Jump to content
BulForum.com
LifeFeel

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел

Recommended Posts

Вероятно имат предвид тази тук, в която пишем за "ВСЯКАКВИ КОМЕНТАРИ за търговския отдел". Ние я бяхме зарязали вече, ама интересно най-пискливите често са тези, които се оплакват как темите все са отгоре :D . Ако пък само от индекса човек се информира за раздела, нима втората, третата и т.н. на първа страница теми не са важни?! Понеже на индекса се вижда само една - последната активна.

Колеги, имал съм възможност да финансирам отбор по електронни спортове без значение на кои игри. Затова и имам такива машини за цяла интернет зала :)

Мисля че всяка една част идва с цената си и никой нищо не ми е дал безплатно за да го предлагам безплатно (вентилаторите).

Наистина незнам защо всички са се вкопчили в тази машинка, мога да пусна подобни ако мислите че ще има интерес :)

Реално погледнато машината беше с 2 видео карти и звукова карта допълнителна и какво ли още не, но са свалени поради факта че наистина са ненужни :) (За това и захранването е по стабилно)

Гледам че всеки се вкопчи за вентилаторите който не са от най-евтините заради функциите и вида светлина и модела.

Не ми е никакъв проблем ако някой си хареса машината да бъдат сложени на друга :)

Иначе както казват: Имал - дал.

Вложил сам пари в машини и за мое щастие не съм упрял до тях че да свалям драстично цената.

А относно видео картите дали са копали, винаги съм отворен за свякакъв вид тестове на която и да е видео карта ( ако има такъв вид тестове :)

Знам какво продавам и каква цена да му търся.

Не съм дървен философ като някой които постваха из темата и съм готов да комуникирам относно предложената от мен цена спрямо факти.

А друг е въпроса вие като потребители за какво бихте използвали вашите машини и дали съотношение цена-качество отговаря на изискванията ви :)

Никой никого не кара да е купува също и на никого нищо не пречи обявата.

Не се и надявам да продам такъв клас машина в форума но не пречи да е пусна и тук спазвайки правилника на раздела :)

Успешна седмица

Edit: П.С: Щом хора претендирайки че продават "гейминг" монитори за 360лв който нямат дори 75 херца камоли нагоре, и лаптопи набори на баща ми наричайки ги геймърски, моята обява не е най-фрапантна :D

За всички лектори и начални учители по Български език се извинявам за правописа си :) За съжаление рядко ми се налага да пиша на кирилица заради работата си :)

Edited by Benq

Е, аз поне не съм с*ал в темата ти :) . Тук просто си обсъждаме, естествено че ще искаш ако искаш и 10 000 лв за машината, всеки си решава кога колко да иска, кога и колко да сваля. За захранването, честно казано ми мина през акъла, че вероятно е имало SLI по някое време :) .

Все пак в това състояние много трудно ще го продадеш целия комп на подобна цена. Само разсъждения, както каза някой, в беден на активност форум като тук, чат пат се появява някой скъп комп, обект на коментари (особено с нереалната си цена) :) . Не виждам нищо лошо.

На части според мен ще имаш далеч по-добър успех. Все пак не си пуснал цяла зала с компютри в обява(та), а само ЕДИН. Освен за видеокартата и вентилаторите, за другите части според мен ще имаш бързи купувачи. Макар че и дъното и проца ще са "капризни" ако им искаш "подобаващи" цени :Р. Днешно време подобни скъпи части трудно се продават, освен ако не са на 50% примерно от магазинната цена, и пак..

1 hour ago, tedy said:

Е, аз поне не съм с*ал в темата ти :) . Тук просто си обсъждаме, естествено че ще искаш ако искаш и 10 000 лв за машината, всеки си решава кога колко да иска, кога и колко да сваля. За захранването, честно казано ми мина през акъла, че вероятно е имало SLI по някое време :) .

Все пак в това състояние много трудно ще го продадеш целия комп на подобна цена. Само разсъждения, както каза някой, в беден на активност форум като тук, чат пат се появява някой скъп комп, обект на коментари (особено с нереалната си цена) :) . Не виждам нищо лошо.

На части според мен ще имаш далеч по-добър успех. Все пак не си пуснал цяла зала с компютри в обява(та), а само ЕДИН. Освен за видеокартата и вентилаторите, за другите части според мен ще имаш бързи купувачи. Макар че и дъното и проца ще са "капризни" ако им искаш "подобаващи" цени :Р. Днешно време подобни скъпи части трудно се продават, освен ако не са на 50% примерно от магазинната цена, и пак..

Напълно разбирам :) Ако случайно се появи някой такъв процесор и дъно на 50%  с удоволствие бих се възползвал :) 

Питах май и в друга тема , но да питам и тук . Позволено ли е във форума да се продават маркови неотваряни вина ( говорим за под 10 бройки ) .