Jump to content
BulForum.com

Тенис на маса


Recommended Posts

хора !

има ли някой тука който цъка тенис на маса !:) тфа ми е идин от любимите спортове :) искам да знам какви хикли и топчета използвате и на каква маса ви харесва да играете най - добре ? :confused

 

аз играя с хилка ГОЛД ЦЪП а топчетата ми са ХЕЛИКС или ДОНИКС , маса предпочитам ДЪРВЕНА (на закрито) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

И аз разцъквам чат-пат (за съжаление напоследък все по рядко).

Играя с топчета Nittaku, хилката е некфа мизерна от метро си е купих за двайсетина лева. Играя на дървена маса.

Link to comment
Share on other sites

Аз играя, но не съм от добрите. Държа хилката по китайския начин :D . Нямам си моя хилка, и отдавна не съм играл. Но предпочитам дурвена маса, в даскало е много готина масата. Предпочитам топче Activ, нямам претенции само да е от левче някъде. Но квото има с такова играя :huh: Един път си купих такова и без да искам след 10 мин. го настъпах :cry

Link to comment
Share on other sites

и аз обичам да играя тенис на маса. хилката дървената част е TIBHAR а гумите са DONIC B) топчета DONIC или JOOLA. маса естествено дървена :P

 

edit: мен ракетата за тенис ми е GOLD CUP :D

Link to comment
Share on other sites

аз играя през лятото предимно на масата пред блока направена от бетон :bgrin: хилките ми са някви дарвени останали от на баща ми времето а топче играя с топчета които полувам от дядката на пазара за 10 ст :) но всичко това не ми пречи да Рулирам като играя с приятелите :punk не че те са слаби ама аз наистина сам горе доло добар :lol: :bgrin: :love :punk

Link to comment
Share on other sites

Мен много ме кефи тенис на маса.Както и повечето хора, което познавам, за съжаление незнам къде да играя.Ние разцъкваме само в училище със съучениците... Играта си е луда :)

Link to comment
Share on other sites

I men mnogo me kefi da cekam tenis na masa. Igraq s hilka Active i nai mnogo me kefi na tiq sgevaenite masi(tenkite)-Active. Ina4e nai dobrite top4eta s koito sem igral sa na Active moje da ima i po qki. :D :P

Link to comment
Share on other sites

оооо, жестока игра :) миналата година на градксото даскалото станхме 3-ти :) някои пут може да направим 1-2 геимчета :) ще си платим масата за 1-2 часа (зависи колко хора сме) и ще си направим турнирче :)

Link to comment
Share on other sites

оооо, жестока игра :) миналата година на градксото даскалото станхме 3-ти :) някои пут може да направим 1-2 геимчета :) ще си платим масата за 1-2 часа (зависи колко хора сме) и ще си направим турнирче :)

 

то каде е тая маса ! аз съкам пред блока :) метална е ама кфо да се прави :( ама и в даскало играем там на ДЪРВЕНИ маси АКТИВ :)

Link to comment
Share on other sites

то каде е тая маса ! аз съкам пред блока :) метална е ама кфо да се прави :( ама и в даскало играем там на ДЪРВЕНИ маси АКТИВ :)

 

Mai v zala "Akademik" ima masa

Link to comment
Share on other sites

много скъпо бе :bgrin: на ВСИто е 50-60ст на час :wir

Ами защото играем и бадминтон във волейболната зала,та да е на едно място всичко,да не се налага да се местим.Но можеш да дадеш малко INFO за ВСИ-колко маси има,има ли мрежи(щото на Академик трябва да си носиш),и квото там се сетиш още !

10X предварително !

Link to comment
Share on other sites

Ами защото играем и бадминтон във волейболната зала,та да е на едно място всичко,да не се налага да се местим.Но можеш да дадеш малко INFO за ВСИ-колко маси има,има ли мрежи(щото на Академик трябва да си носиш),и квото там се сетиш още !

10X предварително !

не съм ходил от доста време там. за цените съм сигурен защото миналата зима ходихме да играем, ама нямаше свободни маси та не можахме да влезем. значи има си всичко, масите са дървени, мрежи има, само си носите хилките и топчета. броя на масите, може би 7-8 да бяха, но не съм сигурен :)

Link to comment
Share on other sites

Преди в старото училище играхме нон-стоп на тенис на маса...сега по-малко!Играя с хилка Rucanor,а за топчета нямам предпочитания.Масата,разбира се,дървена!;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ас пък като повечето от вас цъкам в даскалото на две дървени маси. Иначе играта е зарибена. Ама незнам каде да тренирам и хем да е евтино хем да е интересно.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...

тренирах 8 години и съм ходил на много състезания.

имам 3 професионални хилки.

едната е с дърво butterfly off - и гуми tibhar supra

другата дърво tibhar 4s и гуми tibhar rapid

другата с дърво yasaka allround и гуми yasaka mark V

отказах се преди 2 години.от време на време разцъквам.на вилата имам дървена маса и там играя мноо през лятото

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...