Jump to content
BulForum.com

Тенис на маса


Recommended Posts

незнам на кво ниво е обучението там,но аз си тренирах първо при бат гоче в олимпиада,после при ростислав в академик и накрая ни тренираше една от тенисистките на "стоянстрой еър виа"

в панаира май заро е тренер ?

Aбе тоя бат гоче е с фамилия Георгиев мноу лошо,защото аз тренирах там преди 2 години ама ся гледам има некролог :( Пък нито име помня нито нищо...Хилката(ракетата) ми е Donic и топчетата също играя на желязна маса пред блока понякога и в училище ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

И аз хода от време на време да играя в Академик с един приятел, който носи мрежа. Наистина там малко условията не са много добри. разбрах също, че имало някаква зала за тенис на маса до гарата (ул. Кавала), където било по 3 лева, но масите били нови и хубави (с мрежи). Не съм ходил още, но в скоро време ще пробвам и там.

 

Играя с гуми Tibhar Spedy Spin

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Онзи ден бях да играя в Тотал Спорт ... има само 1 маса , 3 лева на час и повечето пъти или е резервирана или пък в това помещение играят скуош :(

 

В Панаира винаги ли може да се играе и какви са условията ?

 

Дайте някаква фреш информация къде може да се играе :)

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден бях да играя в Тотал Спорт ... има само 1 маса , 3 лева на час и повечето пъти или е резервирана или пък в това помещение играят скуош :(

 

В Панаира винаги ли може да се играе и какви са условията ?

 

Дайте някаква фреш информация къде може да се играе :)

на академик вече няма ли маси?беше 2лв на час ама по добре да си носиш всичко ;)

Link to comment
Share on other sites

на академик вече няма ли маси?беше 2лв на час ама по добре да си носиш всичко ;)

 

Да, първо, че трябва да си нося мрежа, второ, че масите по принцип са в гъза...да не говорим, че залата е напълно неизползвана и вътре е кучи студ и има отвратително ехо, от което може да полудееш за нула време...така че там отпада :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В недяля Академик работи ли и изобщо има ли някакво работно време ???

Защото като отидох в четвъртък и ми казаха , че някакви уж тренирали и можело чак след 5 часа ...

Link to comment
Share on other sites

В недяля Академик работи ли и изобщо има ли някакво работно време ???

Защото като отидох в четвъртък и ми казаха , че някакви уж тренирали и можело чак след 5 часа ...

 

 

 

По принцип през седмицата има часове от университета и за това може да се играе след 5 часа само. За събота и неделя няма проблеми и може през целия ден да с еиграе. Аз лично съм ходил само в събота и за неделя не знам точно, но мисля че и тогава може.

Link to comment
Share on other sites

работи и в неделя.през седмицата има студенти,но дори и да няма час в момента,даскалите им се правят на велики и не пускат да се играе

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

не тренирам от 2-3 години вече,но всяка седмица разцъквам с Krastnik и го опуквам с лекота :D

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХ весело ли ти е :) Трябва д абъда честен, че тоя ма бие ама чак пък с лекота :). АКо има навитаци може да поцъкнем. Ходих в залата зад Климента в една стара зграда се намира, но пък залата е много добре направена. Там може да поцъламе

Link to comment
Share on other sites

:D ако от над 100 изиграни гейма нито един загубен не е "лекота" незнам ;)

въобще гордея се с това ,че в живота си нямам нито 1 загубен гейм от нетренирал човек.

навит съм да играя на вързано с непознат противник,аз съм гранд мастер в тениса на маса ! :devil

Link to comment
Share on other sites

Ами айде да се разберем някоя събота и неделя да си направим едно турнирче. Ако щете вързано, ако щете развързано. На мен ми е все едно само да се уговорим д аиграем.

Link to comment
Share on other sites

Ахам.Аз съм първи,а вие ще се борите за второто място,но все пак да го направим :love

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ами айде да се разберем някоя събота и неделя да си направим едно турнирче. Ако щете вързано, ако щете развързано. На мен ми е все едно само да се уговорим д аиграем.

айде тая неделя следобяд в залата на академик

 

 

Ахам.Аз съм първи,а вие ще се борите за второто място,но все пак да го направим :love

такива ентусиасти колко съм ги мачкал :devil

Link to comment
Share on other sites

за другия уийкенд го оставяме.

frodo,пак да припомня,играл съм с десетки хора и не съм губил дори 1 гейм от нетрениращ(любител)

не вярвам някога това да се случи.

Link to comment
Share on other sites

за другия уийкенд го оставяме.

frodo,пак да припомня,играл съм с десетки хора и не съм губил дори 1 гейм от нетрениращ(любител)

не вярвам някога това да се случи.

аз пък никога не съм тренирал,играл съм и с хилка направена от талпа :bgrin: и имам голямо желание да мачкам професионалисти :P

 

 

айде другата седмица пишете тука който иска да играем и ще се уговорим нещо

Link to comment
Share on other sites

Ами другата седмица може да отидем да поиграем, само да не съм на ски, ама и да съм няма да съм целия уикенд, а най-вероятно само в събота т.ч. може в неделя да идем. САмо че само тримта ли? Дайте още някой да навием, че да станем четирима, турнирче да си направим. Не че като сме трима не може, ама все пак :)

Link to comment
Share on other sites

Ами другата седмица може да отидем да поиграем, само да не съм на ски, ама и да съм няма да съм целия уикенд, а най-вероятно само в събота т.ч. може в неделя да идем. САмо че само тримта ли? Дайте още някой да навием, че да станем четирима, турнирче да си направим. Не че като сме трима не може, ама все пак :)

Пишете ме и мен, даже и още един човек евентуално

Link to comment
Share on other sites

Не се знае дали ще идвам в неделя.В събота съм на състезание по таекуондо и не се знае в какво състояние ще съм след него :D И дали въобще ще ми е до тенис на маса.Ама има време,ще видим,ако ми е наред главата ще дойда.

Link to comment
Share on other sites

ще идвам за тенис на маса в академик.аре лека полека да почнем да се уговаряме ,а ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...