Jump to content
BulForum.com

Скаутство


Grimjaur

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply
искате ли кам 4.07 да забием кам Сопот  :D идеята е да отидем до Карлово със влак и после до сопот с реиса...в Сопот има Чудесни места за палатки ...ние мислим с 5-ма приятели да ходим ...ако 6те навити елате с нас... :P

На Сопот като ходите пич ше ви дам един съвет:ИЗЯЩЕ СИ ХРАНАТА,че има мноо гладни мечки :P .Не хапват човешко ама виж другата храна :D .И покрай хижата има хубави поляни за палатка(там няма и мноо мечки щото има хора :D ).

П.П.Знам тфа инфо щот единте ми баба и дядо са от там и аз ходя през седмица-две :P

Link to comment
Share on other sites

1. Имам въпрос за лагера: значи нали Тольо изброи едни неща, които трябва да имаме и всеки човек ли трябва да си носи или на няколко човека по един?

 

 

 

2. А и за лагера ако евентуално ние дойдем няма ли да е малко гадно, защото нали ще има игри, а пък ние едва ли до тогава ще знаем тайните знаци и другите работи.

 

3. И от коя до коя дата беше лагерът?

 

 

1. Нещата, които изброй Тольо бяха два вида - едните(тенджерите, лопатите и прочие) се осигуряват от патрулните водачи и се носят от тях.

Другите(дрехи, шалтета, аптечки) са индивидуални и всеки си ги носи.

 

2. Не, няма да е гадно.Все пак първо ще има подготвителен лагер за Пловдив -там ще се научат част о нещата, вероятно и изпит ще има.

 

3. Големият лагер в Дряново е от 1-10 август.Подготвителния още не сме решили кога ще е.

Link to comment
Share on other sites

Е, за големия аз също едва ли ще мога - работа.

А иначе за малкия,предполагам, всички ще се съберем :)

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur,значи ще може да дойдем само на подготвителния лагер,така ли? Той не е ли към големия лагер?

 

Исках да те питам... за какво са разделенията(мисля че патрули се казваха)?

Link to comment
Share on other sites

Ами можете да дойдете и на двата, стига да имате желание и време.

Подготвителния лагер ние го правим за хората, които не са били на палатка. И той не е към големия.Само за нас си е.

 

Патрулите са основната единица на организацията по принцип.Разделенията се правят с цел да се осигури единство в мисленето и действията на отделните хора в патрула, а оттам - и в отряда.От друга старана - както каза Тольо - по-лесно е да ръководи дейността, пък и на вас ще ви е по-лесно да свикнете и да се научите, като никой не ви седи на главите да ви помага ;)

Също така е комуникацията е по-лесна :)

 

Edit: Или имаш в предвид на мъжки и женски?

Ако това имаш в предвид, разделени са така, защото момичетата и момичетата мислят по коренно различен начин за много от нещата(примерно) и така не се получават пререкания и спорове.

Link to comment
Share on other sites

За разделението на мъжки и женски ми е ясно,аз за патрулите по принцип питах :) Благодаря за разяснението.

Иначе в неделя със snatch сигурно ще дойдем.А къде по точно ще ходим? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Над Асеновата крепост, местността около църквата "Св.Петка".

2 лева за транспорт.Вода и храна за 1 ден.

08:00 в чакалнята на Централна Гара.

Link to comment
Share on other sites

Като ми мине последния изпит в неделя и аз ще се присъединя. Интересувам се от оцеляване в "диви" условия, особенно като си представя, че ме чакат практики в природата и като знам какви са университетските бази...

Иначе се оправям сред природата доста добре.

Link to comment
Share on other sites

Тольо, не знам дали си говорил с Ицо от последния път.На Янко майка му няма да шие връзките.Някаква друга лелка е искала по 50ст на връзка или нещо от тоя род, та е много вероятно Ицо да ги шие.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще съм налице със сигурност като начало.Ще ме познаеш - то съм очеизваден :)

Ще ти обясня за какво става въпрос :)

Link to comment
Share on other sites

Евентуално - да чакам ли пред входа на Синдикалния?

Или ще се оправиш до стаята?

Link to comment
Share on other sites

много готина среща

онзи пич Чернов супер много ни занимаваше със секви систорийки

много майтап ставаше

 

@Grimjaur

тъкмо като се опитавах да те поздравя

долу пред синдикалния и некой те заговори

пък после нещо ме хвана срам :blush:

ако не бях срещнал язо сигурно щях да се откажа

добре че останах

 

ама ний да не сме ви много в тежест новите

че сички супер много се вайкаха

Link to comment
Share on other sites

ама ний да не сме ви много в тежест новите

че сички супер много се вайкаха

 

 

Извинявай че се намесвам така ама не можах да се сдържа. Виж сега когато се появят нови хора те не са в тежест на никого, ние всички много се радваме на новодошлите. Радвам се че ти е харесало и се надявам че ще продължиш да идваш. Все пак чрез новите хора Организацията се развива.

Ах колко съм некултурен :) аз съм Тольо ако не са ти казвали за мен значи не си изтървал нищо :P .

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur:

Ами доста те споменавахме,Тольо.Аз си тръгнах малко рано, щото имах друга работа(и в момента я имам :P ).Но имаше доста народ - аз се шашнах, честно - не очаквах толкова народ.Има вече и уредени дамски ризи, само бройка и размери трябва да се дадат.

Аре до утре, че не съм си в залата ;)

Link to comment
Share on other sites

ми на срещата те споменаваха

но янчев ми е разправял доста :)

надявам се на следващата среща да се запознаем

Извинявай че се намесвам така ама не можах да се сдържа. Виж сега когато се появят нови хора те не са в тежест на никого, ние всички много се радваме на новодошлите

радвам се че е така

неска бяхме трима нови и залата беше почти препълнена :D

Link to comment
Share on other sites

Ех ама как исках да видя залата така пълна. Но нищо още ще има (надявам се:) ) и продължавайте да идвате. Интересното тепърва предстои.... :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...