Jump to content
BulForum.com

50 начина да вбесите мъжа


Recommended Posts

Попаднах на това докато ровичках из нета.Моя съвет към нежната половина на форума е - не правете тия неща!!!

 

Ако искате да скъсате нервичките на възлюбения си, прибегнете до някои от следните изпитани номера...

1. Кажете му: "Ти никога няма да ме разбереш!"

2. Придайте си загадъчен и многозначителен вид, когато разказвате някоя невинна историйка. Цяла нощ ще се чуди точно какво сте имали предвид.

3. Оплачете се, че той се отнася към вас като към случайна жена.

4. Не му разрешавайте да гледа любимите си анимационни филмчета.

5. Научете се да работите с компютър.

6. Научете се да карате кола. Още по-добре - мотор.

7. Платете сметката в ресторанта и го изгледайте съкрушително.

8. Престорете се, че ви боли глава, когато той поиска да правите секс.

9. Винаги отговаряйте "Не знам", когато той ви попита какво искате да правите.

10. Набутайте колекцията му от пощенски марк (значки ит.н.) в найлонови пликове и ги наредете под мивката.

11. Не се учете как се сменя спукана гума, гумичка на течащ кран или филтър на пералня

12. Отречете факта, че имате нужда от него, за да смени спуканата гума, гумичката на течащ кран или филтъра на пералнята.

13. Никога не казвайте убедително: "Няма значение, следващия път ще бъде по-добре".

14. Кажете му: "Не ме разбирай погрешно. Последното нещо, което искам е трайна връзка".

15. Кажете му, че вие ще се нагърбинте с готвенето, ако той мие чиниите.

16. Постоянно се разхождайте със суперкъса пола и супердълбоко деколте.

17. Когато играете шах, прекратете партията по средата с думите: "Така или иначе ще спечеля. Има ли смисъл да играем повече?"

18. Задраскайте половината от приятелите му от списъка на гостите за рождения му ден.

19. Докато гледа футболен мач му подхвърлете небрежно: "Какво толкова интересно има в 22-ма мъже, тичащи подир една топка?"

20. Изхвърлете старите му джинси.

21. Обръснете краката си с последното му ножче.

22. носете дрехите му!

23. Натъпчете багажа си в неговия куфар и му кажете, че не сте си взели нищо за почивката.

24. Той цял ден се е опитвал да разреши проблема ви. Кажете му, че имате нужда от съчувствие, а не от тъпи съветчета.

25. Кажете му, че е оплешивял.

26. попитайте го кога за последен път е чистил тоалетната/прал/къпал бебето.

27. Накарайте го да изчисти тоалетната/да опере/да изкъпе бебето.

28. Докато гледате кримка по телевизията постоянно го питайте кой е убиецът.

29. Винаги затваряйте капака на тоалетната чиния.

30. Предложете му да седнете и да си поговорите откровено, защото бракът ви е в криза.

31. Той се опитва да ви помогне в домакинството. Въздъхнете дълбоко и кажете: "Остави това, за Бога! За нищо не те бива..."

32. Сервирайте му супата студена, а бирата - топла.

33. В ресторант сте. Попитайте го: "Агнешко ли да си поръчам или риба?" сякаш той е длъжен да знае отговора.

34. Скрийте телевизионната му игра.

35. Сравнявайте го с комшията.

36. Вдигайте му скандал всеки път, щом закъснее след работа.

37. Не допускайте да споменава бившите си гаджета.

38. Яжте пица с нож и вилица.

39. При всеки спор му натяквайте, че не разбира нежната женска душа.

40. Постоянно повтаряйте, че няма какво да си облечете.

41. Водете го само на любовни филми.

42. Той гледа любимия си филм. Изключете телевизора и заявете: "Можеш да гледаш повторението".

43. Натъпчете хладилника с остатъци от храна, които не стават за нищо.

44. накарайте го да обикаля с вас по магазините.

45. Ако ви направи комплимент поискайте повече подробности.

46. Клюкарствайте с жените на приятелите му по негов адрес.

47. Станете приятелка с бившето му гадже.

48. Предложете му да прочете роман от Даниел Стийл.

49. Дръжте старите си любовни писма на място, където той лесно може да ги открие.

50. Твърдете, че логиката не дава отговори на всички въпроси.

Link to comment
Share on other sites

Нещата от този списък за мен са разпределени така:

25% - гадост

25% - все ми е тая

25% - ОК

25% - направо ми е кеф, като ги направи

Link to comment
Share on other sites

определено има някои бая глупости, явно измислени за да станат тея начина 50. Повечето обаче наистина могата да бъдат подлудяващи. Особено тва с "не знам" на всичко. Мен лично тва е в състояние да ме вбеси адски много. :sayjin

Link to comment
Share on other sites

haresa mi i to mnoo :D no trqaa da si priznaq 4e nqkoi ot tiq ne6ta pone 40% gi pravq bez hi4 da se use6tam :tongue a drugite % gi pravq suvsem umi6leno :devil

ina4e ne sum lo6 4ovek :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

5. Научете се да работите с компютър.

