Jump to content
BulForum.com

Събития


Grimjaur

Recommended Posts

Много важно съобщение!!!На 2.01.2006г. в 5.30 среща пред Синдикалния Дом!Ще се събираме да ходим нягде да празнуваме Нова Година с два дена закъснение.Хубаво ще е да се съберем повече от 10 човека!

А бай ду уей вчера, който не дойде изпусна мнооого!

Edit:И който не беше вчера не можа да види гениално измислената от Стефан(Мечка)сценка!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply
Много важно съобщение!!!На 2.01.2006г. среща пред Синдикалния Дом!Ще се събираме да ходим нягде да празнуваме Нова Година с два дена закъснение.Хубаво ще е да се съберем повече от 10 човека!

А бай ду уей вчера, който не дойде изпусна мнооого!

Edit:И който не беше вчера не можа да види гениално измислената от Стефан(Мечка)сценка!!!

 

Незнам каква е била сценката, но щом самия Стефан(сценарист, режисьор, главен герой) го нямаше си представям :hump:

 

BTW на втори ще се връщаме късно и май няма да се видим :(

Link to comment
Share on other sites

И който не беше вчера не можа да види гениално измислената от Стефан(Мечка)сценка!!!

 

Егати съвпадението!!Защото и които бяха също не можаха да видят 'гениално измислената сценка'....

Обаче заради каузата"на тези,които не дойдоха трябва да им е гадно",ще се присъединя към твърдението...'мда,много изпуснахте!'

Дамян настрана,весело си беше :)

Link to comment
Share on other sites

Егати съвпадението!!Защото и които бяха също не можаха да видят 'гениално измислената сценка'....

Обаче заради каузата"на тези,които не дойдоха трябва да им е гадно",ще се присъединя към твърдението...'мда,много изпуснахте!'

Дамян настрана,весело си беше :)

Ся да обясня!Сценка си имаше, супер яка си беше!Янко беше записал на диктофон всяка дума на Стефан и така беше записал целия сценарий(гениален е нали!И е от нашия патрул).И това, че отделни личности са бляли в random посоки и след това не са видели сценката, която вече се запъти към Бродуей и по пътя на славата.....

Link to comment
Share on other sites

Браво момчета и момичета!!!Макар, че не присъствах ви поздравявам!!Имаме нещо свършено зад гърба си!Ще дойда довечера, ще гледам да домъкна и Тольо.

Link to comment
Share on other sites

За много години и от мени. Нека и аз да си свърша малко работата. Да се знае и да се помни, че на 7 ЯНУАРИ 2006 ще си имаме сбирка от 16:00 в стая 28А. Ако някой желае да дойде на 4-ти ние също ще сме там.

 

Много ми е криво за сценката, ама аз съм си виновен. Няма нищо скоро наближава един национален празник и тогава ще има няколко интересни няща. Дерзайте и следете.

Link to comment
Share on other sites

Важно Съобщение!!!Патрул Мечка решихме да организираме излетче до Асеновата Крепост в петък!Срещата е в петък, във фоайето на Централна Гара в 9 часа!Възможно е и да вали дъжд така че си носете дъждобрани за всеки случай!Който иска може да заповяда!!!Да се надяваме че ще се съберем хора..... :ghost

Едит:Влака е от 9.30 ако закъснеете случайно!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Знам,че има още около месец и е рано и дрън-дрън-та-пляс,ама някой вече има ли някакви планове как ще отбележим 22 Февруари... Ще ми се да отидем на хижа( и ваобще последните няколко седмици аз само хижи бълнувам) :zzz

Link to comment
Share on other sites

За 22 февруари трудно може да се уреди някаква хижа, просто защото е по средата на седмицата. Обаче тйи като съм умен и мисля с няколко хода по-напред с Чефо вече сме запланували с какво да отбележим рожденния ден на Янко (а да също така и на Б-П). За хижа може да се говори по време на междусрочната ваканция например. Но за 22 малко... иначе около месец не е чак толкова много време. Ако решите да отидем на хожа моля, за съжаление аз няма да мога да присъствам.

Link to comment
Share on other sites

Люде, предвид подходящото време предлагам да си организираме скаутско пързаляне с найлони, шийни и въобще с кой каквото иска и може, в градинката под задника на Альоша (близо до Второ РПУ) . Мястото е приятно, стават прекрасни синини на задника :D

 

Награда за най-много падания - тубичка Фастум гел :)

 

P.S. Ако някой има други идеи за пързалка в рамките на града, да ги сподели, моля !

