Jump to content
BulForum.com

Ски и Сноуборд


Recommended Posts

Тази зима беше мн слаба,карам сноуборд от няколко години.Тази зима бях наа Банско за няколко дена ,когато затвориха пистите заради онези бомби и лавини. :angry1 Иначе предпочитам Пампорово,това за мене е най-якия курорт в БГ.Но вече е страшно застроен и продължават.На Студенец половината зелена писта е няма от някви гадни хотелчета като общежития са.Както и да е...нали тряя тия пари се перат все някъде.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

И аз предпочитам Пампорово. Там карам от тригодишен. И наистина е жалко като се гледа какво правят с този иначе хубав курорт. С това строителство ще го съсипят напълно. Може само да се надяваме да не стане така и през следващите зими на млако повече сняг.

Link to comment
Share on other sites

А бе чувал съм че в края на секи сезон в софия се сабира някакъв пазар и се продава ски обурудване на сравнително добри цени някои може ли да ми каже някаква по точна информаци -кога,къде?Също така някой знае ли къде се продават евтини каски защото тея по 120лв ми се виждат доста скъпи.А пък както се очертава този сезон е пълна катастрофа няма ли най-накрая да завали един хубав снежец и да пробваме пак горските пътечки около здравец :punk

Пазара в софия е всяка неделя на паркинга пред стадион Юнак,там се продават ски и принадлежности от октомври до май,но искам да ви кажа,че там ските са пълни боклуци.Продавачите са някакви мазни шопи,които хабер си нямат от ски ,но продават.Спреш ли се и почват с некви клишета "Имам точните ски за тебе....просто по поръчка ти идват,снощи съм ги получил,карани са от отбор по ски в Австрия само 4 спускания.....продавам ги за 350 аама шото те гле'ам че си мераклия ше ти ги дам за 300 Уева"

А всъщност тези там са прекупвачи.Ходят напролет по курортите и квото изхвърлят от гардеробите ги събират-е не са изхвърлени ските пак се дават пари за тях,но те са заточвани и заливани поне 4 пъти и почти няма кант останал.Не си заслужават.За почти същите пари се намират нови ски.

Снега на Банско е най много и най яко е там,както винаги.....на Пампорово си е тревичка и калчица,уеб камерите предават постоянно и може да се види всеки момент.За Здравец и околността тази година беше критична,то до сега не ставаше от сега пък никак няма изгледи да стане.

Link to comment
Share on other sites

който е карал продължава д аси кара.Вчера бях на Боровец,идеално състояние.Слънце-яко,темп.-3-5 градуса,сняг колкото искаш разцепваш се от каране.Зимата още си е тук,стягайте счите и палете към Боро-няма да съжлявате.

Link to comment
Share on other sites

който е карал продължава д аси кара.Вчера бях на Боровец,идеално състояние.Слънце-яко,темп.-3-5 градуса,сняг колкото искаш разцепваш се от каране.Зимата още си е тук,стягайте счите и палете към Боро-няма да съжлявате.

 

И аз така мисля. ИМа още време за каране. И въпреки симпатиите си за Пампорово бих казал, че на Боровец имаш най-сметка да караш, защото там може с една карта от 20 лева да караш на 3 много хубави писти, само където се чака малко повече, но пък си е по-добре от другите курорти като цена това предложение. :)

Link to comment
Share on other sites

Kak са нещата към момента?

И т.к. по принцип ходя само на Пампорово, как да ида до Боровец? Тоя път сме без кола и как става с автобуса.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Ако има навити за борд на Копривките, да се понаучат да свиркат, аз сега докато ми трае сесията ще гледам да ходя възможно по-често.Иначе 5ък, събота, неделя там.20лв е борда, 10лв влека.Аз карам с мой си борд.Та ако има навити пишете на ЛС да се уговорим да ходим да караме заедно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...