Jump to content
BulForum.com

Music Requests


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Може ли да аплоудните песената на Hilary Duff So Yesterday.Ако можете сложете и други неини песни понеже има много малко

Link to comment
Share on other sites

Ако има рай на графа и ELTON JOHN-Chapel of love.Запесента на графа сигурно някой е питал по рано обаче с тия нови разпоредби....Ако ми намерите и двете песни 10x

Link to comment
Share on other sites

Ако някой може да намери на Holymen следните албуми:

 

C4

Etno Trance

Intelligence Genetics

Nitch O Not/Nitzch O Not възможни са и двата варианта

Seventh Heaven

 

и тази песен Holymen - Abra Cadabra

 

нека да даде линк или да ги качи сървъра. Ще съм много благодарен :D

Link to comment
Share on other sites

are svalete na house of pain i na cyress hill drugite albumi.

thanks

 

може .... само трябва да посичиш кои албуми с годините (най-добре на PM) .... и няма да стане бързо ..... не знам дали си забелязал, но тук сме на "режим" :D

Link to comment
Share on other sites

*Request*

Група:

Dargaard

 

Албуми:

THE HAND AND THE SWORD (2000)

LIFE HAS ENDED HERE (2002)

 

Случайно видях поста като търсих дали се е говорило за групата... значи тези два албума не са на Dargaard. Групата се казва Dominion III. Просто зад нея стоят същите двама души - Tharen и Elisabeth Toriser - който седят и зад Dargaard :)

Като се освободи място ще ги кача... пък и четирите албума на Dargaard ще метна, че и тях май ги няма :)

Link to comment
Share on other sites

Искам всички линокве, които има в уарез.ру за класическа музика на Бетовен. и сборни дискове с най-доброто от класическата музика.

Link to comment
Share on other sites

малко нз дали поста ми е за тук

тарся народна музика имам на канарите и на виевската фолк група тарся всякаква народна музика особено хора колкото повече толкова по добре :D

Благодарствени предварително

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да сложи някой албум на Nothingface. За предпочитане всички, ако ги имате. Айде ако някой може да помогне ще съм много благодарен... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...