Jump to content
BulForum.com

Най-добър вратар


4efo_88

Как смятате кой е най-силният вратар в момента?  

240 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

давайте сега тема за плей мейкар, халфове, съдии , треньори...:)

гласувам за Джиджи Буфон, защото наистина е най-добрия (и най-скъпия)...Дида е много добър в опазването на удари от близко растояние.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Определено Кан.Който си го може,си го може.....

Link to comment
Share on other sites

Ако не ме лъже паметта мисля,че червения му картон беше за нещо като леко потупване по лицето,при което футболиста на Бетис (не помня кой беше точно) се срути на земята и главния съдия се консултира със страничния и му показа червен картон.Та мисалта ми е че Валдес нищо не беше направил и то се видя от 1000 повторения,поправи ме ако греша,но мисля,че говорим за 1 и същ мач :confused

 

 

Не си спомням и аз точно, но въобще не е трябвало да дава повод на съдията да си помисли подобно нещо. Това просто си е правило. Вратаря избягва всякакъв контакт със противниковите играчи

 

Аз пък доколкото си спомням и предполагам за кой точно случай става дума, Валдес излезе и Еду или Рикардо Оливейра не помня го врътна, а Валдес прибра топката в наказателното с ръка и получи заслужен червен картон за игра с ръка извън наказателното при положение, че има нападател, който ще остане и сам срещу празна врата...

Link to comment
Share on other sites

Начи аз гласувах за Буфон. Кан е на възраст и прави вече доста повече грешки от преди. Дида е стабилен, да ама не се отличава с нищо чак толкова. Касияс е добар, ама и той има дупки, но е млад времето е пред него. Валдес ми прави впечатление със страшни рефлекси, но сам срещу нападетеля не е силен. А Чех прави наистина страхотен сезон след страхотно европейско, на Буфон е на върха вече доста години, а Чех има какво още да доказва.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък доколкото си спомням и предполагам за кой точно случай става дума, Валдес излезе и Еду или Рикардо Оливейра не помня го врътна, а Валдес прибра топката в наказателното с ръка и получи заслужен червен картон за игра с ръка извън наказателното при положение, че има нападател, който ще остане и сам срещу празна врата...

Не,аз не говоря за този случай - тогава имаше наистина заслужен червен картон,но както и да е няма значение вече е минало и да се надяваме Валдес да не прави толкова детински грешки за напред

Link to comment
Share on other sites

Двоумях се между Буфон и Кан, но гласувах за Буфон защото ми е по-симпатичен. Чех има доста мачове и турнири още да изиграе за да достигне класата на горните двама иначе ако продължава така със сигурност след няколко години ще е един от най-добрите. Това се отнася и за Касияс който има вече доста голям оптит за възрастта си. Дида няма кой знае какви качества според мен, а Валдес е още твърде млад и тепърва има да показва какво може. Всъщност въобще не може става някакво сравнение между него и Кан примерно

Link to comment
Share on other sites

Обаче не мога да разбера защо присъства Валдес. Това момче просто е автор на такива изпълнения, че направо.......

 

Че какво ? Валдес пък си е сууупер стабилен вратар, който не блести с нищо, но много рядко прави грешки. Явно всички гледате атрактивните изпълнения, а не стабилността на вратаря. Е, по тази логика Буфон или Кан. Аз гласувах за Дида(най-накрая Милан има стабилен вратар, който компенсира грешките на защитата), но ако имах още един глас бих гласувал и за Валдес.

Link to comment
Share on other sites

Оливър Кан, може и наистина да прилича на маймуна, както много го подиграват, но си остава страхотен вратар, колкото и да ми е противен...

Link to comment
Share on other sites

Гласувайте за най-добър вратар в момента, но моля ако говорите за бивши играчи, не забравяйте икони като Лев Яшин - единствения вратар, печелил златната топка и Рене Игита - вратар, когото много вратари са опитвали да имитират и са свършвали контузени. Говоря за избиването на удар с крака над главата :)

Link to comment
Share on other sites

Има ли смисъл от тази анкета??!

Разбира се , че Йержи Дудек!!!

 

...иначе гласувах за Буфон,просто тоя пич кърти наред!

...но за съжаление няма да може да игра на 1/2 финалите на ШЛ

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...