Jump to content
BulForum.com
iliank

boxing

Recommended Posts

kade da treniram,chist box?problema e 4e sam golqm i na godini i na rast i na stadion botev ne stava:) iskam nqkade da hodq 1/2 pati sedmi4no s instruktor,6te si pla6tam na nego otdelno,no iskam da e do men postoqno!

lauta probval li si ?

Верно пробвай там. Имаше инструктор, който найстина вървеше нон-стоп. ;)

Edited by iv_laz

За колко големи става въпрос? За 16-17 годишни къде се провеждат тренирковки, калко пари, час, трябва ли да имам някакво оборудване (гуми, ръкавици)? Благодаря.

ПП. Чух, че на Ботев имало безлпатни тренировки, ама... :blink:.

Хич няма мераклии за бокс май май, никой ли не тренира ?

За бокс не обаче тези дни се замислих дали не е добра идея да намеря в някоя зала боксова круша и да си изразходвам малко енергията върху нея хем и ще се пораздвижа че хептен съм се схванал... някъде по-близо до ресторант стадиона да знае някой да има такава зала?

За бокс не обаче тези дни се замислих дали не е добра идея да намеря в някоя зала боксова круша и да си изразходвам малко енергията върху нея хем и ще се пораздвижа че хептен съм се схванал... някъде по-близо до ресторант стадиона да знае някой да има такава зала?

Ами аз в момента освен във тотала другаде не знам да има круши (освен в зали за бойни изкуства)

Има и в една зала в Смирненски. Срещу магазин Сани. Колорадо май се казваше. Но така е сложена, че не можеш да се развихриш :P Ако тръгнеш да риташ и ще удариш някой пейка.

бокс има в лалута, ботев, гребната..

на всички места има хора до към 30 години, така че тва с годините...

на ботев е 80 кинта, на гребната 100, на лалута не знам

безплатни са тренировките за деца до 13 години..., то и затва е пълно с циганчета в бокса, ама поне знаят кво да тренират.

относно чувалите по залите.., то кат не знаеш как да удряш, кел файда

Откъде мога да си купя един чувал но не такъв който се закача да виси а да се поставя на пода? Някой има ли информация или да търся в Sport Depot пък каквото имат...

бокс има в лалута, ботев, гребната..

на всички места има хора до към 30 години, така че тва с годините...

на ботев е 80 кинта, на гребната 100, на лалута не знам

безплатни са тренировките за деца до 13 години..., то и затва е пълно с циганчета в бокса, ама поне знаят кво да тренират.

относно чувалите по залите.., то кат не знаеш как да удряш, кел файда

Я дай малко инфо за тва на гребната. Има ли го още? Къде точно? Пари? ПС: Някъде в района на ресторант Стадиона има ли другаде?

Edited by VeSo

на гребната до залата на окинава карате (стадиона) е Сашо Христов - 100 кинта от 17:30 ч.

някъде в района е и мутата, ма не го знам де е..

Edited by poznai

на гребната до залата на окинава карате (стадиона) е Сашо Христов - 100 кинта от 17:30 ч.

някъде в района е и мутата, ма не го знам де е..

В залата по бокс на Спортното е - Щангите са на първия етаж, Джудото и Бокса - на втория.United Sports се казва клуба, треньори са той и Иван Михайлов.Иван Михайлов е един от най-добрите треньори по бокс въобще в БГ.

Edited by prof.Iceberg

Кобрата ухапа смъртоносно гиганта Устинов...

Победа с "нокаут" за Кубрат Пулев, 17-ти пореден успех за българина

Гордостта на България в бокса - Кубрат Пулев, записа 17-та поредна победа на професионалния ринг!!! Кобрата постигна безапелационен успех с „нокаут" в 11-тия рунд над 202-сантиметровия гигант Александър Устинов от Беларус.

Руснака успя да пласира общо два точни и силни удара за целия мач.А Пулев....хмм просто нашия го разпиля....Браво... :punk

Тъй като в последните години доста активно следя и тренирам бокс, реших да се опитам да посъживя малко темата.

Да поднеса на вашето внимание Naoya Inoue - Pressure Boxer. малко наподобяващ като стил Генади Головкин, но доста по-ниска категория. Според мен талантът на това момче е невероятен, има почти перфектен фуутуърк, атака и защита, много добре контролира дистанцията, и има сравнително тежък удар:

https://www.youtube.com/watch?v=IvV0HBVDZbE

От мачовете в близкото бъдеще си заслужава да се чака Алварадо срещу Риос 3:

http://www.altitudetickets.com/event/top-rank-boxing-mike-alvarado-vs-brandon-rios-3-3321/

Първият мач между двамата беше мач на годината:

И въпреки че повечето смятат, че хората, тренирани от Робърт Гарсия, са доста еднодименциални, аз смятам, че Риос е не само с по-силен удар и по-агресивен стил, но и се е поучил от 2-рата среща, в която Алварадо го outbox-на, и ще се опита да наложи своята игра от близка дистанция.

Кубрат не започва много убедително, но да се надяваме, че като го разучи, в следващите рундове ще е по-добре...

12 пълни рунда, баси...браво! Ама много държелив негър излезе тоя - не падна след всичкото това млатене. :D

12 пълни рунда, баси...браво! Ама много държелив негър излезе тоя - не падна след всичкото това млатене. :D

Поредните боксови чували и на Кубрат и на Тервел противниците... Тази вечер мача ще е интересен!

Между другото след мача Флойд Мейуедър vs Конър Макгрегър, вторият толкова е бил доволен след срещата, че още веднага пръснал за почерпка и питиета $100 000...нормално, на фона на стоте милиона, които е взел за загубата. :))

За сметка на това единственият, който е победил тоя ръждак до днес е българин, тънещ сега в мизерия... 

Де.ба,как ме е яд,че не заложих повече-едно 100-200 евро на увеличените коефициенти в betfair :nugget:

За сметка на това единственият, който е победил тоя ръждак до днес е българин, тънещ сега в мизерия...

Айде стига с тия работи. Всеки си е направил сам избора. Кой го бил като аматьор няма никакво значение. Поредни 300 млн(потенциални) за Мейуедър. А сарафа да си държи Марко Тотевата награда ;)

Тоя мач беше повече от ясен. Аз обаче не залагам.

Edited by DON_CHEFO