Link to comment
Share on other sites

Люде, предвид подходящото време предлагам да си организираме скаутско пързаляне с найлони, шийни и въобще с кой каквото иска и може, в градинката под задника на Альоша (близо до Второ РПУ) . Мястото е приятно, стават прекрасни синини на задника :D

 

Награда за най-много падания - тубичка Фастум гел :)

 

P.S. Ако някой има други идеи за пързалка в рамките на града, да ги сподели, моля !

Аз съм навитак :) !Само кажете кога, где и защо!

Link to comment
Share on other sites

В такъв случай предлагам да се съберем в 12:00 на спирката на десятката до аптека Мальовица (кръстовището на Пещерска и Васил Априлов) . Ще се попързаляме до към 16 ч, след това оцелелите ще идем на сбирка в Синдикалния и готово.

 

P.Sл Първоначално мислех да предложа да се съберем пред полицията, ама ми светна, че един наш аркадаш , фен на отбор Чепинец, би се чувствал некомфортно там :P

 

Тъй че - спирката до аптеката !

 

P.S. Хора, днес сутринта минах покрай пързалката, имам лоши новини - пързалката може и да не става за ползване.

Нали беше прекалено студено, не можа да се слегне снегът като хората, та на места вятърът го е поотвял. Не се виждаха следи от пързаляне. Но нищо не пречи да идем на свой риск де. И да не става за пързаляне , все ще измислим някакво занимание.

Link to comment
Share on other sites

ПРЕЗИДЕНТЪТ НА РЕПУБЛИКАТА ПЕТЪР СТОЯНОВ И МИНИСТЪРА НА ОТБРАНАТА ПОЗДРАВИХА ЕЛИТНИЯ СКАУТСКИ ОТРЯД

Генералите изненадани и възхитени от появата на карето млади скаути

 

Представителният отряд скаути от 36 души, включващ скаут-водачи от всички региони започна своята подготовка в ранния следобед на 5 май. Лично Главният скаут ръководеше подготовката, за която ценна помощ оказаха водачите Благо и Иван от Пловдив.

След 2-часова репетиция отрядът се насочи по бул. Витоша към сборния пункт пред “Ларгото”, под смаяните погледи на столичани. Току що пристигнали, скаутите показаха на вече строените 10 военни роти, че българската младеж също е добре организирана. Няколкото гръмки отговора на повика” Бъдете готови!” накараха цялото множество войници и офицери за заговори положително за нас. Точно в 17.00 ч. отрядът стартира своя ход. Националното скаутско знаме, носено от международникът Пламен Стойчев, беше достойно пазено от двете страни от Мария Иванчева и Стела Тонева. В първата редица, държащи 6 посоха, бяха трима пловдивски скаути и трима ямболии, сред които и заместник-председателят на организацията Теодор Даскалов. Последната редица се контролираше от Председателя Йордан Дянков.

С бодра маршова стъпка и песента “Вятър ечи, Балкан стене” скаутския отряд настъпваше по бул.”Цар Освободител” към пл.Александър Батенберг”. Присъстващите столичани аплодираха младите скаути и наистина се радваха на присъствието им.

Пет минути по-късно, отрядът достигна до трибуната, на която бяха Президентът на Републиката г-н Петър Стоянов, министърът на отбраната г-н Бойко Ноев, началникът на Генералния щаб ген. Михо Михов, посланици от Европейските страни и Америка, депутати. В този момент по микрофона беше обявено, че за пръв път в Прегледа на строевата подготовка и маршова песен” участват и скаутите от НСОБ “Св. Георги”. Скаутите извърнаха глави наляво, а Главния скаут Морфов оправи официалния скаутски поздрав. Несъмнено всички бяха доволни от нашата поява и това се забеляза по усмихнатите лица на официалните лица и гостите.

Маршът продължи, като скаутите продължиха да събират овациите на гражданите, дошли да гледат парада. Колоните се придвижиха покрай Военния клуб, БАН и Народно събрание, и завършиха покрай храма “Александър Невски”. Възторгът на всички беше неописуем - то не бяха снимки, викове, прегръдки. Традицията беше възстановена!

П.П. Час по-късно отрядът наблюдава и десетминутната тържествената заря по случай празника на Св. Георги”.

