Jump to content
BulForum.com

Сериала "LOST"


stu

Recommended Posts

Като за 1-ви епизод добре се получи , дано и другите епизоди да са така добри , че даже и по-добри :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
Като за 1-ви епизод добре се получи , дано и другите епизоди да са така добри , че даже и по-добри :)

Само,че от НОВА се бъгнаха и в началото нямаше озвучене :lol: :laughing: :lol:

Ама после го оправиха :)

Link to comment
Share on other sites

Само,че от НОВА се бъгнаха и в началото нямаше озвучене :lol: :laughing: :lol:

Ама после го оправиха :)

то пък тва озвучение :wacko: мноо смотани преводи им правят на филмите. По-хубаво със субтитри да ги дават отколкото да ти развалят кефа. Хубуу че не го гледам по ТВ :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Aбе сериала е доста добър, ама нещо ми се губи 1-ви сезон на сървъра, някой да има линк към него моля?

http://movies.co.jp:8085/Serials/Lost.(2004)/

Всеки ден ли ще го дават или ... ?

Всеки ден е да, само дето утре ша го пропуснат заради мача :D

Link to comment
Share on other sites

как да разбера кой епизод кой е като не са номерирани или поне аз не виждам да са. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

как да разбера кой епизод кой е като не са номерирани или поне аз не виждам да са. :wacko:

Номерирани са си

106 означава 1 сезон 6 епизод

1x12 - 1 сезон 12 епизод

s01e02 - 1 сезон 2 епизод

и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Номерирани са си

106 означава 1 сезон 6 епизод

1x12 - 1 сезон 12 епизод

s01e02 - 1 сезон 2 епизод

и т.н.

aha,мерси много тогава :) :P

а тва значи,че за качени епизодите от 6 натам?а какво става с 1,2,3,4,5?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тоя сериал е нещо велико за 2дни изгледах първия сезон та чак до 3та серия на втория :) гложди ме какво ще стане и като го пусна и се оливам :) айде сега пускам да го догледам.... зараза си е... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Тоя сериал е нещо велико за 2дни изгледах първия сезон та чак до 3та серия на втория :) гложди ме какво ще стане и като го пусна и се оливам :) айде сега пускам да го догледам.... зараза си е... :wacko:

И аз на два пъти тръгвах да си го свалям , но и двата пъти се отказвах . Предпочитам да го гледам всяка вечер по ТВ за да има какво да правя , отколкото да ги изгледам всички епизоди за 3-4 дни и после да се чудя какво да правя :)

Link to comment
Share on other sites

Започнах да го свалям и засега изгледах само първа серия, но....с малко препятствия:)

 

Разминават ми се звук и картина, не знам защо...някой друг да е срещнал същия проблем?

Link to comment
Share on other sites

Т'ва сериалче пък аз го гледам по ТВ-то щото тръпката е по-голяма.И без т'ва вечер няаа ко да се прави.Мноо готино филмче.Живея за следващия ден че да видя следващия епизод.Така ми държи влажно по-дълго време :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Докато си разглеждах из нета попаднах на следната ТЕОРИЯ за филма.Лично на мен ми се струва малко невероято,вие какво мислите :confused

П.С Съдържа Spoilers

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...