6. Научете се да карате кола. Още по-добре - мотор.

38. Яжте пица с нож и вилица.

Ето тези трите не ги схванах!Какво лошо има в тях?Не мисля,че някой нормален мъж би се ядосал от тях.Особено от 38? :confused :confused :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ми нека де... аз ще се размажа от смях ако ми врътнат повечето от тия... случвало се е... и въобще не се вбесявам... а тези дето не ме разсмиват... просто все едно не са станали... но нека... нека да се пробват... :)

Link to comment
Share on other sites

Teq 50 ne6ta mogat da se obedinqt v 2:mrunkaite NON STOP za prostotii i ne obru6taite vnimanie na su6testvenite za NEGO ne6ta!Ama taka ili ina4e mujete i jenite si se draznqt nonstop vzaimno,bez da se use6tat,ta kvoto i da napravite vse moje da go izdraznite :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Само 6 от тези 50 могат евентуално да ме раздразнят ;)

Спокойствие и търпение му е майката! Уссссссаааааа! :)

3. Оплачете се, че той се отнася към вас като към случайна жена.

9. Винаги отговаряйте "Не знам", когато той ви попита какво искате да правите.

33. В ресторант сте. Попитайте го: "Агнешко ли да си поръчам или риба?" сякаш той е длъжен да знае отговора.

40. Постоянно повтаряйте, че няма какво да си облечете.

 

Само тези са;)

Link to comment
Share on other sites

Това ми хареса! :devil Сега вече знам как наистина мога да раздразня другия пол! Относно 5 и 6 - мъжете си мислят, че специално в тези области са винаги по-добри от жените... Затова тези точки ми харесаха най - много :P Иначе има и неща, които са наистина гадни... Но се чудя защо не видях мнения на дами, въпреки, че темата трябва да ни засяга. :confused

Link to comment
Share on other sites

5. Научете се да работите с компютър.

Наистина! Моля Ви! :excl:

6. Научете се да карате кола. Още по-добре - мотор.

За да ме прибираш от кръчмата! :pirate

48. Предложете му да прочете роман от Даниел Стийл.

А ти прочети някоя готварска книга! :sick

7. Платете сметката в ресторанта и го изгледайте съкрушително.

Авантааа! :P

 

Не на мен тия! B)

Link to comment
Share on other sites

21. Обръснете краката си с последното му ножче.

 

Пфууууу баси гнусотията, все едно да и дадеш да си избърше лицето с кърпата ти за крака... :ph34r:

Една жена би ме вбесила ако разбира повече от мене по любимите ми теми и се прави на многознайка по тях B)

Link to comment
Share on other sites

Научете се да работите с компютър.

Spored men tova e nai-brytalnoto pone za mene.Napravo sha se pobarkam primerno si igraq nqkoq igri4ka i tq idva da mi mranka 4e iskala da se rovi v internet naprao sha se pobarkam :angry1

Link to comment
Share on other sites

Не знам как се вбесяват мъже - То си ни е заложено,идва си отвътрето....но знам как един мъж може да вбеси жена...и после....

ЛЕКА МУ ПРЪСТ....! :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Някак си ми е противоестествено да бъда Юда...по отношение на моята си РАСА...иначе бих казала,но биха ме разпнали нежно-дяволитите съплеменички....Не че...ше ми е лошо... :D :D :D ,но коректно "ЧУДОВИЩЕ" съм АЗ :devil

Link to comment
Share on other sites

Neshtata,koito mogat da me vbesqt-nomer 8,9,18,42,43,47,49

Link to comment
Share on other sites

wow! na4ini bol! Ama interesnoto e 4e na tqx/jenite/ im idva otvytre!!!to si im e v krufta! ponqkoga ne go pravqt naro4no a ponqgo si e dosta zamislenooooo! :angry1 :cry :devil ta nie ne 4e znam kakvi sa mukite v magazinite :ghost :sick :bgrin: ne 4e ne se ostavamq da bydem i manipulirani ponqkoga! znaem si go nie tova, no kakvo da pravi6? 6toto kato se pribere6 i kato si legne6 sam ... :( ne moje prosto! az taka gi vijdam ne6tata! ;) :zzz

Link to comment
Share on other sites

Аз може би не бих обърнал внимание тъй като на 90% ми е все едно. Има само 6 или 7 въпроса които не ми харесват, но аз съм недразнещ човек. Процентите биха били и 100% че ми е все едно, но това е друга тема :) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...