 

 

 

Това е цитат от "Екстремния" форум, писал го е old scout като guest и представлява кратък обзор на скаутския марш на паметния 6 май 2001г. удебеленото е най-важно. Радвайте. :)

Link to comment
Share on other sites

Изпратихме януари , изпратихме и големите студове :P

von март месец ab (може и от по късно , всичко зависи от времето )

ще се проведат много бройни скаутски излети на колела

първоначално ще започнем с еднодневни преходи евентуално в родопите (най-близко е )

ако ви хареса и все още има желаещи може да организираме и нещо по мащабно

 

утре ще проведем обстоен разпит , кой има колело , кой няма

но ако някой не дойде утре и случайно се сдобие с MTB през все още студеният период

нека да пише тук (най добре ще е всички желаещи да пишат )

 

колкото повече - толкова по добре

ще бъде яко , имате мн време да си мислите и да се себеубеждавате , че ще загубите мн

ако не се присъедините към Майна-scouts-bike-crew -то

Link to comment
Share on other sites

Изпратихме януари , изпратихме и големите студове :P

von март месец ab (може и от по късно , всичко зависи от времето )

ще се проведат много бройни скаутски излети на колела

първоначално ще започнем с еднодневни преходи евентуално в родопите (най-близко е )

ако ви хареса и все още има желаещи може да организираме и нещо по мащабно

 

утре ще проведем обстоен разпит , кой има колело , кой няма

но ако някой не дойде утре и случайно се сдобие с MTB през все още студеният период

нека да пише тук (най добре ще е всички желаещи да пишат )

 

колкото повече - толкова по добре

ще бъде яко , имате мн време да си мислите и да се себеубеждавате , че ще загубите мн

ако не се присъедините към Майна-scouts-bike-crew -то

ЕЕЕ рангеле!!Откога търся сродна колоездачна душа!!!

Първо може да организираме няколко кратки преходчета като се постопли малко времето както каза Ноксиус и след това ще направим един Биг-Мейджър-Скаут-Вело-преход!И Майна-scouts-bike-crew -то може да прерасне в squad! :punk Айде и tomorrow-сабахлен да кажете кой има коеуо и кой нема!

Link to comment
Share on other sites

Люде, предвид провалената заради мъгла фотосреща от по-миналата събота, предлагам утре да направим дубъл.

Обадиха ми, че утре щял да е последния слънчев ден преди поредното застудяване. Та - предлагам да се съберем (желаещите и имащите възможност) в 13:30 ч пред Синдикалния, и ще решим къде да ходим на разветрение. Пък след това направо на сбирка .

 

Айде, живи и здрави!

 

P.S. Който може, нека да уведоми колкото хора успее, по ICQ, Скайп и прочее, че да се съберем повечко !

Link to comment
Share on other sites

Ха здравейте братя и сестри по скаутска участ!

Неска с Толимир проведохме един много сериозен разговор относно скаутските сбирки на регионално ниво!Демек ние мислим, че нещо не вървят като хората(сбирките).Няма го сплотяването и воденето на разговор свободно.Плюс това забелязвам, че повечето от нас са се разделили на групички и всеки си говори с свойте хора.Което не е много хубаво....хич даже.Та с Тольо решихме всяка 1 и 3 събота да има регионална, а всяка 2 и 4 поход/излет та дано излезе нещо от това.

Първия излет ще е другата събота демек 11 февуари!Ще захождаме до един резерват над село Храбрино!Среща на автогара "Родопи" в 8.30 сутринта!Да се надяваме, че ще дойдат максимално много хора....

Link to comment
Share on other sites

Аз може ли да изкажа малко опит и да дам едно съветче, а?

Не повтаряйте повече от три пъти за половин година едно място за поход!

Link to comment
Share on other sites

Аз може ли да изкажа малко опит и да дам едно съветче, а?

Не повтаряйте повече от три пъти за половин година едно място за поход!

Ми на това място ще ходим за втори път от четири години, така че май отговаря на изискванията ;)!

Link to comment
Share on other sites

Първия излет ще е другата събота демек 11 февуари!Ще захождаме до един резерват над село Храбрино!Среща на автогара "Родопи" в 8.30 сутринта!Да се надяваме, че ще дойдат максимално много хора....

 

този път ще бъдете без нито един хипопотам ... не че е за сефте де :music

жалко супер мн ми се ходеше някъде :( , до колкото разбрах е и дълъг прехода

 

на следващата сбирка май ще водя ново потълнение :P

кой от женските патрули е по малък ?

Link to comment
Share on other sites

По зъръка на Grimjaur напоманям:

На 11.02 (събота) ще се ходи до някакъв резерват над Храбрино. Сбирка 8:30 на автогара Родопи.

Link to comment
Share on other sites

По зъръка на Grimjaur напоманям:

На 11.02 (събота) ще се ходи до някакъв резерват над Храбрино. Сбирка 8:30 на автогара Родопи.

Тъкмо това ме подсеща...

Носете си топли дрехи, удобни и подходящи обуща, защото пътя е доста!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...