

Link to comment
Share on other sites

Ами да,де идеята беше на 25-6 да отидем някъде.Само трябва да измислим къде....Някой ако има идеи и предложения да пише.Пък в събота ще обсъждаме вариантите.

Много ми се ходи на хижа...

Link to comment
Share on other sites

Значи както разбрахте, или не разбрахте, на 25-26 мислим да ходим на хижа по случай нашия празник!Сега се обмислят няколко варианта, но да се надяваме, че хижа ще има!Аз ще проверя хижа Чернатица, която се намира до Хижа Здравец, и ще ви съобщя какво, как и защо!До тогава обмисляйте и в събота кажете дали ще ходите или напротив...

Link to comment
Share on other sites

Супер ново съобщение...топло, топло....На 3 март ще се ходи до Шипка!!Планът е следния-от Пловдив тръгваме на 2 март и хващаме влака за Габрово в 4 часа.В Габрово спим в офиса на габровските си събратя(и съсестри)и на трети отиваме до Шипка!!!Помислете си и съобщете на Отрядната дали ще идвате!!

Link to comment
Share on other sites

Да не кажете че не съм ви предупредил още в сряда че така ще стане с бързата организация на хижи и тям подобни. Иначе беше много добра идея че искахте да ходим на хижа ама малко от рано се сетихте :(

Link to comment
Share on other sites

МОрску а ти г**** гаден, що не вдигаш кат ти се звъни?

(ще трая още малко, щом не разбирате, че положението е по-сериозно от обикновен офтопик )

 

Ако говориш за събота и неделя, сигурно съм бил 48 часа под земята и съм се чудил "къде ли излиза тази рекичка" :rolleyes:

 

за доказателство

 

-----------

А да Насо... тоя пич с брадата с черната коса :) Китариста на Джендема. Стана му много весело от твоя sms :lol: :love :music

Link to comment
Share on other sites

Ам, ок.Ясно....Извинен си.А диска драсна ли?И дай да продължим на ПМ...че разни главоболия и зъбоболия..

Link to comment
Share on other sites

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=40101

 

Така.....Това ще го предложа и утре.Мисля, че идеята е много добра, макар и трудно осъществима.Но не невъзможна.Ще я обсъдим и ще решим, а? :D

Link to comment
Share on other sites

Да такак е идеята е много добра. Нека да направим нещо за най-готиния български град :love . Стига сме тънали в мизерия :angry: . Аз съм за с двете си макар и леви ръце :D

Link to comment
Share on other sites

Обучителен лагер Казанлък - 03.04. - 08.04.2006

От 03 до 08 април в близост до гр. Казанлък ще се проведе национален обучителен лагер за скаути и скаути-новаци. Обучението ще се проведе в база (бившата резиденция на ГУСВ) в подножието на Бузлуджа.

Водач на лагера ще бъде Калоян Костадинов.

Новите скаути ще бъдат обучени на основни скаутски умения и ще имат възможност накрая на лагера да защитят степен 3 -ти клас.

Скаутите, които вече са защитили 3 -ти клас, ще бъдат обучавани на умения необходими за покриване на степен 2-ри клас и l-ви клас, според правилника за обучение.

Всички участници трябва да са на възраст между 12-18 години и да са дали скаутско обещание. Няма нужда от специална екипировка за лагера, тъй като ще се спи в базата, но всички скаути трябва да си носят зимни дрехи и туристически обувки освен обичайните неща.

Сборния пункт е ж.п. гара Казанлък на 03 април, от където ще бъде организиран транспорт до базата. Всички скаути трябва да пристигнат в Казанлък не по-късно от 12.00 часа на 03 април, където ще бъдат посрещнати от ръководителите на лагера.

Отпътуването ще стане на 08 април в 10.00 часа от ж.п. гара Казанлък, като ръководителите ще се погрижат всички скаути да се качат на съответния транспорт.

Таксата за участие в лагера е 70 лева. Включени са всички разходи за храна и нощувки на скаутите, както и транспорта от гр.Казанлък до базата.

Записването на участниците в лагера става при регионалните водачи, които трябва да изпратят списък с участниците не по-късно от 25 март.

Лице за контакт:

Калоян Костадинов - 089 6522648

bez_zahar@mail.bg

Link to comment
Share on other sites

Утре 02.03.2006г. в 13:30 на гарата (до касите), влака тръгва в 14:10. Носете си топли дрехи, заяото на Шипка има сняг. Бъдете БЕЗ униформи.

 

Тези които остават в Пловдив на 03.03.2006г. в 10:00 пред синдикалния дом С униформи (да бъдат бръснати и лъснати), ще се ходи на Альоша.

Link to comment
Share on other sites

Изпратихме януари , изпратихме и големите студове :P

von март месец ab (може и от по късно , всичко зависи от времето )

ще се проведат много бройни скаутски излети на колела

първоначално ще започнем с еднодневни преходи евентуално в родопите (най-близко е )

ако ви хареса и все още има желаещи може да организираме и нещо по мащабно

 

утре ще проведем обстоен разпит , кой има колело , кой няма

но ако някой не дойде утре и случайно се сдобие с MTB през все още студеният период

нека да пише тук (най добре ще е всички желаещи да пишат )

 

колкото повече - толкова по добре

ще бъде яко , имате мн време да си мислите и да се себеубеждавате , че ще загубите мн

ако не се присъедините към Майна-scouts-bike-crew -то

 

 

направих първи опити за каране ... само вятъра е в повечко ...

мобилизирайте си силите :)

 

след 1-2 седмици предлагам да направим първите групови вело-излети

ако времето е добро може и другата събота-неделя

Link to comment
Share on other sites

направих първи опити за каране ... само вятъра е в повечко ...

мобилизирайте си силите :)

 

след 1-2 седмици предлагам да направим първите групови вело-излети

ако времето е добро може и другата събота-неделя

Аз вчера открих сезона на бициклето!!!Ся отивам да врътна неколко обиколки на Гребния ченъл!Така че, давайте да даваме!Другата седмица да ходим някъде!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...