Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

Започвам да си мисля, че си фанатизиран. Защитаваш сляпо всяко нещо, за което някога си казал добра дума.

 

 

Аз също мога да наредя сценарии и да го претрупам с неизвестни, които да оставя неотговорени накрая. И не, няма да са дълбоко покрити, а изобщо няма и аз да знам отговорът им! Това май ще да е най-страхотният сценарий на целият свят. Освен да се залавям...

 

Сериалът е изключителен, не се сещам за друг подобен, който дори да се доближава до него. Харесваше ми всяка серия, повече или по-малко, всеки сезон, достави ми огромно удоволствие гледането му, финалът също ми хареса, и точно нещо подобно очаквах. Така че не виждам къде мога да кажа лоша дума !!!

А ти ако още търсиш буквални отговори на въпросите, които си задаваш, аз отдавна съм разбрал, че такива няма.

 

---

Пък че можеш всичко, вече знаем. И нов Лост можеш да направиш, само не разбрах дали завърши новия Аватар, че май и такъв щеше да правиш. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Сериалът е изключителен, не се сещам за друг подобен, който дори да се доближава до него. Харесваше ми всяка серия, повече или по-малко, всеки сезон, достави ми огромно удоволствие гледането му, финалът също ми хареса, и точно нещо подобно очаквах. Така че не виждам къде мога да кажа лоша дума !!!

А ти ако още търсиш буквални отговори на въпросите, които си задаваш, аз отдавна съм разбрал, че такива няма.

 

Точно пък аз не търся буквални отговори. Разгледай темата и виж какви въпроси задават другите. Такива, дето и на тях да им ги задам за техния живот, не могат да ми отговорят. Въпроси може без край да има..

 

 

Вече го прави.Новия аватар излиза 2014 http://www.imdb.com/title/tt1630029/

 

Благодаря ти. Писна ми от всезнайковци. Самоче използвам псевдоним.

Link to comment
Share on other sites

дали пък няма по холилудски да направят един "Уточняващ" филм както обичат да правят с хитовите сериали?Да доизцедят каквото е останало?

Link to comment
Share on other sites

дали пък няма по холилудски да направят един "Уточняващ" филм както обичат да правят с хитовите сериали?Да доизцедят каквото е останало?

 

А дали те самите имат отговори на повечето въпроси? Вече се съмнявам

Link to comment
Share on other sites

А дали те самите имат отговори на повечето въпроси? Вече се съмнявам

 

Според мен имат отговор на всички въпроси, защото имунитета на Дезмънд към електромагнетизмът, който се проявява в последният сезон, най-вероятно е придобит тогава, когато бункерът гръмна във втори или трети сезон.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Сериалът е изключителен, не се сещам за друг подобен, който дори да се доближава до него. Харесваше ми всяка серия, повече или по-малко, всеки сезон, достави ми огромно удоволствие гледането му, финалът също ми хареса, и точно нещо подобно очаквах. Така че не виждам къде мога да кажа лоша дума !!!

А ти ако още търсиш буквални отговори на въпросите, които си задаваш, аз отдавна съм разбрал, че такива няма.

 

Абсолютно съм съгласен с мнението ти. Съжалявам, че свърши този любим сериал, но мисля, че това беше навременно и всеки един епизод в повече би бил излишен вече. Не знам дали хората осъзнават колко е трудно да се напише такъв сценарий, в който от първия до последния епизод фабулата да е толкова заплетена и съдбите на толкова персонажи да са взаимосвързани. Щастлив съм, че ги имаше тези серии и сега всеки сериал ми се струва елементарен. И наистина и аз не съм очаквал да бъде обяснена всяка една поява на полярна мечка или на глиган на острова. Поне на по-основния въпроси мисля, че се дадоха отговори след края на последния сезон и за мен това бе достатъчно. Не ме интересува защо някой си умрял в трети, а не в четвърти сезон, примерно.

Link to comment
Share on other sites

Аз наистина положих усилия за да се задоволя с този финал, мислейки че наистина всичко може да се обясни с това, че "няма тук и сега" и все едно сме гледали мечите или сънищата на всеки един от тях, но не става, гледайки това клипче от youtube даже започвам да се дразня за загубеното време, което хич не е малко - 114 епизода по 45мин.(някои по 2 часа).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

доколкото помна сериала беше плануван за 2 сезона но зареди рейтинга му го продължиха и както винаги последният сезон не управда очакванията на много хора

очаквах къде къде по зрелищен и интересен край

лично аз съм разочарован, но поне се радвам че свърши че тези локуми можеха да ги опъват още няколко сезона

Link to comment
Share on other sites

доколкото помна сериала беше плануван за 2 сезона но зареди рейтинга му го продължиха

 

Това не е вярно.

Link to comment
Share on other sites

доколкото помна сериала беше плануван за 2 сезона но зареди рейтинга му го продължиха и както винаги последният сезон не управда очакванията на много хора

 

 

Бъркаш го с онази бозица "Бягство от затвора".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...