Jump to content
BulForum.com

Капоейра


Legop4o

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

В понеделник, сряда и петък от 19.00-21.00 ч. в Строителен техникум "Пеньо Пенев" са тренировките. Не съм ходил още, така че не знам мищо повече. Когато се наканя и отида, ще мога да ви кажа допънително.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
В понеделник, сряда и петък от 19.00-21.00 ч. в Строителен техникум "Пеньо Пенев" са тренировките. Не съм ходил още, така че не знам мищо повече. Когато се наканя и отида, ще мога да ви кажа допънително.

 

Е по далече от вкъщи неможаха ли да го направят :) Ти ходи ли, видя ли ква е хавата, за кво става дума, кви пари, има ли бая хора. Айде дай малко повече инфо :P

Link to comment
Share on other sites

Е по далече от вкъщи неможаха ли да го направят :) Ти ходи ли, видя ли ква е хавата, за кво става дума, кви пари, има ли бая хора. Айде дай малко повече инфо :P

Ох, не, отдавна вече се отказах... По-скоро мисля да се запиша на тай-бокс (възможно най-голямата проивоположност на капоейрата :)), получих информация, че нямало смисъл да се тренира капоейра тук. Освен това и аз живея в другия край, освен това и майка ми се възпротиви да хода там толкова "късно"... Въобще мечта :) За сметка на това получих телефона на треньора, ако искаш можеш да му се обадиш и да питаш все пак, номерът е 0899189958... Кой знае, може пък да се окажат свестни все пак :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Цената доколкото знам варира между 20 и 25 лв. месечно...

По принцип, аз лично не тренирам,...но доколкото ми е известно треньора е доста добър...да кажем че го познавам задочно...

А иначе Капоейрата е доста зарибена, но за съжаление не е за мен... :cry

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • 11 months later...

Сериозно!Има ли още тренировки по Капойера в Пловдив някъде?Някой ходи ли?Някакви координати (по-нови) ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Сериозно!Има ли още тренировки по Капойера в Пловдив някъде?Някой ходи ли?Някакви координати (по-нови) ?

 

0885992229 е новият номер на треньора за Пловдив.

 

Капоеда е боен танц

 

----------------

Now playing: John Creamer & Stephane K feat Susanna - Storm

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...